Strony z samochodami z Niemiec. TOP 5 niemieckich serwisów z autami!

Strony z samochodami z Niemiec

W artykule przeczytasz

Jeśli szukasz samochodu za granicą, bardzo możliwe, że w pierwszej kolejności swój wzrok kierujesz na rynek niemiecki. To zrozumiałe, dlatego zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze według nas strony z samochodami z Niemiec. Sprawdź, na jakich portalach internetowych szukać sobie auta na największym rynku motoryzacyjnym w Europie.

Niemcy liderem w rynku importu aut do Polski

Nie jest tajemnicą, że samochody z Niemiec budzą w Polsce zainteresowanie handlarzy i osób prywatnych. Rynek niemiecki uchodzi za najlepszy i największy w Europie. O tym, jak bardzo popularne są w Polsce samochody z Niemiec, najlepiej świadczą liczby. Okazuje się, że nawet 6 na 10 aut sprowadzanych do Polski pochodzi właśnie z kraju naszych zachodnich sąsiadów. Niestety, nie zawsze są to auta z Niemiec, o czym mówi artykuł “Import auta. Niemcy sprzedają nieswoje samochody“. Natomiast niezaprzeczalnym faktem jest, że strony z samochodami z Niemiec są licznie odwiedzane przez zmotoryzowanych w Polsce.

Na niemieckich stronach z autami znajdziesz pojazdy od osób prywatnych, ale też dealerów czy komisów. Dzięki temu łatwiej o znalezienie samochodu, który spełnia jego wymagania, odpowiada potrzebom i jest w akceptowalnej cenie. W niemieckich serwisach motoryzacyjnych jest mnóstwo aut nowych i używanych, w tym samochodów rodzinnych, sportowych czy zabytkowych.

Najlepsze strony z samochodami z Niemiec

Poniżej prezentujemy pięć niemieckich stron z autami, które możesz odwiedzić, jeśli szukasz sobie pojazdu na rynku za zachodnią granicą. To giełdy i internetowe portale samochodowe, które charakteryzują się szerokim wyborem i mają dobre opinie. Co więcej, niektóre serwisy z ogłoszeniami aut są dostępne w języku polskim. Można na nich znaleźć nawet auta używane w Niemczech z gwarancją.

TOP 5 stron z samochodami z Niemiec (kolejność alfabetyczna):

Auto.de

Przegląd niemieckich stron z autami zaczynamy od auto.de. Serwis cieszy się ogromnym zaufaniem konsumentów. Użytkownicy oceniający giełdę uznali ją za najlepszą w Niemczech.

Jak można przeczytać na stronie, poza licznymi autami i szczegółowymi kryteriami wyszukiwania, możesz też liczyć na pomoc przy samej transakcji. Klient otrzymuje wsparcie kompetentnych pracowników obsługi przy zakupie i sprzedaży auta. Wsparcie obejmuje też finansowanie, a sam pojazd może zostać dostarczony do domu. Użytkownicy mogą m.in. skorzystać z kalkulatora finansowania zakupu samochodu czy porównywarki polis ubezpieczeniowych.

Automarkt.de

Serwis z ponad milionem samochodów i innych pojazdów z Niemiec, z codzienną aktualizacją. Portal jest partnerem największych giełd motoryzacyjnych w Niemczech (autoscout24.de, mobile.de, autoda.de), stąd gwarantuje dostęp do ofert obejmujących najróżniejsze marki (m.in. Audi, BMW, Mercedes, Citroen, Ford, Fiat, Volkswagen, Opel, Seat, Volvo, Peugeot, Renault, Hyundai) i modele.

Na portalu automarkt.de znajdziesz samochody nowe od dealerów i używane od sprzedawców prywatnych. Jako użytkownik możesz uzyskać kilkadziesiąt procent zniżki na zakup auta z oferty automarkt.de. Dodatkowo sprawdzisz bezpłatnie wartość rynkową swojego obecnego pojazdu.

Autoscout24.de

Najpopularniejsza wirtualna giełda motoryzacyjna wśród Polaków, którzy szukają auta w Niemczech. Przede wszystkim dlatego, że jest dostępna w kilkunastu językach, w tym ma polską wersję językową. Skupia ona w sobie przeszło 2,5 miliona ogłoszeń aut. To nowe i używane samochody z Niemiec, od dealerów i osób prywatnych. Co kluczowe, znajdziesz tutaj nie tylko samochody z Niemiec, ale także kilku innych państw Europy (m.in. Austria, Belgia, Hiszpania, Francja, Włochy, Luksemburg, Holandia). Sama giełda ma ponad 15 lat doświadczenia, a rocznie odwiedza ją miliony użytkowników, którzy mają do dyspozycji stronę WWW i aplikację mobilną.

Oczywiście dokładna wyszukiwarka pozwala wyselekcjonować auto optymalne do swoich potrzeb i wymagań. Możesz je grupować ze względu na m.in. markę, model, rodzaj paliwa, przebieg, kolor, wyposażenie czy cenę. Oczywiście wybrać możesz także typ interesującego auta (np. małe, średnie, SUV, sportowe, zabytkowe, luksusowe).

Mobile.de

Kolejna strona z samochodami z Niemiec dostępna w polskiej wersji językowej. Serwis liczy sobie blisko 1,5 mln pojazdów nowych i używanych (również z gwarancją), sprzedawanych przez dealerów i osoby prywatne. Poza samochodami w sprzedaży są także motocykle, samochody ciężarowe, kampery, maszyny rolnicze, autobusy, naczepy czy ciągniki. Dzięki wyszukiwarce pojazdy w serwisie możesz grupować według wielu kryteriów, porównując ich ceny i parametry. W łatwy sposób możesz też skontaktować się ze sprzedawcą.

Webauto.de

Ostatni portal internetowy dla zainteresowanych sprowadzeniem samochodu z Niemiec, który również jest dostępny w polskiej wersji językowej. Oprócz szczegółowej wyszukiwarki samochodów masz też możliwość wyszukania podmiotu zajmującego się sprzedażą pojazdów z podziałem na region (m.in. Berlin, Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt, Stuttgart, Dortmund, Essen, Düsseldorf, Brema, Hannover, Lipsk, Drezno, Norymberga, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Bielefeld, Bonn, Mannheim).

Jak sprowadzić samochód z Niemiec?

Jak widzisz, strony z samochodami z Niemiec są bardzo różne. Największą popularnością wśród Polaków cieszą się trzy ostatnie portale internetowe (Autoscout24.de, Mobile.de, Webauto.de). Wynika to z faktu, że wszystkie trzy niemieckie strony mają polską wersję językową. Natomiast wszystkie strony z autami sprawiają, że nie ma obowiązku jechać po samochód do Niemiec w ciemno, choćby na lokalne komisy czy giełdy. Weryfikacja ofert zwłaszcza aut używanych w Niemczech przez Internet jest znacznie wygodniejsza, zajmuje mniej czasu i przynosi oszczędności.

Oczywiście znalezienie wymarzonego pojazdu to tylko początek drogi związanej z jego zakupem i importem do kraju. W zależności od wyboru jego sprowadzenie możesz zlecić firmie zewnętrznej lub zrobić to osobiście. Jeśli decydujesz się na drugi wariant, pamiętaj, aby nabywane auto sprawdzić przez numer VIN, podczas oględzin, jazdy próbnej i przeglądu.

Na pewne przeszkody możesz natrafić podczas dopełniania wymogów formalnych. Jeśli chcesz wrócić samochodem na kołach, musisz wyrobić tzw. tablice wywozowe. Konieczne jest też ubezpieczenie. Pewne formalności należy też dopełnić już po imporcie samochodu do kraju. W szczegółach o tym, jak sprowadzić pojazd do Polski z Niemiec i zarejestrować go w kraju, przeczytasz w artykule “Samochody z Niemiec – wszystko, co musisz wiedzieć!“.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 2 Średnio: 4]

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Przeczytaj też:

Auto z Niemiec – jak znaleźć, sprawdzić i sprowadzić do Polski?

Auto z Niemiec – jak znaleźć, sprawdzić i sprowadzić do Polski?

Auto z Niemiec możemy sprowadzić osobiście lub skorzystać z usług pośrednika. Nie jest też tajemnicą, że jest to najpopularniejszy rynek importu samochodów do Polski. Skoro tak, sprawdzamy, jak znaleźć auto za naszą zachodnią granicą, w jaki sposób je sprawdzić oraz przetransportować do kraju, a później zarejestrować w polskim wydziale komunikacji.

Historia pojazdu z Niemiec – jak ją sprawdzić?

Historia Pojazdu z Niemiec – jak ją sprawdzić?

Każdego roku do Polski trafia przynajmniej kilkaset tysięcy aut w procesie importu. Lwia część z nich to samochody z Niemiec. Wbrew temu, co może wydawać się wielu kierowcom, również za zachodnią granicą nie brakuje aut, które nie nadają się do dalszej eksploatacji, a przynajmniej mają mocno zawyżoną cenę i ukryte przykre niespodzianki. Stąd obowiązkowa jest ich dokładna weryfikacja. Obok oględzin, przeglądu i jazdy próbnej pomaga usługa, jaką jest Historia Pojazdu z Niemiec.

Import auta. Niemcy sprzedają nieswoje samochody?

Import auta. Niemcy sprzedają nieswoje samochody

Przy zakupie czy zmianie samochodu wielu Polaków bierze pod uwagę jego sprowadzenie z zagranicy. W przypadku importu auta Niemcy są najpopularniejszym rynkiem motoryzacyjnym, skąd ściągamy pojazdy do Polski. Okazuje się, że samochody używane z Niemiec… wcale nie muszą pochodzić z tego kraju, ale na przykład z Włoch czy Francji.