Współpraca

Czytają nas w większości mężczyźni
Kobiety 29%
Mężczyźni 71%

Rozkład wieku naszych czytelników

0 %
18 - 24
0 %
25 - 34
0 %
35 - 44
0 %
45 - 54

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych jest Autoiso sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityce Prywatności.

Content marketing

Artykuł, recenzja, opis produktu – pisane przez doświadczonego copywritera. Nasze treści są optymalizowane pod kątem SEO – zamówiony przez Ciebie artykuł będzie atrakcyjny nie tylko dla czytelników ale też dla wyszukiwarki. Dodatkowo jeśli chcesz przygotujemy sesję zdjęciową lub nagramy o nim film. Autobaza to nie tylko portal o dużym zasięgu ale również Social media ponad 50 tysięcy fanów na Facebooku i prawie 300 godzin (miesięcznie) obejrzanego materiału wideo na YouTube.

Artykuł pisany przez doświadczonego copywirtera

w tekście zawarte informacje i/lub link według wytycznych zleceniodawcy. Standardowa długość 4000 znaków ze spacjami, dodatkowe 1000 znaków + 50 zł netto.

Wideo recenzja

Nasz kanał YouTube prężnie się rozwija, prezentujemy w nim testy samochodów nowych, używanych oraz wszelkiego rodzaju produkty związane z motoryzacją.
Jeśli chcesz skorzystać z tego rozwiązania prześlij nam swój produkt a dokonamy jego rzetelnej recenzji i przedstawimy swoim fanom. Treści wideo dodatkowo pomagają w pozycjonowaniu artykułów, zachęcamy do skorzytania z poniższego pakietu.

Artykuł + wideo

Korzystając z pakietu: materiał wideo + recenzja dodatkowo oszczędzasz! Pamiętaj, że w przeciwieństwie do formy reklamy banerowej treści nie zginą i będą działać dla Twojej marki przez długi czas po publikacji. Linkujemy zarówno z opisu filmu jak i strony www.

SEO

Link z artykułu
Istnieje również możliwość wykupienia samego linku z już gotowego artykułu. Link dofollow na stałe, z możliwością dopisania akapitu tekstu wg Twoich wytycznych.

Content is king

Content marketing jest jedną z najbardziej konwertujących form dotarcia do klientów. Liczy się jakość a nie ilość, nasz portal zapewnia mocny link dofollow do Twojej kampanii linkbuildingowej. Treści pisane, wideo, galerie zdjęć angażują użytkownika, przenoszą go w lejku sprzedażowym o krok bliżej do tego na czym nam wszystkim w marketingu zależy – na konwersji. Wielu klientów zanim zdecyduje się na zakup wnikliwie analizuje dany produkt szukając opinii zarówno opisowych jak i wideo. Zapewniamy dzięki temu szerokie spektrum dotarcia w wygodnej dla klienta formie.

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych jest Autoiso sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityce Prywatności.