Jak zamówić Raport Historii Pojazdu krok po kroku

Raport Historii Pojazdu

Sprawdzenie pojazdu jest banalnie proste i nie zajmuje więcej niż 5 minut. Do uzyskania naszego raportu prowadzi 5 prostych kroków.


1) Wprowadź numer VIN

W pierwszym kroku proszę wprowadzić prawidłowy 17 znakowy numer VIN w żółte pole na stronie głównej, bądź w mniejsze żółte pola dostępne na każdej stronie serwisu. Następnie klikamy przycisk Sprawdź.

how-to-order-step-1
arrow

2) Sprawdź dostępność raportu

Bezpłatne rozkodowanie pojazdu wyświetla na podstawie systemu ekspertowego informacje na temat: marki, modelu, kraju pochodzenia, rodzaju paliwa, typu nadwozia, miejscu montażu, itp. Informacje te są identyczne jak informacje, które pojawią się w raporcie. Jeśli w darmowym rozpoznaniu pojazdu nie pojawiają się informacje o którymkolwiek elemencie, nie pojawią się one w raporcie.

how-to-order-step-2a

Sekcja zawartość raportu określa informacje jakie posiadamy o pojeździe w naszej bazie danych. Są to: rok modelowy/rok produkcji, przebieg pojazdu, historia sprawdzeń, bazy pojazdów skradzionych, usterki fabryczne, informacje o producencie, zdjęcia pojazdu, inne. Tylko pola, w których pojawia się zielony znacznik dostępności będą wypełnione w raporcie. Pozostałe pola jeśli są puste i pojawia się informacja o braku rekordów, braku danych, braku możliwości sprawdzenia, niedostępności, braku zdjęć pozostaną także puste na raporcie. Więcej informacji na temat zawartości raportu znajdziesz tutaj.

how-to-order-step-2a
arrow

3) Wybierz typ raportu

Jeśli darmowe rozpoznanie zgadza się z naszymi przypuszczeniami możemy przystąpić do zakupu raportu. Aby kontynuować należy wprowadzić adres email (umożliwiający późniejszy dostęp do raportu) zaznaczyć odpowiednie opcje i wybrać sposób płatności. Po zaznaczeni wybranych opcji na dole strony pojawi się automatycznie suma płatności. Następnie klikamy przycisk Zamów.

how-to-order-step-3
arrow

4) Zapłać za raport

W zależności od wybranego sposobu płatności, zostaniemy przekierowani do odpowiedniego serwis płatniczego / odpowiedniej strony banku. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie.

how-to-order-step-4
arrow

5) Zobacz zakupiony raport

Po zakończonej płatności zostaniemy automatycznie zalogowani do serwisu przy pomocy podanego wcześniej adresu email i przekierowani na nasze konto. Strona ta zawiera podstawowe informacje o naszym koncie oraz listę zakupionych raportów. Statusy raportów na liście odświeżają się dynamicznie. Ikonki oznaczają status płatności oraz fazę generacji raportu. Jeśli płatność została zaakceptowana i raport został wygenerowany, klikając na numer VIN, przechodzimy na stronę raportu. Wygenerowane raporty przechowywane są w serwisie przez 30 dni. Jeśli mamy zamiar korzystać z takiego raportu przez dłuższy czas należy go zarchiwizować w dowolny sposób wśród swoich zasobach. Uwaga: w przypadku niektórych banków dokonanie płatności w weekend lub święto skutkuje przelaniem pieniędzy w pierwszy dzień roboczy następujący po tym wydarzeniu. Jest to niezależne od naszego serwisu ani od serwisu platności.pl. Do czasu potwierdzenia płatności raport jest niedostępny.

how-to-order-step-5
X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja):
na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane;
na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].