Historia serwisu Autobaza.pl

Spot Autobaza.pl Historia Pojazdu Wypadek
Autobaza.pl
to najstarszy serwis oraz baza Historii Pojazdu

Historia naszego serwisu sięga 1996 roku, ale jako Autobaza.pl oficjalnie wystartowaliśmy w kwietniu 2001 roku, wtedy też zdecydowaliśmy się na opracowanie prostej witryny umożliwiającej sprawdzanie historii danego pojazdu. Portal okazał się bardzo pomocnym narzędziem, znacznie ułatwiającym podjęcie decyzji o zakupie używanego samochodu. Na przestrzeni lat serwis się zmieniał, nadal go rozwijamy i rozbudowujemy o nowe funkcjonalności. Dziś stanowi największą, niezależną bazę danych VIN z historią pojazdów dostępną na rynku europejskim.

Zakup powypadkowego lub kradzionego samochodu przysparza mnóstwa problemów, aby ustrzec się przed taką sytuacją warto poznać jego przeszłość. Sprawdzając numer VIN można dowiedzieć się ilu właścicieli miał pojazd, czy brał udział w wypadku, otrzymamy również dostęp do raportów o akcjach serwisowych oraz informacje o faktycznym stanie licznika.

Autobaza.pl to serwis, który wspiera nabywców samochodów używanych poprzez dostarczanie im rzetelnych informacji o danym pojeździe.

Kupujsze auto używane?
Koniecznie sprawdź Historię Pojazdu!

Dowiedz się czy samochód, którym chcesz kupić nie brał udziału w wypadku lub nie pochodzi z kradzieży. Sprawdzając numer VIN otrzymasz informacje o faktycznym przebieg pojazdu, jego historii serwisowania oraz przebytych kolizjach. W ten sposób unikniesz nieprzyjemności, nieoczekiwanych problemów i co najważniejsze nie stracisz pieniędzy ani czasu.

Co znajdziesz w naszym
Raporcie VIN?

Raport VIN to najbardziej wiarygodne źródło informacji o pojeździe, które są bardzo ważne szczególnie z punktu widzenia potencjalnego nabywcy. Oprócz podstawowych danych dotyczących marki, modelu czy roku produkcji, raport zawiera także szereg dodatkowych informacji.


W raporcie VIN znajdziesz:

  • Dane techniczne pojazdu: marka, model, rok produkcji, rodzaj paliwa
  • Przebieg pojazdu: rejestr znanych odczytów przebiegu pojazdów
  • Historię uszkodzeń: rejestr znanych uszkodzeń pojazdu
  • Historię sprawdzeń: rejestr sprawdzeń danego numeru Vin w naszym serwisie
  • Sprawdzenie w bazach pojazdów kradzionych: IAATI/VIN info, niemieckiej, włoskiej, słoweńskiej, litewskiej, czeskiej, holenderskiej, rumuńskiej, słowackiej, kanadyjskiej, norweskiej, szwedzkiej, CrimiMail, Kaynine
  • Usterki fabryczne: Ostrzeżenia producenta o wadliwych seriach pojazdów
  • Dane producenta: adres miejsca montażu
  • Historię internetową: dane aukcji internetowych i portali internetowych, gdzie pojazd był prezentowany
  • Opcje wyposażenia: dane dotyczące wyposażenia samochodu zakodowane w numerze VIN
  • Zdjęcia: galeria zdjęć pojazdu.

Raport VIN
Historia Powstania Autobaza.pl

Autobaza.pl jest dziś jedną z największych niezależnych baz danych VIN z historią pojazdów, jakie są dostępne na rynku polskim i europejskim. Serwis na przestrzeni lat zmieniał się, dając nowe możliwości. Jakie były jego początki?