Biuro obsługi Klienta Autobaza. Wsparcie klienta i kontakt.

Strona ta została przygotowana aby umożliwić Państwu kontakt z naszą firmą.

UWAGA: jeżeli po zakupie nie otrzymałeś maila z raportem to sprawdź pocztę niechcianą SPAM lub wprowadź swój adres email na głównej stronie serwisu w prawym górnym rogu.


hint

Jeśli napotkałeś na jakies problemy związane z hasłem do naszego serwisu zachęcamy do odwiedzenia strony Odzyskiwanie Hasła

W celu przyjęcia reklamacji konieczne jest podanie następujących informacji:
hint
  • email, którego użyto przy płatności
  • numer VIN, który sprawdzano
  • numer zaakceptowanej transakcji w systemie płatności elektronicznych
  • proszę wymienić pola, które w darmowym sprawdzeniu są oznaczone, że dane są dostępne (zawierały zielonego ptaszka potwierdzającego zawartość) a mimo wszystko nie znalazły się w płatnym raporcie

W przypadku braku powyższych wszystkich informacji procedura reklamacji będzie wydłużona, a dział techniczny zapyta o nie ponownie w kolejnym mailu.
hint

Prosimy o podanie danych podmiotu chcącego nawiązać współpracę oraz zakresu proponowanej współpracy.

hint

Prosimy o podanie danych podmiotu chcącego skorzystać z oferty biznesowej oraz produktów będących w kręgu zainteresowania.

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, info@vin-info.pl).
Możemy przetwarzać Twoje dane (w szczególności: adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub zgłoszenia skutecznego sprzeciwu. Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych), prowadzącym działalność z zakresu: informatyki, hostingu, statystyki. Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.
Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.
Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityce Prywatności.Wyślij
Dane firmowe

VIN-Info Sp. z o.o.

Biuro Katowice:
ul. Modelarska 18
40-142 Katowice
Polska

KRS : 0000348800
NIP : PL6342735908
REGON : 241461527