Darmowe sprawdzenie numeru VIN

News

Nowe etykiety na oponach

Nowe etykiety na oponach już od maja 2021 roku

Od maja 2021 roku zmieniają się etykiety na oponach. Na ogumieniu pojawią się nowe symbole i wyniki bardziej wymagających testów. Sprawdzamy, jak zmienią się etykiety opon w stosunku do obecnej wersji.

Auto Ekspert

Dystansowy pierścień centrujący do felg

Pierścień centrujący do felg. Czym są nakładki na piastę?

Pierścień centrujący dystansowy to element montowany między felgą a piastą koła pojazdu,  przypadku występowania różnicy w średnicy tych elementów. Możemy w ten sposób wyeliminować pustą przestrzeń między otworem centrującym obręczy i piastą. Sprawdzamy, kiedy pierścienie do felg są faktycznie niezbędne i jak prawidłowo dobrać nakładki na piastę.

Myjka ciśnieniowa do samochodu

Myjka ciśnieniowa do samochodu – jak wybrać?

Myjka ciśnieniowa do samochodu pozwala na samodzielne mycie auta. Wprawdzie w niskiej cenie możemy dziś umyć samochód na myjni bezobsługowej, ale i myjka ciśnieniowa może być dobrą inwestycją na lata, dzięki której zaoszczędzimy sporo środków. Sprawdzamy, jak wybrać myjkę ciśnieniową do samochodu.

Na warsztat

Auto Komis

Opinie o samochodach

WAVECAMPER RENAULT TRAFIC (8)

Camper którym warto się zainteresować Renault Trafic WAVECAMPER

Do sieci Renault Polska na przełomie roku trafił model idealny na aktualne czasy – Wavecamper Renault Trafic. Samochód w zabudowie campervan, z pełną obsługą gwarancyjną Renault, ma spełniać oczekiwania rodziny czy grupy znajomych podczas krótkich wyjazdów weekendowych oraz wakacyjnych.

Test Volvo S60 Mild-Hybrid

Volvo S60 Mild-Hybrid – 2020 recenzja

Zapraszamy na recenzję Volvo S60 mild hybrid. Najbardziej sportowe Volvo w ofercie? Na ile pozwoli wam Volvo jeśli chodzi o sportową jazdę a ile ograniczą systemy bezpieczeństwa? Sprwadźcie w tym artykule. Tym razem mamy dla was coś naprawdę specjalnego. VOLVO, szwedzka marka aut kojarzona z bezpieczeństwem. S60 określane jest jako najbardziej sportowe Volvo w ofercie. Silnik B4 ma ok 200 KM, z automatyczną skrzynią biegów i akumulatorem elektrycznym dodającym mu 14 KM mocy przyśpiesza do 100 km/h w ok. 7-8 s.