Darmowe sprawdzenie numeru VIN

News

Doszkalająca jazda z rodzicem przed egzaminem coraz bliżej

Doszkalająca jazda z rodzicem przed egzaminem coraz bliżej

Dla wielu młodych adeptów nauki jazdy samochodem, 30 godzin praktyki pod okiem instruktora to zdecydowanie za mało, aby przystąpić do egzaminu. Wprawdzie możemy wykupić jazdy doszkalające, ale być może niebawem nie będzie takiej potrzeby. Pomysł Ministerstwo Infrastruktury to m.in. możliwa jazda z rodzicem jeszcze przed egzaminem. Oczywiście uczenie dziecka jazdy autem będzie możliwe pod pewnymi warunkami.

Prawo jazdy na samochód z automatyczną skrzynią biegów

Prawo jazdy na samochód z automatyczną skrzynią biegów

Nie każdy ma świadomość, że w Polsce mamy możliwość odbyć kurs i egzamin na prawo jazdy na samochód z automatyczną skrzynią biegów. Oczywiście jest to wariant wybierany bardzo rzadko, głównie z uwagi na cenę, choć nie każda szkoła dla kursantów ma w swojej ofercie kurs na prawo jazdy na samochód z automatem. Sprawdzamy, jak wygląda to w praktyce i ile kosztuje prawo jazdy kategorii B na automat.

Auto Ekspert

Kupno samochodu sprowadzonego z zagranicy

Przewodnik Autobazy: Kupno samochodu sprowadzonego z zagranicy

Do Polski wciąż sprowadza się setki tysięcy samochodów z zagranicy. Oczywiście nie mamy obowiązku sprowadzania ich osobiście. O wiele wygodniej zlecić to firmie zewnętrznej lub pojazd kupić od handlarza. Jeśli decydujemy się na kupno samochodu sprowadzonego z zagranicy, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych faktów.

zielone tablice

Dla kogo zielone tablice rejestracyjne?

Ostatnio w polskich miastach można zauważyć samochody, które mają zielone tablice rejestracyjne. Po co te oznaczenia, co one znaczą i jak można je zdobyć dowiesz się właśnie z tego wpisu.

Na warsztat

Tenzi krwawa felga czyszczenie

Testujemy środek do czyszczenia felg – Krwawa Felga

Pewnie pamiętacie Scenica którego kupiłem w poprzednich filmach. Tym razem zapraszam do oglądania i przeczytania testu środka do czyszczenia felg. Sprawdziłem produkt marki Tenzi Krwawa Felga Cherry – jak domyślacie się z nazwy o zapachu wiśniowym.
Jeśli i wam sprawia problem pozbycie się osadu z klocków hamulcowych, który psuje wygląd szczególnie waszych aluminiowych alu felg to – uwaga spoiler alert – mam coś dla was. Zapraszam do czytania lub obejrzyjcie wideo test który dla was przygotowałem.

Auto Komis

Opinie o samochodach

WAVECAMPER RENAULT TRAFIC (8)

Camper którym warto się zainteresować Renault Trafic WAVECAMPER

Do sieci Renault Polska na przełomie roku trafił model idealny na aktualne czasy – Wavecamper Renault Trafic. Samochód w zabudowie campervan, z pełną obsługą gwarancyjną Renault, ma spełniać oczekiwania rodziny czy grupy znajomych podczas krótkich wyjazdów weekendowych oraz wakacyjnych.

Test Volvo S60 Mild-Hybrid

Volvo S60 Mild-Hybrid – 2020 recenzja

Zapraszamy na recenzję Volvo S60 mild hybrid. Najbardziej sportowe Volvo w ofercie? Na ile pozwoli wam Volvo jeśli chodzi o sportową jazdę a ile ograniczą systemy bezpieczeństwa? Sprwadźcie w tym artykule. Tym razem mamy dla was coś naprawdę specjalnego. VOLVO, szwedzka marka aut kojarzona z bezpieczeństwem. S60 określane jest jako najbardziej sportowe Volvo w ofercie. Silnik B4 ma ok 200 KM, z automatyczną skrzynią biegów i akumulatorem elektrycznym dodającym mu 14 KM mocy przyśpiesza do 100 km/h w ok. 7-8 s.