Darmowe sprawdzenie numeru VIN

News

Rejestracja nowego samochodu przez dealera z problemami

Rejestracja nowego samochodu przez dealera z problemami

Od 4 czerwca 2021 roku możliwa jest rejestracja nowego samochodu przez dealera. Niestety, przynajmniej na razie jest to usługa czysto teoretyczna. Sprawdzamy, jak wygląda to w praktyce i czy faktycznie rejestracja nowego auta przez salon jest dobrym rozwiązaniem.

Będą kolejne zmiany w prawie dla kierowców?

Będą kolejne zmiany w prawie dla kierowców? Sprawdź, co się zmieni!

Zmiany w prawie dla kierowców, ale też pieszych czy użytkowników hulajnóg są w 2021 roku bardzo liczne. Nie jest jednak wykluczone, że niebawem zmotoryzowani będą musieli przygotować się na nowelizację kolejnych przepisów. Sprawdzamy, jakie zmiany mogą czekać kierowców w najbliższym czasie.

Hydrogen Eagle, czyli program budowy stacji wodorowych Orlenu

Hydrogen Eagle, czyli program budowy stacji wodorowych Orlenu

PKN Orlen będzie mocno inwestował w infrastrukturę wodorową. Największy koncern paliwowy w naszym kraju ma zamiar budować stacje wodorowe w Polsce, ale też w Czechach i na Słowacji. Łącznie Grupa Orlen chce wybudować ponad 100 stacji tankowania wodorem, a to nie wszystko.

Auto Ekspert

AUDI

Nowe oleje od Audi

Audi jako pierwszy producent w branży motoryzacyjnej wprowadzi oleje smarowe drugiej generacji.

Na warsztat

Czym jest Zielona Karta OC i kiedy jej potrzebujemy?

Czym jest Zielona Karta OC i kiedy jej potrzebujemy?

Zielona Karta OC to potwierdzenie wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia. Jeśli jej nie mamy, w niektórych państwach Europy za wypadek zapłacimy z własnej kieszeni i to nawet mimo posiadania aktualnego ubezpieczenia OC. Sprawdzamy, jak wyrobić Zieloną Kartę i gdzie jest nam ona niezbędna.

spóźniona rejestracja samochodu

Kara za brak rejestracji pojazdu – najważniejsze pytania

Ponieważ temat kar za brak rejestracji pojazdu ciągle wzbudza duże kontrowersje i pojawia się mnóstwo pytań, postanowiliśmy dokładnie omówić ten temat. Mamy nadzieję, że ten tekst rozwieje wasze wątpliwości. Jeszcze macie pytania? Zadajcie je pod tym wpisem, a my postaramy się rzetelnie na nie odpowiedzieć.

Auto Komis

Opinie o samochodach

Ford Maverick 2022

Nowy Ford Maverick model 2022 r.

5,9 l/100km w mieście – Napęd hybrydowy w standardzie – 5 miejsc – Wersja podstawowa poniżej 20 000 dolarów. Jak na pickupa to nieźle…

Suzuki Swift

Suzuki Swift 1.2 Premium Plus Hybrid

Do naszych autobazowych testów aut dołączyło Suzuki Swift 1.2 Premium Plus Hybrid 83KM z automatyczną skrzynia biegów CVT. Jak ta skrzynia biegów sprawdziła się w aucie z takim silnikiem? Zapraszamy na nasz test.