Promocje na paliwo po wakacjach – gdzie zniżki z kartami członkowskimi?

Udostępnij
Wasza ocena
Promocje na paliwo
W okresie wakacji sieci paliwowe oferowały promocje na paliwo, dzięki czemu na każdym litrze benzyny, oleju napędowego lub gazu zaoszczędzić można było kilkadziesiąt groszy. Promocje na paliwo trwały do końca wakacji, natomiast tańsze tankowanie wciąż jest możliwe. Taką możliwość mają kierowcy posiadający specjalne karty członkowskie programów lojalnościowych sieci paliwowych. Dlatego sprawdzamy, ile i na jakich stacjach można zaoszczędzić podczas tankowania.

W artykule przeczytasz

Tańsze tankowanie na stacjach Shell

Jedną z sieci oferujących promocje na paliwo oferuje Shell. Poniżej najważniejsze założenia akcji promocyjnej sieci Shell:

 • rabat na paliwo w wysokości 30 groszy na litrze;
 • promocja na paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel;
 • tylko dla uczestników programu lojalnościowego Shell ClubSmart;
 • promocja obowiązuje przez 7 dni w tygodniu do końca października 2023 roku;
 • rabat nalicza się maksymalnie dla 60 litrów paliwa podczas tankowania (każdy kolejny litr liczony po cenie regularnej);
 • nie ma limitów dla liczby tankowań.

Promocja na paliwo w sieci Amic Energy

Akcję promocyjną przygotowała także sieć Amic Energy. Zasady tańszego tankowania w ramach akcji “TANIE ŚRÓDTANKOWANIE z zarejestrowaną kartą AMIC Club”:

 • tańsze tankowanie przez całą dobę w każdą środę aż do odwołania;
 • promocja na paliwo dla klientów z zarejestrowaną kartą AMIC Club;
 • rabat w wysokości 20 gr/l (95 Pro i ON Pro), 10 gr/l (paliwa standardowe) lub 3 gr/l (gaz LPG).

 

Rabat nalicza się przy kasie. Akcja nie łączy się z innymi promocjami dla klientów posługujących się kartą AMIC Club oraz kartami flotowymi (AMIC Fleet Card, DKV, UTA, Licard International, E100).

Przeczytaj też: “Oznaczenia paliw na stacjach dla benzyny, oleju i gazu

Rabat na paliwo w Circle K

Kolejną siecią z promocją na paliwo jest Circle K. Rabat można otrzymać w wysokości do 15 gr/l:

 • promocja na paliwo dla członków programu lojalnościowego sieci Circle K;
 • rabat za zatankowanie 50 litrów paliwa;
 • promocja na paliwo w wysokości 10 gr/l (paliwa miles Diesel, miles 95 i SupraGAS) lub 15 gr/l (paliwa milesPLUS 95, milesPLUS 98, milesPLUS Diesel, milesPLUS Diesel arktyczny);
 • voucher w wysokości 50% na dowolną kawę lub hot doga za zatankowanie 100 litrów paliwa;
 • voucher w wysokości 50% na skorzystanie z myjni automatycznej za zatankowanie 150 litrów paliwa.

Kupony rabatowe dla nowych członków aplikacji MOL

Na indywidualną promocję na paliwo zdecydowała się również węgierska sieć MOL. W tym przypadku to inna forma, ponieważ sieć oferuje kupony rabatowe – dla nowych oraz dotychczasowych członków programu.

Zasady kuponów rabatowych dla nowych użytkowników aplikacji MOL Move:

 • pierwszy kupon dla zatankowania paliwa premium EVO Plus z 45-groszowym rabatem;
 • drugi kupon dlać zatankowania paliwa premium EVO Plus z 25-groszowym rabatem;
 • promocja obowiązuje podczas tankowania do 100 litrów paliwa.

Zasady kuponu rabatowego dla dotychczasowych członków programu:

 • kupon zniżkowy na jedno tankowanie paliwa premium EVO Plus z 45-groszowym rabatem;
 • promocja obowiązuje podczas tankowania do 100 litrów paliwa.

 

Promocje na paliwo obowiązują więc również po wakacjach, natomiast nie każda sieć zdecydowała się zaoferować rabaty. Najatrakcyjniejszą ofertę ma Shell, aczkolwiek jest to promocja czasowa.

Przeczytaj też: “Co zrobić, kiedy zatankujemy złe paliwo?

FAQ – najczęściej zadawane pytania o promocje na paliwo

Czy po wakacjach można tankować paliwo z rabatem?

Tak, ale tylko na stacjach wybranych sieci. Umożliwiają to m.in. sieci Shell, Amic Energy oraz Circle K.

Jak skorzystać z rabatu na paliwo?

Tańsze tankowanie jest przywilejem dla użytkowników programów członkowskich sieci oferujących promocje.

Jak długo sieci paliwowe utrzymają promocje na paliwo?

Każda sieć ma indywidualną politykę wobec promocji, różne są też zasady i wysokość naliczanych rabatów. Akcje promocyjne są więc tymczasowe lub ogłoszone do odwołania.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 1 Średnio: 5]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.