Promocje na paliwo na wakacje 2024 – przegląd ofert

Udostępnij
Wasza ocena
Promocje na paliwo na wakacje 2024 – przegląd ofert
Sieci paliwowe ruszyły z promocjami na paliwo na wakacje 2024. Oczywiście, żeby zatankować paliwo z rabatem, należy spełnić określone warunki. Wówczas litr paliwa może być tańszy nawet o kilkadziesiąt groszy. W związku z tym, że ceny na pylonach mogą przerażać kierowców, na pewno wielu zmotoryzowanych skorzysta z możliwości tańszego tankowania i będzie kupować tańsze paliwo. W związku z tym sprawdzam, które sieci oferują promocje na paliwo, ile można oszczędzić oraz jakie warunki spełnić, żeby skorzystać z rabatu.

W artykule przeczytasz

Promocje na paliwo – wakacje 2024 – Orlen

Promocje na paliwo oferuje większość popularnych sieci paliwowych dostępnych w Polsce. Oczywiście jest wśród nich Orlen, który nad Wisłą ma ponad 1900 stacji. W tym przypadku promocja na paliwo obowiązuje od 28 czerwca do 1 września, natomiast z rabatem zatankować można tylko w piątki, soboty i niedziele. Cały okres promocyjny podzielono na 2 etapy (od 28 czerwca do 31 lipca oraz od 1 sierpnia do 1 września), po 5 okresów promocyjnych (piątek, sobota, niedziela) w każdym.

Promocja na paliwo na Orlenie dotyczy wyłącznie benzyny i oleju napędowego EFFECTA. Oznacza to, że niższa cena obejmuje tylko standardowe paliwa. Nie można zatankować w promocji paliw premium VERVA. W jednym tankowaniu rabat nalicza się maksymalnie do 50 litrów paliwa. W każdym z dwóch etapów w niższej cenie zatankować można po 4 razy w lipcu i sierpniu, co łącznie daje 200 litrów na etap i 400 litrów przez całe wakacje.

Oczywiście należy być członkiem programu lojalnościowego ORLEN VITAY. Dodatkowo promocja nalicza się wyłącznie przy korzystaniu z aplikacji mobilnej ORLEN VITAY, ponieważ wymaga to aktywowania kuponu w apce. Rabat na litrze paliwa wynosi 35 groszy (zwykły użytkownik programu lojalnościowego) oraz 45 groszy (posiadacz Karty Dużej Rodziny).

Przeczytaj też: “Rabat na paliwo – Orlen obniża ceny paliw na wakacje 2024

Promocje na paliwo – wakacje 2024 – BP

Sieć BP może pochwalić się w Polsce blisko 600 stacjami. W wakacje można zatankować na nich z rabatem rzędu 30 groszy na litrze, natomiast wyłącznie na paliwa standardowe (brak rabatu na paliwa Ultimate). Żeby skorzystać z promocji na paliwo, należy być uczestnikiem programu lojalnościowego Payback.

Okres promocyjny trwa do 1 września. Natomiast podobnie jak w przypadku Orlenu, w promocyjnej cenie zatankować można tylko w weekendy – od piątku do niedzieli. Natomiast kierowcy tankujący olej napędowy Ultimate powinni odwiedzać stacje sieci BP w czwartki lub niedziele. Wówczas diesel jest dostępny w cenie standardowego oleju napędowego.

Przeczytaj też: “Karta PAYBACK – czym jest, jak wyrobić, do czego służy kierowcom?

Promocje na paliwo – wakacje 2024 – Circle K

Przez 7 dni w tygodniu, w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia, zatankować można na stacjach Circle K, których w Polsce jest ponad 400. W całym okresie promocyjnym tańsze tankowanie jest możliwe 10 razy – 5-krotnie w lipcu i sierpniu, a więc do 250 litrów w miesiącu i 500 litrów przez wakacje.

Rabat w wysokości 30 groszy na litrze nalicza się przy paliwach standardowych (Miles) oraz premium (MilesPLUS). Poza tym 10 groszy taniej zatankować można autogaz LPG. Żeby skorzystać z rabatu, należy aktywować vouchery dostępne w aplikacji mobilnej Circle K Extra.

Przeczytaj też: “Oznaczenia paliw na stacjach dla benzyny, oleju i gazu

Promocje na paliwo – wakacje 2024 – MOL (promocja obowiązuje również na stacjach LOTOS)

Sieć MOL ma blisko 400 stacji w Polsce. Również ta sieć przygotowała promocję na paliwo, która przysługuje użytkownikom aplikacji MOL Move. W pierwszej kolejności użytkownicy apki MOL Move otrzymają zniżkę powitalną:

 • 15 groszy na litrze na gaz LPG;
 • 15 groszy na litrze na paliwa podstawowe (EVO 95, EVO Diesel);
 • 40 groszy na litrze na paliwo premium (EVO 98 Plus, EVO Diesel Plus).

 

Następnie w aplikacji będą pojawiać się kolejne kupony zniżkowe:

 • gaz LPG – 4 kupony ze zniżką 15 groszy na litrze;
 • paliwa podstawowe EVO 95, EVO Diesel – 4 kupony ze zniżką 20, 25, 30 i 35 groszy na litrze;
 • paliwa premium EVO 98 Plus, EVO Diesel Plus – 4 kupony ze zniżką 40 groszy na litrze.

 

Promocja na stacjach MOL trwa do 31 sierpnia.

Przeczytaj też: “Karta Dużej Rodziny – samochód elektryczny z dopłatą dla posiadaczy KDR

Promocje na paliwo – wakacje 2024 – MOYA

Liczba stacji MOYA w Polsce przekroczyła liczbę 450 punktów. Od 28 czerwca do 1 września można na nich zatankować z rabatem:

 • gaz LPG – zniżka 10 groszy na litrze (20 groszy na litrze przy skorzystaniu z oferty gastronomicznej w Caffe MOYA);
 • paliwa standardowe – zniżka 30 groszy na litrze (40 groszy na litrze przy skorzystaniu z oferty gastronomicznej w Caffe MOYA);
 • paliwa premium – zniżka 30 groszy na litrze (40 groszy na litrze przy skorzystaniu z oferty gastronomicznej w Caffe MOYA).

 

Z promocji na paliwo skorzystają użytkownicy aplikacji Super MOYA. Tankowanie w promocyjnej cenie jest możliwe przez 7 dni w tygodniu, natomiast do 8 razy w całym okresie. Podczas jednego tankowania maksymalnie w rabatowej cenie zatankować można 50 litrów paliwa.

Przeczytaj też: “Co zrobić, kiedy zatankujemy złe paliwo?

Promocje na paliwo – wakacje 2024 – Shell

Promocja na paliwo na stacjach Shell potrwa najdłużej. Akcja “Podróże z Rabatami” trwa od 15 czerwca i zostanie zakończona 15 września. W zależności od rodzaju paliwa na litrze oszczędzić można od 10 do 40 groszy, tj.:

 • gaz LPG – 10 groszy na litrze;
 • paliwa standardowe FuelSave – 20 groszy na litrze;
 • paliwa premium V-Power – 40 groszy na litrze.

 

Z rabatu na stacjach sieci Shell, których jest w Polsce ponad 450, skorzystają uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Sieć nie ma ograniczeń ilościowych dla liczby promocyjnych tankowań. Jedyne ograniczenie dotyczy jednorazowego tankowana. Ze zniżką zatankować można do 60 litrów paliwa.

Promocje na paliwo są więc bardzo zróżnicowane. Przede wszystkim, żeby skorzystać z promocji, trzeba być członkiem programu lojalnościowego konkretnej sieci. Maksymalna wysokość rabatu na paliwo w 2024 to nawet 45 groszy na litrze.

zdjęcie: pixabay.com (https://pixabay.com/photos/gas-station-petrol-station-gasoline-8626683/)

Ocena naszych czytelników
[Suma: 1 Średnio: 5]

FAQ

Które sieci oferują rabat na paliwo w wakacje 2024?

W wakacje 2024 promocje na paliwo oferuje większość sieci paliw dostępnych w Polsce (m.in. Orlen, BP, Circle K, MOL, MOYA czy Shell).

Jakie zniżki oferują sieci paliw na paliwo w wakacje 2024?

Wysokość rabatu jest różna w zależności od sieci paliw. Maksymalne zniżki sięgają 15 groszy na litrze w przypadku gazu LPG i 45 groszy przy benzynie oraz oleju napędowym.

Jak zatankować paliwo w wakacje 2024 w niższej cenie?

Poszczególne sieci mają swoje regulaminy promocji wakacyjnej. Podstawą jest uczestnictwo w programie lojalnościowym. Często promocja obowiązuje tylko przy korzystaniu z aplikacji mobilnej. Żeby skorzystać z promocji, warto zapoznać się z regulaminem akcji promocyjnych dostępnych na stronach sieci paliw.

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.
Porównaj oferty wielu Towarzystw i oszczędzaj na OC/AC!
Advertisement

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.