BP – promocja na paliwo bezterminowa aż do odwołania!

Udostępnij
Wasza ocena
BP – promocja na paliwo bezterminowa aż do odwołania!
Walka o klienta trwa na każdej płaszczyźnie i nie omija również rynku paliw. W okresie wakacji wszystkie liczące się sieci oferowały swoim klientom rabat na paliwo. Pierwotnie niższe ceny miały obowiązywać do końca wakacji. Już wiemy, że przynajmniej niektóre z sieci postanowiły je przedłużyć na okres dwóch tygodni, miesiąca, a nawet bezterminowo. Właśnie w BP promocja na paliwo obowiązuje teraz aż do odwołania. Sprawdzamy, jak sieć nalicza rabat swoim klientom i czy zmieniło się coś względem wakacyjnej promocji na paliwo.

W artykule przeczytasz

Rabaty na paliwo również po wakacjach

Fakt, że w sieci BP promocja na paliwo została przedłużona, szczególnie dziwić nie może. Należy zauważyć, że sytuacja na rynkach paliw wciąż nie jest ustabilizowana i nadal ceny są dość wysokie. W związku z tym sieci paliw wciąż dają możliwość swoim klientom tankowania paliwa po niższej cenie. Kierowcy mogą oszczędzić na litrze paliwa kilkadziesiąt groszy. Dobrym przykładem jest Orlen, który postanowił przedłużyć promocję do 15 września 2022 roku, a nie jest wykluczone, że okres ten zostanie wydłużony.

W przypadku obniżki na Orlenie promocja wynosi 30 gr/l lub 40 gr/l, jeżeli klient ma Kartę Dużej Rodziny. Promocja na zakup paliwa na stacjach Orlen obowiązuje na benzynę EFECTA lub olej napędowy VERVA, ale pod warunkiem, że kierowca jest uczestnikiem programu lojalnościowego VITAY. Jednorazowo można zatankować w promocji do 50 litrów paliwa, a przez przedłużony okres promocji – od 1 do 15 września – dwukrotnie skorzystać z tańszego tankowania.

Przeczytaj też: “PKN Orlen – promocja na paliwo wydłużona do połowy września 2022 r.

Bezterminowa promocja na paliwo w BP

Rabat na paliwo na stacjach sieci BP został przedłużony aż do odwołania. Warunki pozostają tożsame z tym, z czym kierowcy mieli styczność podczas wakacyjnej promocji. W czasie trwania akcji promocyjnej kierowca może zatankować paliwo – benzynę lub olej napędowy – ze zniżką 30 groszy na litrze. W przypadku gazu LPG jest to rabat w wysokości 10 gr/l. Co jest kluczowe, konieczne jest posiadanie zarejestrowanej karty PAYBACK. Bez niej promocja na paliwo w BP wygląda znacznie mniej atrakcyjnie, ponieważ pozwala oszczędzić jedynie 10 groszy na litrze paliwa.

Podczas jednego tankowania w promocyjnej cenie można kupić do 50 l paliwa. Każdy kolejny litr jest liczony po normalnej cenie widniejącej na dystrybutorze. W miesiącu kalendarzowym kierowca może trzykrotnie tankować z rabatem, a więc w promocyjnej cenie kupić do 150 l paliwa.

Przeczytaj też: “Rabat na paliwo – BP kolejną stacją ze zniżkami

Powakacyjna promocja na paliwo w BP obowiązująca od 1 września 2022 r. w pigułce:

  • promocja trwa do odwołania;
  • rabat 30 groszy na litrze paliwa dla klientów z zarejestrowaną kartą PAYBACK;
  • rabat 10 groszy na litrze paliwa dla klientów bez zarejestrowanej karty PAYBACK;
  • promocja na paliwo regularne i premium;
  • rabat 10 groszy na litrze paliwa dla klientów tankujących LPG;
  • z promocji mogą korzystać klienci indywidualni i przedsiębiorcy;
  • podczas jednego tankowania w promocyjnej cenie można kupić do 50 l paliwa;
  • maksymalnie trzy promocyjne tankowania w miesiącu (do 150 l/miesiąc).

 

Przeczytaj też: “Karta PAYBACK – czym jest, jak wyrobić, do czego służy kierowcom?

Oprócz rabatu na paliwo BP oferuje też inne promocje dla swoich klientów, również w obszarze paliw (np. paliwo BP Ultimate Diesel w czwartki w cenie normalnego oleju napędowego, bony na zakup produktów za zatankowanie 25 l paliwa). Specjalne promocje obowiązują także w myjniach oraz kawiarniach Wild Bean Cafe.

W sieci BP promocja na paliwo jest więc jeszcze atrakcyjniejsza niż u konkurencji, ponieważ nie jest ograniczona czasowo. Oczywiście nie wiadomo, czy dojdzie do tego, że jako jedyna sieć na rynku rabat na paliwo będzie obowiązywać wyłącznie na stacjach BP. Jest to jednak mało prawdopodobne. Raczej inne sieci powinny wydłużać okres promocji. Ewentualnie wraz z ustabilizowaniem się cen paliw BP może zakończyć naliczanie rabatów.

FAQ – najczęstsze pytania o promocję na paliwo w BP

Na jak długo sieć BP przedłużyła promocję na paliwo?

Obecnie promocja w BP jest bezterminowa. Sieć ogłosiła, że rabat na warunkach promocji będzie naliczany aż do odwołania.

Ile wynosi rabat na paliwo na stacjach sieci BP?

Promocja na paliwo w BP wynosi maksymalnie 30 groszy na litrze (z kartą Payback). Bez karty rabat wynosi jedynie 10 gr/l. W promocyjnej cenie klient może nabyć 50 l paliwa podczas jednego tankowania, tankując nie częściej niż trzy razy w miesiącu. Każde kolejne tankowanie i każdy litr paliwa powyżej 50 l jest kupowany po normalnej cenie.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 5 Średnio: 4.4]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

6 odpowiedzi

  1. Tankowałem 31.09.2023 na BP MOTŁAWA Gdańsk Kokoszki 42.09 litra za kwotę 259.98zł wyszło 6,09 zł za 1 litr ON+. Naliczona mi 12,81zł rabatu. Podana wartość po rabacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.