Nissan Juke Hybrid – cena w Polsce

Udostępnij
Wasza ocena
Nissan Juke Hybrid – cena w Polsce
Nissan Juke ma już swoją odmianę hybrydową. To Nissan Juke Hybrid. Cena tego auta znana jest już również w Polsce. Dlatego sprawdzamy, jak wygląda cennik wersji hybrydowej modelu Nissan Juke. To jednak nie wszystko, ponieważ weryfikujemy także parametry techniczne benzynowo-elektrycznego crossovera od Japończyków. Sprawdź, czy jest to pojazd, który może zainteresować i czy ma dobrą cenę dla klientów w Polsce.

W artykule przeczytasz

Co oferuje nowy Nissan Juke Hybrid?

Jeżeli kogoś interesuje Nissan Juke Hybrid, cena to na pewno kluczowy, ale tylko jeden z czynników, jaki należy brać pod uwagę przy decyzji o ewentualnym zakupie tego modelu. Nie sposób nie odnieść się także do wyglądu tego crossovera, jak i jego parametrów technicznych.

Tak więc Nissan Juke drugiej generacji w wersji hybrydowej to nowoczesny crossover o atrakcyjnym designie. Jak przystało na auto tego segmentu, zadowalająca jest także wolna przestrzeń w kabinie pasażerskiej. Pod względem parametrów technicznych samochodu kluczowy jest napęd hybrydowy modelu. Jest to układ zapożyczony od Francuzów z Renault, który składa się z silnika benzynowego i elektrycznego, tj.:

 • wolnossący silnik benzynowy o pojemności 1.6 l o mocy 94 KM (moment obrotowy 148 Nm),
 • silnik elektryczny o mocy 49 KM (moment obrotowy 205 Nm).

 

Jako że dodatkowo zastosowano 20-konny silnik elektryczny będący rozrusznikiem i alternatorem, łącznie cały układ ma moc 143 KM. Innym elementem układu jest 1,2-kilowatowy akumulator chłodzony cieczą. To wszystko pozwala osiągnąć moc większą od samego silnika benzynowego nawet o 25%. Jednocześnie znacznie mniejsze jest zużycie paliwa (w mieście – o 40%, cykl mieszany – o 20%).

Kluczowe dane techniczne hybrydowej wersji Nissan Juke:

 • spalanie w cyklu mieszanym do 5,2 l na 100 km,
 • prędkość maksymalna w trasie – 165 km/h,
 • przyspieszenie do 100 km/h w 10,1 s,
 • przyspieszenie na 1. biegu przez napęd elektryczny do 55 km/h,
 • emisja CO2 w cyklu mieszanym do 117 g/km.

 

Warto jednocześnie zauważyć, że Nissan Juke Hybrid ma na wyposażeniu system e‑Pedal Step. Pozwala on z poziomu jednego pedału sterować przyspieszeniem i hamowaniem. Wystarczy zdjąć nogę z pedału gazu, a auto hamuje z siłą do 0,15 g aż do prędkości ok. 5 km/h. Jednocześnie system doładowuje wówczas akumulator odzyskiwaną energią.

Nissan Juke Hybrid – cena modelu w Polsce

Wiemy już, jaki polski cennik będzie mieć Nissan Juke Hybrid, tj.:

 • bazowa wersja Nissana Juke Hybrid N-Connect – 125 470 zł;
 • Nissan Juke Hybrid w wersji N-Design – 138 970 zł;
 • Nissan Juke Hybrid w wersji Tekna – 142 370 zł.

Wyposażenie Nissana Juke Hybrid

 • wyposażenie standardowe Nissana Juke Hybrid N-Connect bez dopłat: światła LED, kamera cofania, system multimedialny z Apple CarPlay i Android Auto, 17-calowe alufelgi, automatyczna klimatyzacja, system bezkluczykowy, pakiet systemów bezpieczeństwa;
 • Nissan Juke Hybrid w wersji N-Design: dodatkowo lub zamiennie 19-calowe alufelgi, dwukolorowe nadwozie, nawigacja satelitarna, personalizowane wnętrze;
 • Nissan Juke Hybrid w wersji Tekna: dodatkowo aktywny tempomat, asystent pasa ruchu, pakiet zimowy, system kamer 360 stopni.

 

Przeczytaj też: “Volkswagen ID. Buzz – ceny w Polsce

Jeżeli są zainteresowani na zakup Nissana Juke Hybrid, a cena auta jest odpowiednia, można już zamówić ten model. W Polsce jest to możliwe od czerwca 2022 r. Pierwsze egzemplarze powinny trafić do klientów w sierpniu 2022 r.

FAQ – najczęstsze pytania o ceny Nissana Juke Hybrid w Polsce

Jakie ceny ma Nissan Juke Hybrid w Polsce?

Najtańsza wersja bazowa (N-Connect) kosztuje w Polsce 125 470 zł, pośrednia (N-Design) – 138 970 zł, z kolei najbardziej rozbudowana (Tekna) – 142 370 zł.

Od kiedy można zamawiać model Nissan Juke Hybrid?

Istnieje taka możliwość od 1 czerwca 2022 r. Pierwsze egzemplarze do klientów trafią jeszcze w sierpniu 2022 r.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 4 Średnio: 4.8]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.
Porównaj oferty wielu Towarzystw i oszczędzaj na OC/AC!
Advertisement

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.