Dlaczego warto wybrać crossovera Toyoty?

Udostępnij
Wasza ocena
crossovery Toyoty
Zależy Ci na tym, by Twój nowy samochód był niezawodny, innowacyjny i wszechstronny? W takim razie bardzo możliwe, że najlepszym wyborem dla Ciebie będzie jeden z crossoverów od Toyoty. Zapoznaj się z naszym artykułem i przekonaj się, co mają do zaoferowania najnowsze modele od tego producenta. Z pewnością pomoże Ci to w wyborze auta dla siebie.

W artykule przeczytasz

Nowa Toyota Yaris Cross

Crossovery to auta, które są zaprojektowane z myślą o zadowoleniu szerokiego spektrum kierowców. Przypadną do gustu osobom szukającym auta rodzinnego, tym którym zależy na nowoczesnym aucie miejskim z charakterem, a także fanom połączenia wyglądu SUV-ów z ekonomicznością i komfortem sedanów.

Nowa Toyota Yaris Cross idealnie wpisuje się w wymienione wyżej charakterystyki. To kompaktowy crossover dostosowany do przestrzeni miejskiej, zapewniający bardzo dużą manewrowość i wysoką wygodę zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Oszczędny silnik benzynowy lub hybrydowy, a także moc na poziomie 116-125 KM sprawiają, że nowa Toyota Yaris Cross zapewnia idealny kompromis pomiędzy oszczędną eksploatacją i dobrymi osiągami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/yaris-cross.

Nowa Toyota Aygo X

Aygo X to crossover, który jest nowoczesny i innowacyjny. Został zaprojektowany z myślą o przestrzeni miejskiej i widać to w każdym jego detalu, zarówno jeśli chodzi o estetyczną warstwę designu, jak i osiągi.

Nowa Toyota Aygo X to najmniejszy z trzech prezentowanych w artykule crossoverów. To znakomity wybór dla wszystkich tych, którzy szukają auta, które nie tylko będzie łatwo się prowadzić, ale także znajdzie dla siebie miejsce nawet w najbardziej zatłoczonych miejskich przestrzeniach.

Co istotne, nowa Toyota Aygo X jest nie tylko tania w eksploatacji, zapewniając średnie zużycie paliwa na poziomie 4,8 litra, ale także w zakupie. W porównaniu do Yaris czy Corolli, jej cena jest najniższa, sprawdzi się zatem doskonale w przypadku osób z nieco bardziej ograniczonym budżetem. Warto jednak zaznaczyć, że równocześnie dysponuje ona nieco niższą mocą niż inne omawiane modele. Szczegóły znajdziesz na www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/aygo-x.

Nowa Toyota Corolla Cross

To kolejny wariant popularnego i sprawdzonego auta miejskiego, uwielbianego przez tysiące polskich kierowców. Nowa Toyota Corolla Cross to rozwiązanie dla tych, którzy oczekują od auta dużej przestronności i komfortu, gdyż jest to model większy niż Yaris Cross czy Aygo X.

Większy rozmiar i masa całkowita to jednak tylko niektóre różnice. Nowa Toyota Corolla Cross wyróżnia się też swoimi osiągami. To crossover z zachwycającym napędem hybrydowym o mocy na poziomie 197 KM. Dzięki temu radzi sobie doskonale w każdych warunkach i to nie tylko w środowisku miejskim.

Pozostaje przy tym autem bardzo oszczędnym. Średnie spalanie dla Toyoty Corolli w wersji Cross wynosi jedynie 5-5,1 litra. Dzięki temu nie trzeba martwić się dużymi kosztami eksploatacyjnymi.

Nowa Toyota Corolla Cross to także świetny sportowy design i wiele nowoczesnych technologii, które wspomagają wrażenia płynące z jazdy i poprawiają jej bezpieczeństwo. Więcej informacji na temat zastosowanych rozwiązań znajdziesz na stronie www.toyota-poznan.pl/nowe-samochody/corolla-cross.

Artykuł sponsorowany

Ocena naszych czytelników
[Suma: 0 Średnio: 0]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.