Przewodnik po raporcie z Belgii

Czym jest raport pojazdów z Belgii?

Raport dla pojazdów z Belgii jest niezbędną pomocą dla osób planujących zakupić pojazd sprowadzony z tego regionu. Pozwala zweryfikować ofertę przedstawioną przez sprzedającego w oparciu o informacje wyłącznie z oficjalnych i legalnych źródeł. Dzięki niemu możemy zweryfikować dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg. Raport z Belgii zawiera:

  • Status pojazdu
  • Identyfikacja pojazdu
  • Historia pojazdu
  • Data pierwszej i ostatniej rejestracji
  • Data bieżącego przeglądu
  • Dane techniczne
  • Norma i emisja spalin


logo carpass hint

UWAGA: Do każdego zamówionego Raportu Belgii dodajemy GRATIS Weryfikacja przebiegu Car-Pass, która pozwala sprawdzić przebieg sprowadzonego z Belgii pojazdu na podstawie rzetelnych i oficjalnych danych.


Sekcje raportu

Ilość danych wyświetlanych w poszczególnych sekcjach zależy od sprawdzanego numeru VIN.


1) Status pojazdu

Sekcja ta zawiera zbiorcze informacje o stanie obecnym i historii pojazdu na terenie Belgii. Pozycja Status pojazdu może nas ostrzec przed pojazdem powypadkowym lub pojazdem po szkodzie całkowitej. Sekcja zawiera także datę pierwszej i ostatniej zmiany w rejestrze. Dowiemy się również o statusie administracyjnym i legalności pojazdu na terenie Belgii.

belgia raport

2) Informacje podstawowe

Sekcja ta zawiera podstawowe informacje o pojeździe takie jak: marka, model, typ nadwozia, ilość drzwi, miejsc, kolor, czy kategorie pojazdu.

basics

3) Weryfikacja przebiegu Car-Pass

Weryfikacja przebiegu w Car-Pass - stowarzyszeniu użyteczności publicznej, które dąży do ochrony kupującego, sprawiedliwego handlu na rynku pojazdów używanych oraz zwalczaniu oszustw z przekręcaniem licznika.

carpass

4) Historia pojazdu

Sekcja ta zawiera informacje o rejestracji pojazdu w Belgii. Dowiemy się stąd o wielu ważnych statusach pojazdu, m.in. o jego wypadkowości, kompletności, czy pojazd był wycofany z ruchu. Historia pojazdu zawiera również informacje o datach przeglądów oraz odnotowanych przebiegach pojazdu.

history

5) Dane techniczne

Sekcja ta zawiera szczegółowy wykaz danych technicznych sprawdzanego pojazdu. Poszczególne pozycje dotyczą takich zagadnień jak: silnik, masy, wymiary, przyczepa, osie.

tech

6) Norma i emisja spalin

Dla kupującego cenna może się okazać informacja o rodzaju paliwa, emisji CO2, średniego zużycia paliwa, czy klasie emisji spalin.

emission standard, co2, fuel consumption
X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja):
na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane;
na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].