Przewodnik po raporcie z Belgii

Czym jest raport pojazdów z Belgii?

Raport dla pojazdów z Belgii jest niezbędną pomocą dla osób planujących zakupić pojazd sprowadzony z tego regionu. Pozwala zweryfikować ofertę przedstawioną przez sprzedającego w oparciu o informacje wyłącznie z oficjalnych i legalnych źródeł. Dzięki niemu możemy zweryfikować dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg. Raport z Belgii zawiera:

  • Status pojazdu
  • Identyfikacja pojazdu
  • Historia pojazdu
  • Data pierwszej i ostatniej rejestracji
  • Data bieżącego przeglądu
  • Dane techniczne
  • Norma i emisja spalinSekcje raportu

Ilość danych wyświetlanych w poszczególnych sekcjach zależy od sprawdzanego numeru VIN.


1) Status pojazdu

Sekcja ta zawiera zbiorcze informacje o stanie obecnym i historii pojazdu na terenie Belgii. Pozycja Status pojazdu może nas ostrzec przed pojazdem powypadkowym lub pojazdem po szkodzie całkowitej. Sekcja zawiera także datę pierwszej i ostatniej zmiany w rejestrze. Dowiemy się również o statusie administracyjnym i legalności pojazdu na terenie Belgii.

belgia raport

2) Informacje podstawowe

Sekcja ta zawiera podstawowe informacje o pojeździe takie jak: marka, model, typ nadwozia, ilość drzwi, miejsc, kolor, czy kategorie pojazdu.

basics

3) Weryfikacja przebiegu Car-Pass

Weryfikacja przebiegu w Car-Pass - stowarzyszeniu użyteczności publicznej, które dąży do ochrony kupującego, sprawiedliwego handlu na rynku pojazdów używanych oraz zwalczaniu oszustw z przekręcaniem licznika.


4) Historia pojazdu

Sekcja ta zawiera informacje o rejestracji pojazdu w Belgii. Dowiemy się stąd o wielu ważnych statusach pojazdu, m.in. o jego wypadkowości, kompletności, czy pojazd był wycofany z ruchu. Historia pojazdu zawiera również informacje o datach przeglądów oraz odnotowanych przebiegach pojazdu.

history

5) Dane techniczne

Sekcja ta zawiera szczegółowy wykaz danych technicznych sprawdzanego pojazdu. Poszczególne pozycje dotyczą takich zagadnień jak: silnik, masy, wymiary, przyczepa, osie.

tech

6) Norma i emisja spalin

Dla kupującego cenna może się okazać informacja o rodzaju paliwa, emisji CO2, średniego zużycia paliwa, czy klasie emisji spalin.

emission standard, co2, fuel consumption