Autobaza.pl
Toyota

Opinie o samochodach

Toyota RAV4

22 generacje102 wersje silnikowe116–269 KM1995–2026

RAV4 VI

lata produkcji: 2026-obecnie, 2025-obecnie · 6 wersji silnikowych · 143–186 KM

Toyota RAV4 VI to samochód dostępny na rynku od 2025 roku. W ofercie modelu Toyota RAV4 znajdowało się nadwozie SUV w wersji 5-drzwiowej. Użytkownicy modelu z RAV4 VI generacji marki Toyota mogą wybierać spośród silników o pojemności od 2487 cm3. Dzięki napędowi na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), Toyota RAV4 może z łatwością pokonywać zakręty z dużą prędkością. Czas przyspieszenia do 100 km/h kształtuje się w zakresie 7.5 sekund, w zależności od silnika.

W skrócie

Toyota RAV4 VI — 6 wersji silnikowych, moc 143-186 KM.

© Ivaylo Aleksandrov - ScChannelBg & Auto-Data.net© Ivaylo Aleksandrov - ScChannelBg & Auto-Data.net

Wersje silnikowe

2.5 (272 KM) Plug-in Hybrid ECVT
143 KM
Benzyna / Elektryczność · Napęd na przednie koła · 2026-obecnie
2.5 (226 KM) Hybrid ECVT
183 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2025-obecnie
2.5 (236 KM) Hybrid AWD ECVT
183 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2025-obecnie
Woodland 2.5 (236 KM) Hybrid AWD ECVT
183 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2025-obecnie
2.5 (324 KM) Plug-in Hybrid AWD ECVT
186 KM
Benzyna / Elektryczność · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2025-obecnie

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 V (facelift 2021)

lata produkcji: 2021-2025 · 8 wersji silnikowych · 173–203 KM

Toyota RAV4 V (facelift 2021) był produkowany od 2021 roku do 2025 roku. Auto Toyota RAV4 z nadwoziem SUV można było zamówić w wersji 5-drzwiowej. W ofercie RAV4 V (facelift 2021) generacji marki Toyota znajdują się silniki o pojemności maksymalnej wynoszącej 2487 cm3. W samochodzie Toyota RAV4 z napędem na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) zastosowano nowoczesne technologie poprawiające wydajność. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h dla różnych silników wynosi od 6.0 do 8.4 sekund.

W skrócie

Toyota RAV4 V (facelift 2021) — 8 wersji silnikowych, moc 173-203 KM.

© www.Auto-Data.net© www.Auto-Data.net

Wersje silnikowe

2.0 (173 KM) AWD CVT
173 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2021-2025
2.0 (173 KM) CVT
173 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2021-2025
2.5 (218 KM) Full Hybrid eCVT
178 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2021-2025
2.5 (222 KM) Full Hybrid AWD-i eCVT
178 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2021-2025
2.5 (306 KM) Plug-in Hybrid AWD-i eCVT
185 KM
Benzyna / Elektryczność · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2021-2025

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 V

lata produkcji: 2019-2021, 2018-2021, 2020-2021 · 14 wersji silnikowych · 149–203 KM

Od 2018 roku do 2021 roku wytwarzano model Toyota generacji RAV4 V. W modelu Toyota RAV4 zastosowano nadwozie typu SUV w wariancie 5-drzwiowym. Toyota wprowadził w RAV4 V generacji modelu silniki o mocy, która osiąga maksymalnie 203 koni. W modelu Toyota RAV4 napęd na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) poprawia manewrowość pojazdu. Osiągi samochodu wahają się w zakresie prędkości maksymalnej od 180 do 200 km/h.

W skrócie

Toyota RAV4 V — 14 wersji silnikowych, moc 149-203 KM.

© www.Auto-Data.net© www.Auto-Data.net

Wersje silnikowe

2.0 (149 KM)
149 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2019-2021
2.0 (149 KM) CVT
149 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2019-2021
2.0 (149 KM) AWD CVT
149 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2019-2021
2.0 (175 KM)
175 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2019-2021
2.0 (175 KM) CVT
175 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2019-2021

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 IV (facelift 2015)

lata produkcji: 2015-2018, 2016-2018 · 7 wersji silnikowych · 143–176 KM

Premiera Toyota w wersji RAV4 IV (facelift 2015) miała miejsce w 2015 roku, a produkcję prowadzono do 2018 roku. Dostępność nadwozia typu SUV w Toyota RAV4 obejmowała wersje 5-drzwiowe. Warianty silnikowe modelu w RAV4 IV (facelift 2015) generacji marki Toyota są dostępne w pojemności do 2494 cm3. W Toyota RAV4 moc silnika przekazywana jest przez napęd na przednie koła, na wszystkie koła (4x4). Prędkość maksymalna w zależności od wersji silnikowej wynosi od 180 do 195 km/h, a przyspieszenie 0-100 km/h od 8.3 do 10.7 sekundy.

W skrócie

Toyota RAV4 IV (facelift 2015) — 7 wersji silnikowych, moc 143-176 KM.

© www.Auto-Data.net© www.Auto-Data.net

Wersje silnikowe

2.0 D-4D (143 KM)
143 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2015-2018
2.0 Valvematic (151 KM) AWD Multidrive S
151 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2015-2018
2.0 Valvematic (151 KM) AWD
151 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2015-2018
2.5 (197 KM) Hybrid AWD-i e-CVT
155 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2015-2018
2.5 (197 KM) Hybrid e-CVT
155 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2015-2018

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 IV

lata produkcji: 2012-2015 · 8 wersji silnikowych · 124–176 KM

Produkcję modelu Toyota w wersji RAV4 IV utrzymywano od 2012 roku do 2015 roku. W ofercie modelu Toyota RAV4 znajdowało się nadwozie SUV w wersji 5-drzwiowej. W RAV4 IV generacji marki Toyota użytkownicy mają do wyboru jednostki napędowe o pojemność od 1987 do 2494 cm3. System napędu na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Toyota RAV4 współpracuje z zastosowaną skrzynią biegów. Samochód osiąga prędkość maksymalną w zakresie 180 - 190 km/h, co czyni go konkurencyjnym na rynku.

W skrócie

Toyota RAV4 IV — 8 wersji silnikowych, moc 124-176 KM.

© www.Auto-Data.net© www.Auto-Data.net

Wersje silnikowe

2.0 D-4D (124 KM)
124 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2012-2015
2.0 D-4D (124 KM) 4WD
124 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2012-2015
2.2 D-CAT (150 KM) 4WD Automatic
150 KM
Olej napędowy · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2012-2015
2.2 D-4D (150 KM) 4WD
150 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2012-2015
2.0 Valvematic (151 KM) 4WD
151 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2012-2015

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 EV II (QEA38)

lata produkcji: 2012-2014 · 1 wersja silnikowa

Produkcję Toyota w wersji RAV4 EV II (QEA38) rozpoczęto w 2012 roku, a produkcja trwała do 2014 roku. Oferowane nadwozie SUV w Toyota RAV4 można było zamówić w wersji 5-drzwiowej. Dzięki napędowi na przednie koła, Toyota RAV4 jest bardziej uniwersalny w eksploatacji. Prędkość maksymalna w różnych wariantach wynosi 160 km/h, co zapewnia dynamiczne osiągi.

W skrócie

Toyota RAV4 EV II (QEA38) — 1 wersja silnikowa.

Mariordo - Mario Roberto Durán Ortiz [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]Mariordo - Mario Roberto Durán Ortiz [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

Wersje silnikowe

50 kWh (154 KM)
Elektryczność · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2012-2014

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 III (XA30, facelift 2010)

lata produkcji: 2010-2013 · 7 wersji silnikowych · 150–177 KM

Produkcja Toyota w generacji RAV4 III (XA30, facelift 2010) miała miejsce od 2010 roku do 2013 roku. W modelu Toyota RAV4 zastosowano nadwozie SUV, które było dostępne w wersjach 5-drzwiowych. Toyota wprowadził w RAV4 III (XA30, facelift 2010) generacji modelu silniki o mocy, która osiąga maksymalnie 177 koni. Dzięki napędowi na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), Toyota RAV4 osiąga doskonałą stabilność podczas jazdy. Przyspieszenie do 100 km/h osiągane jest w czasie od 9.3 do 11.0 sekund, w zależności od konfiguracji.

W skrócie

Toyota RAV4 III (XA30, facelift 2010) — 7 wersji silnikowych, moc 150-177 KM.

Vauxford [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]Vauxford [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)]

Wersje silnikowe

2.2 D-4D (150 KM) 4WD Automatic
150 KM
Olej napędowy · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2010-2013
2.2 D-4D (150 KM) 4WD
150 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2010-2013
2.2 D-4D (150 KM)
150 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2010-2013
2.0 VVT-i (158 KM) 4WD Multidrive
158 KM
Benzyna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2010-2013
2.0 VVT-i (158 KM) 4WD
158 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2010-2013

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 III (XA30, facelift 2008)

lata produkcji: 2008-2009, 2008-2010 · 7 wersji silnikowych · 150–177 KM

Toyota RAV4 III (XA30, facelift 2008) zadebiutował na rynku w 2008 roku, a jego produkcja zakończyła się w 2010 roku. W ofercie modelu Toyota RAV4 znajdowało się nadwozie SUV w wersji 5-drzwiowej. Marka Toyota wprowadziła w swojej RAV4 III (XA30, facelift 2008) generacji modelu silniki o zróżnicowanej pojemności, zaczynającej się od 1987 cm3. Model Toyota RAV4 korzysta z napędu na przednie koła, na wszystkie koła (4x4). Samochód osiąga prędkość maksymalną w zakresie 185 - 200 km/h, co czyni go konkurencyjnym na rynku.

W skrócie

Toyota RAV4 III (XA30, facelift 2008) — 7 wersji silnikowych, moc 150-177 KM.

M 93 [Attribution]M 93 [Attribution]

Wersje silnikowe

2.2 D-4D (150 KM)
150 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2008-2009
2.2 D-4D (150 KM) 4WD
150 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2008-2010
2.2 D-4D (150 KM) 4WD Automatic
150 KM
Olej napędowy · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2008-2010
2.0 VVT-i (158 KM) 4WD
158 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2008-2010
2.0 VVT-i (158 KM)
158 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2008-2010

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 III (XA30, facelift 2008) Long

lata produkcji: 2008-2012 · 4 wersje silnikowe · 179–269 KM

Toyota w wersji RAV4 III (XA30, facelift 2008) Long produkowany był od 2008 roku do 2012 roku. Model Toyota RAV4 z nadwoziem SUV dostępny był w wersjach 5-drzwiowych. W RAV4 III (XA30, facelift 2008) Long generacji modelu marki Toyota można znaleźć jednostki napędowe o mocy sięgającej 269 koni mechanicznych. Zastosowanie napędu na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Toyota RAV4 wpływa na sposób prowadzenia samochodu.

W skrócie

Toyota RAV4 III (XA30, facelift 2008) Long — 4 wersje silnikowe, moc 179-269 KM.

IFCAR, Public domain, via Wikimedia CommonsIFCAR, Public domain, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

2.5 VVT-i (179 KM) 4WD ECT
179 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2008-2012
2.5 VVT-i (179 KM) ECT
179 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2008-2012
3.5 V6 (269 KM) 4WD ECT
269 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2008-2012
3.5 V6 (269 KM) ECT
269 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2008-2012

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 III (XA30)

lata produkcji: 2005-2009, 2008-2013 · 4 wersje silnikowe · 136–177 KM

Produkcja Toyota generacji RAV4 III (XA30) miała miejsce od 2005 roku do 2013 roku. Nadwozie SUV modelu Toyota RAV4 było dostępne w wersji 5 drzwi. Dostępne silniki mają pojemność od 1998 do 2231 cm3 i moc od 136 do 177 KM. System napędu na wszystkie koła (4x4) w Toyota RAV4 zwiększa komfort prowadzenia pojazdu. Osiągi zależą od wybranej wersji silnikowej: prędkość maksymalna 175-200 km/h, przyspieszenie do setki 9.3-12.0sek.

W skrócie

Toyota RAV4 III (XA30) — 4 wersje silnikowe, moc 136-177 KM.

Rudolf Stricker [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)]Rudolf Stricker [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)]

Wersje silnikowe

2.2 D-AD (136 KM) 4WD
136 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2005-2009
2.0 VVT-i (152 KM) 4WD
152 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2008-2013
2.0 VVT-i (152 KM) 4WD Automatic
152 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2005-2009
2.2 D-CAT (177 KM) 4WD
177 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2008-2013

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 III (XA30) Long

lata produkcji: 2005-2009 · 4 wersje silnikowe · 166–269 KM

Toyota RAV4 III (XA30) Long pozostawał w fazie produkcyjnej od 2005 roku do 2009 roku. Samochód Toyota RAV4 był dostępny z nadwoziem SUV w konfiguracji 5-drzwiowej. Warianty silnikowe w RAV4 III (XA30) Long generacji marki Toyota obejmują moc w przedziale od 166 do 269 koni. Dzięki napędowi na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), Toyota RAV4 jest bardziej uniwersalny w eksploatacji.

W skrócie

Toyota RAV4 III (XA30) Long — 4 wersje silnikowe, moc 166-269 KM.

owner [Public domain]owner [Public domain]

Wersje silnikowe

2.4 VVT-i (166 KM) Automatic
166 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2005-2009
2.4 VVT-i (166 KM) 4WD Automatic
166 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2005-2009
3.5 V6 (269 KM) 4WD Automatic
269 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2005-2009
3.5 V6 (269 KM) Automatic
269 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2005-2009

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 II (XA20, facelift 2003) 3-door

lata produkcji: 2003-2006 · 4 wersje silnikowe · 116–150 KM

Produkcja Toyota w generacji RAV4 II (XA20, facelift 2003) 3-door trwała od 2003 roku do 2006 roku. Oferowane nadwozie SUV w Toyota RAV4 obejmowało modele 3 drzwi. Warianty silnikowe w RAV4 II (XA20, facelift 2003) 3-door generacji marki Toyota obejmują moc w przedziale od 116 do 150 koni. W samochodzie Toyota RAV4 zastosowano innowacyjny system napędu na przednie koła, na wszystkie koła (4x4). Osiągi prędkości maksymalnej przy różnych wersjach silnikowych wynoszą od 170 do 185 km/h.

W skrócie

Toyota RAV4 II (XA20, facelift 2003) 3-door — 4 wersje silnikowe, moc 116-150 KM.

Mytho88 [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]Mytho88 [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

Wersje silnikowe

2.0 16V D-4D (116 KM) 4WD
116 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2003-2006
1.8 VVTi (125 KM)
125 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2006
2.0i 16V (150 KM) 4WD
150 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2003-2006
2.0i 16V (150 KM) 4WD Automatic
150 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2003-2006

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 II (XA20, facelift 2003) 5-door

lata produkcji: 2003-2006, 2000-2006, 2003-2005 · 8 wersji silnikowych · 116–161 KM

Produkcję modelu Toyota w wersji RAV4 II (XA20, facelift 2003) 5-door utrzymywano od 2000 roku do 2006 roku. W samochodzie Toyota RAV4 zastosowano nadwozie typu SUV i oferowano go w konfiguracji 5-drzwiowej. Silniki w RAV4 II (XA20, facelift 2003) 5-door generacji marki Toyota prezentują pojemności w zakresie od 1794 do 2362 cm3. Dzięki napędowi na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), Toyota RAV4 może z łatwością pokonywać zakręty z dużą prędkością. Przyspieszenie w przedziale od 0-100 km/h wynosi od 10.6 do 12.2 sekund w różnych silnikach.

W skrócie

Toyota RAV4 II (XA20, facelift 2003) 5-door — 8 wersji silnikowych, moc 116-161 KM.

S 400 HYBRID [Attribution]S 400 HYBRID [Attribution]

Wersje silnikowe

2.0 16V D-4D (116 KM) 4WD
116 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2003-2006
1.8 VVTi (125 KM)
125 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2006
2.0i 16V (150 KM) 4WD Automatic
150 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2003-2006
2.0i 16V (150 KM) 4WD
150 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2003-2006
2.4i (161 KM)
161 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2006

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 II (XA20) 3-door

lata produkcji: 2002-2003, 2000-2003 · 4 wersje silnikowe · 116–150 KM

Seryjną produkcję modelu Toyota generacji RAV4 II (XA20) 3-door prowadzono od 2000 roku do 2003 roku. Nadwozie tej generacji to SUV, dostępne w konfiguracji 3 drzwi. Możliwości silnikowe w RAV4 II (XA20) 3-door generacji modelu marki Toyota obejmują pojemności od 1794 do 1998 cm3. Napęd na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Toyota RAV4 pozwala na lepsze wykorzystanie mocy silnika. Przyspieszenie w zakresie 0-100 km/h oscyluje pomiędzy 10.6 a 12.2 sekundami.

W skrócie

Toyota RAV4 II (XA20) 3-door — 4 wersje silnikowe, moc 116-150 KM.

OSX [Public domain]OSX [Public domain]

Wersje silnikowe

2.0 16V D-4D (116 KM) 4WD
116 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2002-2003
1.8 VVTi (125 KM)
125 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
2.0i 16V (150 KM) 4WD
150 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2000-2003
2.0i 16V (150 KM) 4WD Automatic
150 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2000-2003

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 II (XA20) 5-door

lata produkcji: 2002-2003, 2000-2003 · 4 wersje silnikowe · 116–150 KM

Toyota w wersji RAV4 II (XA20) 5-door produkowany był od 2000 roku do 2003 roku. Nadwozie SUV modelu Toyota RAV4 było dostępne w wersji 5 drzwi. W RAV4 II (XA20) 5-door generacji modelu marki Toyota można znaleźć jednostki napędowe o mocy sięgającej 150 koni mechanicznych. System napędu na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Toyota RAV4 współpracuje z zastosowaną skrzynią biegów. Samochód może osiągnąć prędkość maksymalną w przedziale 170 do 185 km/h, co podkreśla jego wszechstronność.

W skrócie

Toyota RAV4 II (XA20) 5-door — 4 wersje silnikowe, moc 116-150 KM.

OSX, Public domain, via Wikimedia CommonsOSX, Public domain, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

2.0 16V D-4D (116 KM) 4WD
116 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2002-2003
1.8 VVTi (125 KM)
125 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
2.0i 16V (150 KM) 4WD
150 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2000-2003
2.0i 16V (150 KM) 4WD Automatic
150 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2000-2003

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 I Soft top (XA10)

lata produkcji: 1997-2000 · 1 wersja silnikowa · 126 KM

Produkcja Toyota generacji RAV4 I Soft top (XA10) była prowadzona od 1997 roku do 2000 roku. Model Toyota RAV4 był dostępny z nadwoziem typu Kabriolet, SUV, w wersji 2-drzwiowej. W RAV4 I Soft top (XA10) generacji modelu marki Toyota, najmocniejsze silniki osiągają moc do 126 koni mechanicznych. W samochodzie Toyota RAV4 z napędem na wszystkie koła (4x4) zastosowano nowoczesne technologie poprawiające wydajność. Prędkość maksymalna modeli wynosi 170 km/h, co wpływa na ich atrakcyjność.

W skrócie

Toyota RAV4 I Soft top (XA10) — 1 wersja silnikowa, moc 126 KM.

IFCAR [Public domain]IFCAR [Public domain]

Wersje silnikowe

2.0 16V (126 KM) 4WD
126 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1997-2000

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 EV I (BEA11) 3-door

lata produkcji: 1997-2003 · 1 wersja silnikowa

Toyota RAV4 EV I (BEA11) 3-door pozostawał w produkcji od 1997 roku do 2003 roku. Samochód Toyota RAV4 był dostępny z nadwoziem SUV w konfiguracji 3-drzwiowej. Toyota RAV4 oferowany był z napędem: na przednie koła. Osiągi samochodu wahają się w zakresie prędkości maksymalnej 125 km/h.

W skrócie

Toyota RAV4 EV I (BEA11) 3-door — 1 wersja silnikowa.

Wersje silnikowe

25.9 kWh (61 KM)
Elektryczność · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 1997-2003

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 EV I (BEA11) 5-door

lata produkcji: 1997-2003 · 1 wersja silnikowa

Wytwarzanie Toyota generacji RAV4 EV I (BEA11) 5-door prowadzono od 1997 roku do 2003 roku. Model Toyota RAV4 był dostępny z nadwoziem typu SUV, w wersji 5-drzwiowej. Toyota RAV4 z napędem na przednie koła ma lepsze osiągi na drodze.

W skrócie

Toyota RAV4 EV I (BEA11) 5-door — 1 wersja silnikowa.

Mariordo - Mario Roberto Durán Ortiz [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]Mariordo - Mario Roberto Durán Ortiz [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]

Wersje silnikowe

27.36 kWh (68 KM)
Elektryczność · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 1997-2003

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 I (XA10, facelift 1997) 3-door

lata produkcji: 1997-2000 · 2 wersje silnikowe · 126 KM

Wytwarzanie Toyota, generacji RAV4 I (XA10, facelift 1997) 3-door, trwało od 1997 roku do 2000 roku. Model Toyota RAV4 był oferowany z nadwoziem typu SUV, w wersji 3-drzwiowej. Warianty silnikowe w RAV4 I (XA10, facelift 1997) 3-door generacji marki Toyota obejmują moc w przedziale 126 koni. Napęd dostępny w tej generacji to napęd na wszystkie koła (4x4).

W skrócie

Toyota RAV4 I (XA10, facelift 1997) 3-door — 2 wersje silnikowe, moc 126 KM.

Jeremy from Sydney, Australia [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]Jeremy from Sydney, Australia [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)]

Wersje silnikowe

2.0i 16V (126 KM) 4WD
126 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1997-2000
2.0i 16V (126 KM) 4WD Automatic
126 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1997-2000

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 I (XA10, facelift 1997) 5-door

lata produkcji: 1997-2000 · 2 wersje silnikowe · 126 KM

Produkcja Toyota RAV4 I (XA10, facelift 1997) 5-door przebiegała od 1997 roku do 2000 roku. Oferowane nadwozie SUV w Toyota RAV4 można było zamówić w wersji 5-drzwiowej. Silniki w RAV4 I (XA10, facelift 1997) 5-door generacji marki Toyota prezentują moc w zakresie 126 koni mechanicznych. Dzięki napędowi na wszystkie koła (4x4), Toyota RAV4 jest bardziej uniwersalny w eksploatacji. Samochód oferuje maksymalną prędkość w przedziale 170 km/h, w zależności od wersji silnikowej.

W skrócie

Toyota RAV4 I (XA10, facelift 1997) 5-door — 2 wersje silnikowe, moc 126 KM.

OSX [Public domain]OSX [Public domain]

Wersje silnikowe

2.0i 16V (126 KM) 4WD
126 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1997-2000
2.0i 16V (126 KM) 4WD Automatic
126 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1997-2000

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 I (XA10) 5-door

lata produkcji: 1995-2000 · 2 wersje silnikowe · 129 KM

Produkcja Toyota generacji RAV4 I (XA10) 5-door utrzymywała się od 1995 roku do 2000 roku. Nadwozie tej generacji to SUV, dostępne w konfiguracji 5 drzwi. W generacji RAV4 I (XA10) 5-door modelu marki Toyota dostępne są silniki o pojemności 1998 cm3. Samochód Toyota RAV4 wyposażony jest w nowoczesny napęd na wszystkie koła (4x4).

W skrócie

Toyota RAV4 I (XA10) 5-door — 2 wersje silnikowe, moc 129 KM.

OSX [Public domain]OSX [Public domain]

Wersje silnikowe

2.0i 16V (129 KM) 4WD
129 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1995-2000
2.0i 16V (129 KM) 4WD Automatic
129 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1995-2000

↑ Inne generacje Toyota RAV4

RAV4 I (XA10) 3-door

lata produkcji: 1994-2000, 2000-2006 · 3 wersje silnikowe · 129–167 KM

Produkcja Toyota w generacji RAV4 I (XA10) 3-door miała miejsce od 1994 roku do 2006 roku. Nadwozie SUV w modelu Toyota RAV4 występowało w wersjach 3 drzwi. Możliwości silnikowe w RAV4 I (XA10) 3-door generacji modelu marki Toyota obejmują pojemności od 1998 do 2362 cm3. Toyota RAV4 z napędem na wszystkie koła (4x4) charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas jazdy.

W skrócie

Toyota RAV4 I (XA10) 3-door — 3 wersje silnikowe, moc 129-167 KM.

IFCAR [Public domain]IFCAR [Public domain]

Wersje silnikowe

2.0i 16V (129 KM) 4WD
129 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1994-2000
2.0i 16V (129 KM) 4WD Automatic
129 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 1994-2000
2.4i (167 KM) Automatic
167 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na wszystkie koła (4x4) · 2000-2006

↑ Inne generacje Toyota RAV4