Autobaza.pl
Renault

Opinie o samochodach

Renault Captur

4 generacje34 wersje silnikowe90–158 KM2013–2024

Captur II (facelift 2024)

lata produkcji: 2024-obecnie, 2025-obecnie · 7 wersji silnikowych · 90–158 KM

Produkcja Renault generacji Captur II (facelift 2024) ma miejsce od 2024 roku. Nadwozie Crossover w modelu Renault Captur występowało w wersjach 5 drzwi. Możliwości silnikowe w Captur II (facelift 2024) generacji modelu marki Renault obejmują pojemności od 999 do 1789 cm3. Napęd na przednie koła w Renault Captur zapewnia lepszą kontrolę nad pojazdem. Prędkość maksymalna modeli wynosi 180 km/h, co wpływa na ich atrakcyjność.

W skrócie

Renault Captur II (facelift 2024) — 7 wersji silnikowych, moc 90-158 KM.

Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsAlexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.0 TCe (90 KM)
90 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2024-obecnie
1.6 (143 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
94 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2024-obecnie
1.0 TCe (101 KM) LPG
101 KM
Benzyna / LPG · Manualna · Napęd na przednie koła · 2024-obecnie
1.8 (158 KM) E-Tech Full Hybrid Multi-Mode
109 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2025-obecnie
1.3 TCe (140 KM) Mild Hybrid
140 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2024-obecnie

↑ Inne generacje Renault Captur

Captur II

lata produkcji: 2020-2024, 2020-2022, 2019-2020 · 13 wersji silnikowych · 91–154 KM

Produkcja modelu Renault generacji Captur II trwała od 2019 roku do 2024 roku. W modelu Renault Captur zastosowano nadwozie Crossover, które było dostępne w konfiguracji 5-drzwiowej. Dostępne silniki mają pojemność od 999 do 1598 cm3 i moc od 91 do 154 KM. Samochód Renault Captur wyposażony jest w nowoczesny napęd na przednie koła. Przyspieszenie w zakresie 0-100 km/h oscyluje pomiędzy 8.6 a 14.3 sekundami.

W skrócie

Renault Captur II — 13 wersji silnikowych, moc 91-154 KM.

© www.Auto-Data.net© www.Auto-Data.net

Wersje silnikowe

1.0 TCe (91 KM)
91 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2020-2024
1.6 (143 KM) E-TECH Hybrid Multimode
91 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2020-2024
E-TECH 1.6 (158 KM) Plug-in Hybrid Multimode
92 KM
Benzyna / Elektryczność · Napęd na przednie koła · 2020-2022
1.5 Blue dCi (95 KM)
95 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2019-2020
1.0 TCe (100 KM)
100 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2019-2020

↑ Inne generacje Renault Captur

Captur (facelift 2017)

lata produkcji: 2017-2019, 2017-2018, 2018-2019 · 9 wersji silnikowych · 90–150 KM

Produkcja modelu Renault generacji Captur (facelift 2017) trwała od 2017 roku do 2019 roku. Model Renault Captur był dostępny z nadwoziem typu Crossover, w wersji 5-drzwiowej. W ofercie Captur (facelift 2017) generacji modelu marki Renault znajdują się silniki o mocy minimalnej równiej 90 koni. Napęd na przednie koła w Renault Captur pozwala na lepsze wykorzystanie mocy silnika. Przyspieszenie w przedziale od 0-100 km/h wynosi od 8.2 do 13.8 sekund w różnych silnikach.

W skrócie

Renault Captur (facelift 2017) — 9 wersji silnikowych, moc 90-150 KM.

© www.Auto-Data.net© www.Auto-Data.net

Wersje silnikowe

1.5 dCi (90 KM) Start & Stop
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2017-2019
1.5 dCi (90 KM) Start & Stop EDC
90 KM
Olej napędowy · Napęd na przednie koła · 2017-2019
0.9 TCe (90 KM) Start & Stop
90 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2017-2019
1.5 dCi (110 KM) Start & Stop
110 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2017-2018
1.2 TCe (120 KM) Start & Stop EDC
120 KM
Benzyna · Napęd na przednie koła · 2017-2018

↑ Inne generacje Renault Captur

Captur

lata produkcji: 2013-2017 · 5 wersji silnikowych · 90–120 KM

Renault Captur to samochód, który był dostępny na rynku od 2013 roku do 2017 roku. Oferowane nadwozie Crossover w Renault Captur obejmowało modele 5 drzwi. Marka Renault oferuje w Captur generacji modelu silniki o minimalnej pojemności wynoszącej 898 cm3. Renault Captur oferowany był z napędem: na przednie koła. Osiągi prędkości maksymalnej różnych modeli wynoszą 170 - 192 km/h, co wpływa na ich sprzedaż.

W skrócie

Renault Captur — 5 wersji silnikowych, moc 90-120 KM.

© www.Auto-Data.net© www.Auto-Data.net

Wersje silnikowe

0.9 TCe (90 KM) start&stop
90 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2013-2017
1.5 dCi (90 KM) start&stop
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2013-2017
1.5 dCi (90 KM) EDC
90 KM
Olej napędowy · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2013-2017
1.5 dCi (110 KM)
110 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2013-2017
1.2 TCe (120 KM) EDC
120 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2013-2017

↑ Inne generacje Renault Captur