

Opinie o samochodach
Opel Insignia
Insignia Grand Sport (B, facelift 2020)
lata produkcji: 2020-obecnie · 8 wersji silnikowych · 122–230 KM
Wytwarzanie Opel generacji Insignia Grand Sport (B, facelift 2020) prowadzi się od 2020 roku. Dostępność nadwozia Liftback w Opel Insignia obejmowała wersje 5-drzwiowe. W ofercie Insignia Grand Sport (B, facelift 2020) generacji modelu marki Opel znajdują się silniki o mocy minimalnej równiej 122 koni. W samochodzie Opel Insignia zastosowano innowacyjny system napędu na przednie koła, na wszystkie koła (4x4). Prędkość maksymalna w zależności od wersji silnikowej wynosi od 200 do 237 km/h, a przyspieszenie 0-100 km/h od 7.4 do 12.2 sekundy.
W skrócie
Opel Insignia Grand Sport (B, facelift 2020) — 8 wersji silnikowych, moc 122-230 KM.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Insignia Sports Tourer (B, facelift 2020)
lata produkcji: 2020-obecnie · 8 wersji silnikowych · 122–230 KM
Model Opel w wersji Insignia Sports Tourer (B, facelift 2020) zadebiutował na rynku w 2020 roku. Model Opel Insignia z nadwoziem Kombi dostępny był w wersjach 5-drzwiowych. Maksymalna moc silników w Insignia Sports Tourer (B, facelift 2020) generacji marki Opel sięga 230 koni mechanicznych. Napęd na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Opel Insignia umożliwia lepsze przyspieszenie na zakrętach. Przyspieszenie z 0 do 100 km/h dla tego modelu wynosi od 7.6 do 12.4 sekund, co zachwyca kierowców.
W skrócie
Opel Insignia Sports Tourer (B, facelift 2020) — 8 wersji silnikowych, moc 122-230 KM.
Alexander Migl, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Insignia Country Tourer (B)
lata produkcji: 2017-2018, 2018-2020, 2018-2019, 2019-2020 · 12 wersji silnikowych · 165–260 KM
Prace nad Opel w wersji Insignia Country Tourer (B) trwały od 2017 roku do 2020 roku. Auto Opel Insignia wyposażone było w nadwozie Kombi, które występowało w wersji 5-drzwiowej. Silniki w Insignia Country Tourer (B) generacji marki Opel oferują moc w przedziale od 165 do 260 koni mechanicznych. Opel Insignia był oferowany z napędem na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w dostępnych wersjach silnikowych. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h dla różnych silników wynosi od 7.7 do 9.9 sekund.
W skrócie
Opel Insignia Country Tourer (B) — 12 wersji silnikowych, moc 165-260 KM.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Insignia Grand Sport (B)
lata produkcji: 2018-2019, 2017-2018, 2018-2020, 2019-2020, 2017-2019 · 26 wersji silnikowych · 110–260 KM
Od 2017 roku do 2020 roku trwała produkcja samochodu Opel w wersji Insignia Grand Sport (B). W ofercie modelu Opel Insignia znajdowało się nadwozie Hatchback w wersji 5-drzwiowej. Pojemność silników w Insignia Grand Sport (B) generacji marki Opel zaczyna się od 1490 cm3, co pozwala na różnorodność wyboru. Opel Insignia z napędem na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) to świetny wybór dla kierowców ceniących sobie dynamikę jazdy. Czas przyspieszenia do 100 km/h waha się w zakresie 7.3 - 11.8 sekund w zależności od silnika.
W skrócie
Opel Insignia Grand Sport (B) — 26 wersji silnikowych, moc 110-260 KM.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Insignia Sports Tourer (B)
lata produkcji: 2018-2019, 2018-2020, 2017-2018, 2019-2020, 2017-2019 · 21 wersji silnikowych · 110–260 KM
Seryjną produkcję modelu Opel generacji Insignia Sports Tourer (B) prowadzono od 2017 roku do 2020 roku. Nadwozie typu Kombi w modelu Opel Insignia było dostępne w wariancie 5-drzwiowym. Silniki dostępne w Insignia Sports Tourer (B) generacji marki Opel dysponują mocą w zakresie od 110 do 260 koni. Dzięki napędowi na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), Opel Insignia osiąga doskonałą stabilność podczas jazdy. Osiągi prędkości maksymalnej przy różnych wersjach silnikowych wynoszą od 202 do 245 km/h.
W skrócie
Opel Insignia Sports Tourer (B) — 21 wersji silnikowych, moc 110-260 KM.
PantheraLeo1359531, CC BY 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Insignia Country Tourer (A, facelift 2013)
lata produkcji: 2014-2015, 2013-2015, 2014, 2013-2014, 2014-2017, 2013-2017 · 15 wersji silnikowych · 163–250 KM
Produkcję Opel w wersji Insignia Country Tourer (A, facelift 2013) rozpoczęto w 2013 roku, a produkcja trwała do 2017 roku. Samochód Opel Insignia występował z nadwoziem Kombi w wersji 5-drzwiowej. Silniki w modelu marki Opel z Insignia Country Tourer (A, facelift 2013) generacji oferują moc od 163 do 250 koni mechanicznych. Opel Insignia był oferowany z napędem na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w dostępnych wersjach silnikowych. Osiągi zależą od wybranej wersji silnikowej: prędkość maksymalna 200-235 km/h, przyspieszenie do setki 7.9-11.4sek.
W skrócie
Opel Insignia Country Tourer (A, facelift 2013) — 15 wersji silnikowych, moc 163-250 KM.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Insignia Hatchback (A, facelift 2013)
lata produkcji: 2013-2015, 2015-2017, 2013-2017 · 29 wersji silnikowych · 120–325 KM
Produkcję Opel w generacji Insignia Hatchback (A, facelift 2013) utrzymywano od 2013 roku do 2017 roku. Samochód Opel Insignia charakteryzował się nadwoziem Hatchback oraz opcjami 5 drzwi. Maksymalna pojemność silników w Insignia Hatchback (A, facelift 2013) generacji marki Opel wynosi 2792 cm3. Dzięki napędowi na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), Opel Insignia może z łatwością pokonywać zakręty z dużą prędkością. Prędkość maksymalna dostępnych wersji silnikowych wynosi od 195 do 270 km/h.
W skrócie
Opel Insignia Hatchback (A, facelift 2013) — 29 wersji silnikowych, moc 120-325 KM.
order_242 from Chile, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Insignia Sedan (A, facelift 2013)
lata produkcji: 2015-2017, 2013-2015, 2013-2017, 2014-2017 · 30 wersji silnikowych · 120–325 KM
Od 2013 roku do 2017 roku samochody Opel generacji Insignia Sedan (A, facelift 2013) były produkowane na dużą skalę. Dostępność nadwozia typu Sedan w Opel Insignia obejmowała wersje 4-drzwiowe. Silniki w Insignia Sedan (A, facelift 2013) generacji marki Opel charakteryzują się pojemnościami od 1364 do 2792 cm3. Dzięki napędowi na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), Opel Insignia osiąga doskonałą stabilność podczas jazdy. Przyspieszenie z 0 do 100 km/h dla tego modelu wynosi od 6.0 do 11.9 sekund, co zachwyca kierowców.
W skrócie
Opel Insignia Sedan (A, facelift 2013) — 30 wersji silnikowych, moc 120-325 KM.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Insignia Sports Tourer (A, facelift 2013)
lata produkcji: 2013-2015, 2015-2017, 2013-2017 · 28 wersji silnikowych · 120–325 KM
Produkcja Opel w wersji Insignia Sports Tourer (A, facelift 2013) toczyła się od 2013 roku do 2017 roku. W samochodzie Opel Insignia zastosowano nadwozie Kombi, które było dostępne w wersji 5-drzwiowej. W Insignia Sports Tourer (A, facelift 2013) generacji modelu marki Opel najmocniejsze silniki osiągają moc równą 325 koni mechanicznych. Wysoka jakość napędu na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Opel Insignia wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Osiągi zależą od wybranej wersji silnikowej: prędkość maksymalna 190-270 km/h, przyspieszenie do setki 6.0-12.4sek.
W skrócie
Opel Insignia Sports Tourer (A, facelift 2013) — 28 wersji silnikowych, moc 120-325 KM.
Wersje silnikowe
Insignia Sports Tourer (A)
lata produkcji: 2009-2013, 2011-2013, 2009-2012, 2012-2013, 2010-2011, 2009-2011 · 21 wersji silnikowych · 110–325 KM
Seryjną produkcję modelu Opel generacji Insignia Sports Tourer (A) prowadzono od 2009 roku do 2013 roku. Nadwozie Kombi w modelu Opel Insignia występowało w wersjach 5 drzwi. W Insignia Sports Tourer (A) generacji modelu marki Opel pojemność silników waha się pomiędzy 1364 a 2792 cm3. Napęd na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Opel Insignia przyczynia się do zmniejszenia zużycia opon. Przyspieszenie do 100 km/h osiągane jest w czasie od 6.0 do 13.8 sekund, w zależności od konfiguracji.
W skrócie
Opel Insignia Sports Tourer (A) — 21 wersji silnikowych, moc 110-325 KM.
Rudolf Stricker, Attribution, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Insignia Hatchback (A)
lata produkcji: 2008-2013, 2011-2013, 2008-2012, 2010-2013, 2008-2011, 2008-2009, 2009-2013 · 26 wersji silnikowych · 110–325 KM
Wytwarzanie Opel generacji Insignia Hatchback (A) prowadzono od 2008 roku do 2013 roku. W samochodzie Opel Insignia zastosowano nadwozie typu Hatchback i oferowano go w konfiguracji 5-drzwiowej. Marka Opel oferuje w Insignia Hatchback (A) generacji modelu silniki o minimalnej pojemności wynoszącej 1598 cm3. Napęd na przednie koła, na wszystkie koła (4x4) w Opel Insignia przyczynia się do zmniejszenia zużycia opon. Prędkość maksymalna tego pojazdu dostępna jest w zakresie 190 - 250 km/h.
W skrócie
Opel Insignia Hatchback (A) — 26 wersji silnikowych, moc 110-325 KM.
M 93, Attribution, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Insignia Sedan (A)
lata produkcji: 2010-2013, 2011-2013, 2008-2012, 2012-2013, 2008-2013, 2008-2009, 2008-2011, 2009-2013 · 28 wersji silnikowych · 110–325 KM
Opel Insignia Sedan (A) pozostawał w fazie produkcyjnej od 2008 roku do 2013 roku. W modelu Opel Insignia zastosowano nadwozie Sedan, które było dostępne w wariantach 4-drzwiowych. Silniki dostępne w Insignia Sedan (A) generacji marki Opel dysponują mocą w zakresie od 110 do 325 koni. W Opel Insignia zastosowano napęd na przednie koła, na wszystkie koła (4x4), co wpływa na charakter prowadzenia samochodu. Prędkość maksymalna tego pojazdu dostępna jest w zakresie 190 - 250 km/h.
W skrócie
Opel Insignia Sedan (A) — 28 wersji silnikowych, moc 110-325 KM.
M 93, Attribution, via Wikimedia Commons