Autobaza.pl
Kia

Opinie o samochodach

Kia Cerato

12 generacji39 wersji silnikowych102–204 KM2004–2021

Cerato IV Hatchback (facelift 2021)

lata produkcji: 2021-obecnie · 2 wersje silnikowe · 152–204 KM

Model Kia w wersji Cerato IV Hatchback (facelift 2021) zadebiutował na rynku w 2021 roku. Dostępne nadwozie typu Hatchback w Kia Cerato oferowało konfiguracje 5 drzwi. W ofercie znalazły się jednostki napędowe od 1591 do 1999 cm3, o mocy 152-204 KM. W samochodzie Kia Cerato zastosowano innowacyjny system napędu na przednie koła.

Wersje silnikowe

2.0 MPI (152 KM) Automatic
152 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2021-obecnie
GT 1.6 T-GDI (204 KM) DCT
204 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2021-obecnie

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato IV Sedan (facelift 2021)

lata produkcji: 2021-obecnie · 2 wersje silnikowe · 152–204 KM

Od 2021 roku samochody Kia generacji Cerato IV Sedan (facelift 2021) są produkowane na dużą skalę. Nadwozie typu Sedan w samochodzie Kia Cerato występowało w konfiguracji 4-drzwiowej. Silniki dostępne w Cerato IV Sedan (facelift 2021) generacji marki Kia dysponują mocą w zakresie od 152 do 204 koni. W samochodzie Kia Cerato zastosowano zaawansowany system napędu na przednie koła dla większej przyjemności z jazdy.

Wersje silnikowe

2.0 MPI (152 KM) Automatic
152 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2021-obecnie
GT 1.6 T-GDI (204 KM) DCT
204 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2021-obecnie

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato IV Hatchback

lata produkcji: 2018-2021 · 3 wersje silnikowe · 152–204 KM

Od 2018 roku do 2021 roku wytwarzano model Kia generacji Cerato IV Hatchback. Samochód Kia Cerato występował z nadwoziem Hatchback w wersji 5-drzwiowej. W Cerato IV Hatchback generacji modelu marki Kia, najmocniejsze silniki osiągają moc do 204 koni mechanicznych. Napęd na przednie koła w modelu Kia Cerato decyduje o sposobie przenoszenia mocy na nawierzchnię.

zombieite, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commonszombieite, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

2.0 MPI (152 KM)
152 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2018-2021
2.0 MPI (152 KM) Automatic
152 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2018-2021
GT 1.6 T-GDI (204 KM) DCT
204 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2018-2021

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato IV Sedan

lata produkcji: 2018-2021 · 3 wersje silnikowe · 152–204 KM

Kia w wersji Cerato IV Sedan produkowany był od 2018 roku do 2021 roku. Dostępność nadwozia typu Sedan w Kia Cerato obejmowała wersje 4-drzwiowe. Pojemność silników w modelu marki Kia z Cerato IV Sedan generacji waha się między 1591 a 1999 cm3. W Kia Cerato moc silnika przekazywana jest przez napęd na przednie koła.

AIMHO'S REBELLION 8490s, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsAIMHO'S REBELLION 8490s, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

2.0 MPI (152 KM)
152 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2018-2021
2.0 MPI (152 KM) Automatic
152 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2018-2021
GT 1.6 T-GDI (204 KM) DCT
204 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2018-2021

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato III Hatchback (facelift 2016)

lata produkcji: 2016-2018 · 1 wersja silnikowa · 152 KM

Premiera Kia w wersji Cerato III Hatchback (facelift 2016) miała miejsce w 2016 roku, a produkcję prowadzono do 2018 roku. Kia Cerato produkowany był z nadwoziem Hatchback (5 drzwi). W Cerato III Hatchback (facelift 2016) generacji modelu marki Kia najmocniejsze silniki osiągają moc równą 152 koni mechanicznych. Wysoka jakość napędu na przednie koła w Kia Cerato wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

W skrócie

Kia Cerato III Hatchback (facelift 2016) — 1 wersja silnikowa, moc 152 KM.

Wersje silnikowe

2.0 MPI (152 KM) Automatic
152 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2016-2018

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato III Sedan (facelift 2016)

lata produkcji: 2016-2018 · 1 wersja silnikowa · 152 KM

Kia w wersji Cerato III Sedan (facelift 2016) produkowany był od 2016 roku do 2018 roku. W modelu Kia Cerato występowało nadwozie Sedan w wersji 4 drzwi. Kia wprowadził w Cerato III Sedan (facelift 2016) generacji modelu silniki o mocy, która osiąga maksymalnie 152 koni. Napęd na przednie koła w Kia Cerato określa, które koła są napędzane.

W skrócie

Kia Cerato III Sedan (facelift 2016) — 1 wersja silnikowa, moc 152 KM.

EurovisionNim, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsEurovisionNim, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

2.0 MPI (152 KM) Automatic
152 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2016-2018

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato III Hatchback

lata produkcji: 2012-2016 · 2 wersje silnikowe · 175 KM

Od 2012 roku do 2016 roku wytwarzano model Kia generacji Cerato III Hatchback. Auto Kia Cerato z nadwoziem Hatchback można było zamówić w wersji 5-drzwiowej. Pojemność silników w modelu marki Kia z Cerato III Hatchback generacji wynosi 1999 cm3. Kia Cerato z napędem na przednie koła charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas jazdy.

EurovisionNim, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsEurovisionNim, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

2.0 GDI (175 KM)
175 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2012-2016
2.0 GDI (175 KM) Automatic
175 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2012-2016

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato III Koup

lata produkcji: 2012-2016, 2013-2016 · 4 wersje silnikowe · 175–204 KM

Generację Cerato III Koup modelu Kia wytwarzano od 2012 roku do 2016 roku. Nadwozie typu Coupé w modelu Kia Cerato było dostępne w wariancie 2-drzwiowym. W ofercie znalazły się jednostki napędowe od 1591 do 1999 cm3, o mocy 175-204 KM. Dzięki napędowi na przednie koła, Kia Cerato osiąga doskonałą stabilność podczas jazdy.

order_242 from Chile, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commonsorder_242 from Chile, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

2.0 GDI (175 KM)
175 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2012-2016
2.0 GDI (175 KM) Automatic
175 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2012-2016
1.6 T-GDI (204 KM)
204 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2013-2016
1.6 T-GDI (204 KM) Automatic
204 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2013-2016

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato III Sedan

lata produkcji: 2012-2016 · 6 wersji silnikowych · 130–160 KM

Od 2012 roku do 2016 roku w zakładach Kia trwała produkcja generacji Cerato III Sedan. W ofercie modelu Kia Cerato znajdowało się nadwozie Sedan w wersji 4-drzwiowej. Pojemność silników w modelu marki Kia z Cerato III Sedan generacji waha się między 1591 a 1999 cm3. Za przeniesienie mocy w Kia Cerato odpowiada napęd na przednie koła. Prędkość maksymalna dostępnych wersji silnikowych wynosi od 195 do 210 km/h.

Aero7, CC BY-SA 2.5 MY <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5/my/deed.en>, via Wikimedia CommonsAero7, CC BY-SA 2.5 MY <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5/my/deed.en>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.6 MPI (130 KM)
130 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2012-2016
1.6 MPI (130 KM) Automatic
130 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2012-2016
1.8 MPI (150 KM)
150 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2012-2016
1.8 MPI (150 KM) Automatic
150 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2012-2016
2.0 MPI (160 KM)
160 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2012-2016

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato II Koup

lata produkcji: 2009-2012 · 4 wersje silnikowe · 126–156 KM

Wytwarzanie Kia, generacji Cerato II Koup, trwało od 2009 roku do 2012 roku. W samochodzie Kia Cerato zastosowano nadwozie Coupé, które było dostępne w wersji 2-drzwiowej. W Cerato II Koup generacji modelu marki Kia najmocniejsze silniki osiągają moc równą 156 koni mechanicznych. System napędu na przednie koła w Kia Cerato zwiększa komfort prowadzenia pojazdu.

order_242 from Chile, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commonsorder_242 from Chile, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.6 (126 KM)
126 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2009-2012
1.6 (126 KM) Automatic
126 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2009-2012
2.0 (156 KM)
156 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2009-2012
2.0 (156 KM) Automatic
156 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2009-2012

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato I Hatchback

lata produkcji: 2005-2006, 2004-2006 · 6 wersji silnikowych · 102–143 KM

Kia Cerato I Hatchback pisał swoją historię produkcyjną od 2004 roku do 2006 roku. Oferowane nadwozie Hatchback w Kia Cerato można było zamówić w wersji 5-drzwiowej. Maksymalna moc silników w Cerato I Hatchback generacji marki Kia sięga 143 koni mechanicznych. Kia Cerato był oferowany z napędem na przednie koła w dostępnych wersjach silnikowych. Prędkość maksymalna modeli wynosi od 173 do 208 km/h, co wpływa na ich atrakcyjność.

Thomas doerfer [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], from Wikimedia CommonsThomas doerfer [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], from Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.5 CRDi (102 KM)
102 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2005-2006
1.6 (105 KM)
105 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2004-2006
1.6 (105 KM) Automatic
105 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2004-2006
2.0 CRDi (113 KM)
113 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2004-2006
2.0 (143 KM)
143 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2004-2006

↑ Inne generacje Kia Cerato

Cerato I Sedan

lata produkcji: 2005-2006, 2004-2006 · 5 wersji silnikowych · 102–143 KM

Montaż Kia w wersji Cerato I Sedan prowadzono od 2004 roku do 2006 roku. Model Kia Cerato był oferowany z nadwoziem typu Sedan, w wersji 4-drzwiowej. Marka Kia wprowadza w Cerato I Sedan generacji modelu silniki o pojemności zaczynającej się od 1493 cm3. Zastosowanie napędu na przednie koła w Kia Cerato wpływa na sposób prowadzenia samochodu. Przyspieszenie w zakresie 0-100 km/h oscyluje pomiędzy 9.0 a 12.5 sekundami.

Thomas doerfer [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], from Wikimedia CommonsThomas doerfer [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], from Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.5 CRDi (102 KM)
102 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2005-2006
1.6 (105 KM)
105 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2004-2006
2.0 CRDi (113 KM)
113 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2004-2006
2.0 (143 KM)
143 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2004-2006
2.0 (143 KM) Automatic
143 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2004-2006

↑ Inne generacje Kia Cerato