

Opinie o samochodach
Dacia Logan
Logan III (facelift 2022)
lata produkcji: 2022-obecnie · 8 wersji silnikowych · 90–100 KM
Produkcja Dacia w wersji Logan III (facelift 2022) toczy się od 2022 roku. W ofercie modelu Dacia Logan znajdowało się nadwozie Sedan w wersji 4-drzwiowej. Silniki w Logan III (facelift 2022) generacji marki Dacia prezentują pojemności w zakresie od 999 do 1461 cm3. W samochodzie Dacia Logan zastosowano innowacyjny system napędu na przednie koła. Przyspieszenie w zakresie 0-100 km/h oscyluje pomiędzy 11.6 a 13.8 sekundami.
© Ivaylo Aleksandrov - ScChannelBg & Auto-Data.netWersje silnikowe
Logan III
lata produkcji: 2020-2022 · 4 wersje silnikowe · 67–101 KM
Model Dacia w wersji Logan III zadebiutował na rynku w 2020 roku, a jego produkcję utrzymywano do 2022 roku. W modelu Dacia Logan zastosowano nadwozie Sedan, które było dostępne w wariantach 4-drzwiowych. W Logan III generacji modelu marki Dacia można znaleźć jednostki napędowe o mocy sięgającej 101 koni mechanicznych. System napędu na przednie koła w Dacia Logan zwiększa komfort prowadzenia pojazdu. Samochód osiąga prędkość maksymalną w zakresie 160 - 186 km/h, co czyni go konkurencyjnym na rynku.
JanekJankowski, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan II MCV (facelift 2017)
lata produkcji: 2018-2020, 2017-2018, 2019-2020, 2020 · 12 wersji silnikowych · 73–101 KM
Premiera Dacia w wersji Logan II MCV (facelift 2017) miała miejsce w 2017 roku, a produkcję prowadzono do 2020 roku. Samochód Dacia Logan występował z nadwoziem Kombi w wersji 5-drzwiowej. W Logan II MCV (facelift 2017) generacji modelu marki Dacia, najmocniejsze silniki osiągają moc do 101 koni mechanicznych. Napęd na przednie koła w Dacia Logan umożliwia lepsze przyspieszenie na zakrętach. Przyspieszenie w zakresie 0-100 km/h oscyluje pomiędzy 11.0 a 15.5 sekundami.
MaherHatt [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], from Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan II MCV Stepway (facelift 2017)
lata produkcji: 2017-2018, 2019-2020, 2018-2020, 2020 · 8 wersji silnikowych · 90–101 KM
Dacia Logan II MCV Stepway (facelift 2017) zadebiutował na rynku w 2017 roku, a jego produkcja zakończyła się w 2020 roku. Nadwozie Kombi w modelu Dacia Logan występowało w wersjach 5 drzwi. Silniki dostępne w Logan II MCV Stepway (facelift 2017) generacji marki Dacia dysponują mocą w zakresie od 90 do 101 koni. Wysoka jakość napędu na przednie koła w Dacia Logan wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Samochód osiąga prędkość maksymalną w zakresie 167 - 179 km/h, co czyni go konkurencyjnym na rynku.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Logan II (facelift 2016)
lata produkcji: 2016-2018, 2018-2020, 2019-2020, 2020 · 11 wersji silnikowych · 73–101 KM
Produkcję Dacia w generacji Logan II (facelift 2016) utrzymywano od 2016 roku do 2020 roku. Samochód Dacia Logan z nadwoziem Sedan można było nabyć w wersji z 4 drzwiami. W Logan II (facelift 2016) generacji modelu marki Dacia dostępne są jednostki napędowe o mocy od 73 koni. Napęd na przednie koła w Dacia Logan przyczynia się do zmniejszenia zużycia opon. Czas przyspieszenia do 100 km/h waha się w zakresie 11.0 - 15.1 sekund w zależności od silnika.
KGC626, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan II
lata produkcji: 2012-2015, 2012-2016, 2015-2016, 2016 · 12 wersji silnikowych · 75–90 KM
Od 2012 roku do 2016 roku Dacia generacji Logan II był obecny na rynku motoryzacyjnym. Nadwozie Sedan w modelu Dacia Logan występowało w wersjach 4 drzwi. Użytkownicy modelu z Logan II generacji marki Dacia mogą wybierać spośród silników o pojemności od 898 cm3. Dzięki napędowi na przednie koła, Dacia Logan osiąga doskonałą stabilność podczas jazdy. Przyspieszenie z 0 do 100 km/h dla tego modelu wynosi od 11.0 do 15.1 sekund, co zachwyca kierowców.
Overlaet, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan II MCV
lata produkcji: 2013-2015, 2015-2016, 2016 · 11 wersji silnikowych · 75–90 KM
Generację Logan II MCV modelu Dacia wytwarzano od 2013 roku do 2016 roku. Auto Dacia Logan wyposażone było w nadwozie Kombi, które występowało w wersji 5-drzwiowej. Użytkownicy modelu z Logan II MCV generacji marki Dacia mogą wybierać spośród silników o pojemności od 898 cm3. Dzięki napędowi na przednie koła, Dacia Logan jest bardziej uniwersalny w eksploatacji. Prędkość maksymalna modeli wynosi od 156 do 175 km/h, co wpływa na ich atrakcyjność.
Norbert Aepli, Switzerland, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan I MCV (facelift 2008)
lata produkcji: 2008-2010, 2010-2013 · 21 wersji silnikowych · 68–105 KM
Seryjną produkcję modelu Dacia generacji Logan I MCV (facelift 2008) prowadzono od 2008 roku do 2013 roku. Model Dacia Logan z nadwoziem Kombi dostępny był w wersjach 5-drzwiowych. Pojemność silników w modelu marki Dacia z Logan I MCV (facelift 2008) generacji waha się między 1390 a 1598 cm3. Dacia Logan z napędem na przednie koła gwarantuje lepsze osiągi w każdych warunkach. Prędkość maksymalna tego pojazdu jest zróżnicowana i wynosi od 150 do 174 km/h.
Michge, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan I (facelift 2008)
lata produkcji: 2008-2012, 2010-2012, 2008-2009, 2008-2010 · 6 wersji silnikowych · 75–105 KM
Dacia Logan I (facelift 2008) był produkowany od 2008 roku do 2012 roku. W ofercie modelu Dacia Logan znajdowało się nadwozie Sedan w wersji 4-drzwiowej. W Logan I (facelift 2008) generacji modelu marki Dacia, najmocniejsze silniki osiągają moc do 105 koni mechanicznych. Napęd na przednie koła w Dacia Logan umożliwia lepsze przyspieszenie na zakrętach. Przyspieszenie w przedziale od 0-100 km/h wynosi od 10.2 do 14.2 sekund w różnych silnikach.
© M 93 / CC BY-SA 3.0 (DE) <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/de/>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan I Pick-up
lata produkcji: 2008-2012, 2010-2012, 2008-2010 · 6 wersji silnikowych · 68–88 KM
Produkcja Dacia generacji Logan I Pick-up utrzymywała się od 2008 roku do 2012 roku. W modelu Dacia Logan zastosowano nadwozie typu Pick-up w wariancie 2-drzwiowym. W Logan I Pick-up generacji modelu marki Dacia, najmocniejsze silniki osiągają moc do 88 koni mechanicznych. Dacia Logan z napędem na przednie koła ma lepsze osiągi na drodze. Prędkość maksymalna dostępnych wersji silnikowych wynosi od 146 do 163 km/h.
free photos & art, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan I Van
lata produkcji: 2007-2012 · 6 wersji silnikowych · 68–105 KM
Wytwarzanie Dacia w wersji Logan I Van trwało od 2007 roku do 2012 roku. Dostępność nadwozia typu Kombi w Dacia Logan obejmowała wersje 5-drzwiowe. Warianty silnikowe w Logan I Van generacji marki Dacia obejmują moc w przedziale od 68 do 105 koni. Zastosowanie napędu na przednie koła w Dacia Logan wpływa na sposób prowadzenia samochodu. Prędkość maksymalna w różnych wariantach wynosi od 150 do 174 km/h, co zapewnia dynamiczne osiągi.
Michge, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan I MCV
lata produkcji: 2006-2008 · 6 wersji silnikowych · 68–105 KM
Prace nad Dacia w wersji Logan I MCV trwały od 2006 roku do 2008 roku. Samochód Dacia Logan charakteryzował się nadwoziem typu Kombi oraz konfiguracją 5 drzwi. Warianty silnikowe w Logan I MCV generacji marki Dacia obejmują moc w przedziale od 68 do 105 koni. Dacia Logan z napędem na przednie koła gwarantuje lepsze osiągi w każdych warunkach. Osiągi prędkości maksymalnej wahają się od 150 do 174 km/h, co potwierdza różnorodność wersji.
SuperTank17, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Logan I
lata produkcji: 2005-2008, 2004-2008, 2007-2008, 2006-2008 · 5 wersji silnikowych · 65–105 KM
Produkcja Dacia generacji Logan I była prowadzona od 2004 roku do 2008 roku. W modelu Dacia Logan zastosowano nadwozie Sedan, które było dostępne w wersjach 4-drzwiowych. W modelu marki Dacia z Logan I generacji klienci mają do wyboru silniki o maksymalnej mocy wynoszącej 105 koni. Napęd na przednie koła w Dacia Logan określa, które koła są napędzane. Wersje silnikowe różnią się osiągami, przyspieszając od 0 do 100 km/h w czasie od 10.2 do 15.5 sekund.
order_242 from Chile, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons