Autobaza.pl
Citroen

Opinie o samochodach

Citroen Xsara

9 generacji74 wersje silnikowe68–163 KM1997–2003

Xsara Break (N2, Phase III)

lata produkcji: 2003-2004, 2003, 2003-2005 · 8 wersji silnikowych · 68–136 KM

Od 2003 roku do 2005 roku wytwarzano model Citroen generacji Xsara Break (N2, Phase III). Samochód Citroen Xsara występował z nadwoziem Kombi w wersji 5-drzwiowej. W Xsara Break (N2, Phase III) generacji marki Citroen maksymalna pojemność silników sięga 1997 cm3. Za przeniesienie mocy w Citroen Xsara odpowiada napęd na przednie koła. Osiągi zależą od wybranej wersji silnikowej: prędkość maksymalna 164-210 km/h, przyspieszenie do setki 9.8-17.1sek.

W skrócie

Citroen Xsara Break (N2, Phase III) — 8 wersji silnikowych, moc 68-136 KM.

Wersje silnikowe

1.4 HDi (68 KM)
68 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003
2.0 HDi (90 KM)
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2005
1.6 i 16 V (109 KM)
109 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2005
1.6 i 16 V (109 KM) Automatic
109 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2003-2004

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara Coupe (N0, Phase III)

lata produkcji: 2003-2004 · 5 wersji silnikowych · 68–109 KM

Produkcja Citroen generacji Xsara Coupe (N0, Phase III) była prowadzona od 2003 roku do 2004 roku. Model oferowany był z nadwoziem typu Coupé, w wersji 3-drzwiowej. Silniki w Xsara Coupe (N0, Phase III) generacji marki Citroen prezentują moc w zakresie od 68 do 109 koni mechanicznych. Samochód Citroen Xsara wyposażony jest w nowoczesny napęd na przednie koła. Wersje silnikowe różnią się osiągami, przyspieszając od 0 do 100 km/h w czasie od 10.9 do 16.7 sekund.

W skrócie

Citroen Xsara Coupe (N0, Phase III) — 5 wersji silnikowych, moc 68-109 KM.

Wersje silnikowe

1.4 HDi (68 KM)
68 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
2.0 HDi (90 KM)
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
VTS 1.6 i 16 V (109 KM)
109 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
VTS 2.0 HDi (109 KM)
109 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara (N1, Phase III)

lata produkcji: 2003-2004 · 8 wersji silnikowych · 68–136 KM

Citroen Xsara (N1, Phase III) zadebiutował na rynku w 2003 roku, a jego produkcja zakończyła się w 2004 roku. Samochód Citroen Xsara występował z nadwoziem Hatchback w wersji 5-drzwiowej. W modelu marki Citroen z Xsara (N1, Phase III) generacji klienci mają do wyboru silniki o maksymalnej mocy wynoszącej 136 koni. Zastosowanie napędu na przednie koła w Citroen Xsara wpływa na sposób prowadzenia samochodu. Przyspieszenie w przedziale od 0-100 km/h wynosi od 9.6 do 16.7 sekund w różnych silnikach.

W skrócie

Citroen Xsara (N1, Phase III) — 8 wersji silnikowych, moc 68-136 KM.

Calreyn88, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsCalreyn88, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.4 HDi (68 KM)
68 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
2.0 HDi (90 KM)
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
1.6 i 16V (109 KM)
109 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2003-2004
1.6 i 16V (109 KM) Automatic
109 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2003-2004

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara Break (N2, Phase II)

lata produkcji: 2000-2003, 2001-2003 · 7 wersji silnikowych · 75–136 KM

Rozpoczęcie produkcji modelu Citroen generacji Xsara Break (N2, Phase II) miało miejsce w 2000 roku, a jej zakończenie nastąpiło w 2003 roku. Model Citroen Xsara wyróżniał się nadwoziem typu Kombi, oferując konfiguracje 5-drzwiowe. Marka Citroen wprowadziła w swojej Xsara Break (N2, Phase II) generacji modelu silniki o zróżnicowanej pojemności, zaczynającej się od 1360 cm3. Dzięki napędowi na przednie koła, Citroen Xsara jest bardziej uniwersalny w eksploatacji. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi od 9.8 do 15.8 sekund, co wpływa na wrażenia z jazdy.

W skrócie

Citroen Xsara Break (N2, Phase II) — 7 wersji silnikowych, moc 75-136 KM.

Vauxford, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsVauxford, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
2.0 HDi (90 KM)
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2001-2003
1.6 i 16 V (109 KM)
109 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
2.0 HDi (109 KM)
109 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2001-2003
1.6 i 16 V (109 KM) Automatic
109 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 2000-2003

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara Coupe (N0, Phase II)

lata produkcji: 2000-2003, 2001-2003, 2002-2003, 2000-2002 · 6 wersji silnikowych · 75–163 KM

Od 2000 roku do 2003 roku samochody Citroen generacji Xsara Coupe (N0, Phase II) były produkowane na dużą skalę. W samochodzie Citroen Xsara zastosowano nadwozie Coupé, które było dostępne w wersji 3-drzwiowej. W generacji Xsara Coupe (N0, Phase II) modelu marki Citroen dostępne są silniki o pojemności od 1360 do 1998 cm3. Citroen Xsara z napędem na przednie koła ma lepsze osiągi na drodze. Prędkość maksymalna w zależności od wersji silnikowej wynosi od 172 do 220 km/h, a przyspieszenie 0-100 km/h od 8.7 do 14.8 sekundy.

W skrócie

Citroen Xsara Coupe (N0, Phase II) — 6 wersji silnikowych, moc 75-163 KM.

Dennis Elzinga, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia CommonsDennis Elzinga, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
2.0 HDi (90 KM)
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2001-2003
VTS 1.6 i 16 V (109 KM)
109 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
VTS 2.0 HDi (109 KM)
109 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2001-2003
2.0 16V (136 KM)
136 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2002-2003

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara (N1, Phase II)

lata produkcji: 2000-2001, 2000-2003, 2001-2003 · 8 wersji silnikowych · 69–136 KM

Citroen Xsara (N1, Phase II) zadebiutował na rynku w 2000 roku, a jego produkcja zakończyła się w 2003 roku. Auto Citroen Xsara wyposażone było w nadwozie Hatchback, które występowało w wersji 5-drzwiowej. Pojemność silników w modelu marki Citroen z Xsara (N1, Phase II) generacji waha się między 1360 a 1997 cm3. Citroen Xsara z napędem na przednie koła charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas jazdy. Samochód oferuje maksymalną prędkość w przedziale 162 - 210 km/h, w zależności od wersji silnikowej.

W skrócie

Citroen Xsara (N1, Phase II) — 8 wersji silnikowych, moc 69-136 KM.

M 93, Attribution, via Wikimedia CommonsM 93, Attribution, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.9 D (69 KM)
69 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2001
1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
2.0 HDi (90 KM)
90 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2001-2003
1.6 i 16V (109 KM)
109 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 2000-2003
2.0 HDi (109 KM)
109 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 2001-2003

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara Coupe (N0, Phase I)

lata produkcji: 1999-2000, 1997-2000, 1998-1999, 1998-2000 · 10 wersji silnikowych · 69–163 KM

Produkcję modelu Citroen w wersji Xsara Coupe (N0, Phase I) utrzymywano od 1997 roku do 2000 roku. Model Citroen Xsara z nadwoziem Coupé dostępny był w wersjach 3-drzwiowych. Pojemność silników w modelu z Xsara Coupe (N0, Phase I) generacji marki Citroen wynosi maksymalnie 1998 cm3. W samochodzie Citroen Xsara zastosowano innowacyjny system napędu na przednie koła. Osiągi prędkości maksymalnej wahają się od 162 do 220 km/h, co zależy od wybranej wersji silnika.

W skrócie

Citroen Xsara Coupe (N0, Phase I) — 10 wersji silnikowych, moc 69-163 KM.

Dogs.barking.duster.rolling, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsDogs.barking.duster.rolling, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.9 D (69 KM)
69 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 1999-2000
1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 1997-2000
1.9 SD (75 KM)
75 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 1998-1999
1.6 i (88 KM) Automatic
88 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 1997-2000
1.8 i (90 KM)
90 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 1998-2000

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara Break (N2, Phase I)

lata produkcji: 1997-2000, 1998-2000, 1998-1999, 1999-2000 · 11 wersji silnikowych · 69–135 KM

Rozpoczęcie produkcji modelu Citroen generacji Xsara Break (N2, Phase I) miało miejsce w 1997 roku, a jej zakończenie nastąpiło w 2000 roku. W ofercie modelu Citroen Xsara znajdowało się nadwozie Kombi w wersji 5-drzwiowej. W Xsara Break (N2, Phase I) generacji modelu marki Citroen dostępne są jednostki napędowe o mocy od 69 koni. System napędu na przednie koła w Citroen Xsara zwiększa komfort prowadzenia pojazdu. Osiągi prędkości maksymalnej różnych modeli wynoszą 162 - 206 km/h, co wpływa na ich sprzedaż.

W skrócie

Citroen Xsara Break (N2, Phase I) — 11 wersji silnikowych, moc 69-135 KM.

M 93, Attribution, via Wikimedia CommonsM 93, Attribution, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.9 D (69 KM)
69 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 1997-2000
1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 1998-2000
1.9 SD (75 KM)
75 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 1998-1999
1.6 i (88 KM) Automatic
88 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 1998-2000
1.8 i (90 KM)
90 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 1997-2000

↑ Inne generacje Citroen Xsara

Xsara (N1, Phase I)

lata produkcji: 1999-2000, 1998-2000, 1998-1999, 1997-2000 · 11 wersji silnikowych · 69–135 KM

Citroen Xsara (N1, Phase I) był produkowany od 1997 roku do 2000 roku. Auto Citroen Xsara z nadwoziem Hatchback można było zamówić w wersji 5-drzwiowej. W Xsara (N1, Phase I) generacji modelu marki Citroen pojemność silników waha się pomiędzy 1360 a 1998 cm3. W Citroen Xsara zastosowano napęd na przednie koła, co wpływa na charakter prowadzenia samochodu. Czas przyspieszenia do 100 km/h kształtuje się w zakresie 9.9 - 17.2 sekund, w zależności od silnika.

W skrócie

Citroen Xsara (N1, Phase I) — 11 wersji silnikowych, moc 69-135 KM.

User:Two hundred percent., CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia CommonsUser:Two hundred percent., CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons

Wersje silnikowe

1.9 D (69 KM)
69 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 1999-2000
1.4 i (75 KM)
75 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 1998-2000
1.9 SD (75 KM)
75 KM
Olej napędowy · Manualna · Napęd na przednie koła · 1998-1999
1.6 i (88 KM) Automatic
88 KM
Benzyna · Automatyczna · Napęd na przednie koła · 1997-2000
1.8 i (90 KM)
90 KM
Benzyna · Manualna · Napęd na przednie koła · 1998-2000

↑ Inne generacje Citroen Xsara