

Opinie o samochodach
BMW Seria 4
Seria 4 Cabrio (G23 LCI, facelift 2024)
lata produkcji: 2024-obecnie, 2024-2025, 2025-obecnie · 10 wersji silnikowych · 184–381 KM
Prace nad BMW w wersji Seria 4 Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) trwały od 2024 roku do 2025 roku. W samochodzie BMW Seria 4 zastosowano nadwozie typu Kabriolet i oferowano go w konfiguracji 2-drzwiowej. Marka BMW w modelu z Seria 4 Cabrio (G23 LCI, facelift 2024) generacji proponuje silniki generujące moc między 184 a 381 koni. BMW Seria 4 oferowany był z napędem: na tylne koła, na wszystkie koła (4x4). Samochód może osiągnąć prędkość maksymalną w przedziale 210 do 250 km/h, co podkreśla jego wszechstronność.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Seria 4 Coupé (G22 LCI, facelift 2024)
lata produkcji: 2024-obecnie, 2024-2025, 2025-obecnie · 12 wersji silnikowych · 170–381 KM
Produkcję BMW w generacji Seria 4 Coupé (G22 LCI, facelift 2024) utrzymywano od 2024 roku do 2025 roku. Samochód BMW Seria 4 charakteryzował się nadwoziem Coupé oraz opcjami 2 drzwi. Możliwości silnikowe w Seria 4 Coupé (G22 LCI, facelift 2024) generacji modelu marki BMW obejmują pojemności od 1597 do 2998 cm3. Za przeniesienie mocy w BMW Seria 4 odpowiada napęd na tylne koła, na wszystkie koła (4x4). Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi od 4.4 do 8.2 sekund, co wpływa na wrażenia z jazdy.
Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Seria 4 Gran Coupé (G26 LCI, facelift 2024)
lata produkcji: 2024-obecnie, 2024-2025, 2025-obecnie · 10 wersji silnikowych · 184–381 KM
Premiera BMW w wersji Seria 4 Gran Coupé (G26 LCI, facelift 2024) miała miejsce w 2024 roku. Model BMW Seria 4 oferował nadwozie Coupé, dostępne z 5 drzwiami. W ofercie znalazły się jednostki napędowe od 1995 do 2998 cm3, o mocy 184-381 KM. Napęd na tylne koła, na wszystkie koła (4x4) w BMW Seria 4 przyczynia się do zmniejszenia zużycia opon. Osiągi samochodu wahają się w zakresie prędkości maksymalnej od 210 do 250 km/h.
Alexander-93, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Seria 4 Cabrio (G23)
lata produkcji: 2020-2024, 2021-2024 · 8 wersji silnikowych · 184–382 KM
BMW Seria 4 Cabrio (G23) pisał swoją historię produkcyjną od 2020 roku do 2024 roku. Nadwozie typu Kabriolet w samochodzie BMW Seria 4 występowało w konfiguracji 2-drzwiowej. W Seria 4 Cabrio (G23) generacji modelu marki BMW dostępne są silniki o mocy minimalnej równiej 184 koni. System napędu na tylne koła, na wszystkie koła (4x4) w BMW Seria 4 zwiększa komfort prowadzenia pojazdu. Prędkość maksymalna tego pojazdu jest zróżnicowana i wynosi od 210 do 250 km/h.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Seria 4 Coupé (G22)
lata produkcji: 2020-2024, 2021-2024 · 10 wersji silnikowych · 184–382 KM
Produkcja BMW Seria 4 Coupé (G22) przebiegała od 2020 roku do 2024 roku. Dostępność nadwozia typu Coupé w BMW Seria 4 obejmowała wersje 2-drzwiowe. BMW wprowadził w Seria 4 Coupé (G22) generacji modelu silniki o mocy, która osiąga maksymalnie 382 koni. W samochodzie BMW Seria 4 zastosowano zaawansowany system napędu na tylne koła, na wszystkie koła (4x4) dla większej przyjemności z jazdy. Samochód osiąga prędkość maksymalną w zakresie 210 - 250 km/h, co czyni go konkurencyjnym na rynku.
Alexander Migl, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Seria 4 Gran Coupé (G26)
lata produkcji: 2021-2024, 2022-2024 · 10 wersji silnikowych · 170–382 KM
Wytwarzanie BMW, generacji Seria 4 Gran Coupé (G26), trwało od 2021 roku do 2024 roku. Dostępność nadwozia Coupé w BMW Seria 4 obejmowała wersje 5-drzwiowe. Maksymalna moc silników w Seria 4 Gran Coupé (G26) generacji marki BMW sięga 382 koni mechanicznych. W samochodzie BMW Seria 4 z napędem na tylne koła, na wszystkie koła (4x4) zastosowano nowoczesne technologie poprawiające wydajność. Samochód może osiągnąć prędkość maksymalną w przedziale 210 do 250 km/h, co podkreśla jego wszechstronność.
Alexander Migl, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Seria 4 Concept 4
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Nie mamy jeszcze danych o wersjach silnikowych tej generacji.
Seria 4 Cabrio (F33, facelift 2017)
lata produkcji: 2017-2020 · 11 wersji silnikowych · 184–326 KM
Generację Seria 4 Cabrio (F33, facelift 2017) modelu BMW wytwarzano od 2017 roku do 2020 roku. Model BMW Seria 4 oferował nadwozie Kabriolet, z możliwością wyboru 2 drzwi. Marka BMW w modelu z Seria 4 Cabrio (F33, facelift 2017) generacji proponuje silniki generujące moc między 184 a 326 koni. BMW Seria 4 z napędem na tylne koła, na wszystkie koła (4x4) ma lepsze osiągi na drodze. Przyspieszenie w zakresie 0-100 km/h oscyluje pomiędzy 5.4 a 8.4 sekundami.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Seria 4 Coupé (F32, facelift 2017)
lata produkcji: 2017-2019, 2017-2020 · 20 wersji silnikowych · 136–326 KM
Od 2017 roku do 2020 roku wytwarzano model BMW generacji Seria 4 Coupé (F32, facelift 2017). Dostępny model BMW Seria 4 charakteryzował się nadwoziem Coupé oraz opcjami 2 drzwi. W modelu marki BMW z Seria 4 Coupé (F32, facelift 2017) generacji klienci mają do wyboru silniki o maksymalnej mocy wynoszącej 326 koni. System napędu na tylne koła, na wszystkie koła (4x4) w BMW Seria 4 współpracuje z zastosowaną skrzynią biegów. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h dla różnych silników wynosi od 4.7 do 9.2 sekund.
W skrócie
BMW Seria 4 Coupé (F32, facelift 2017) — 20 wersji silnikowych, moc 136-326 KM.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Seria 4 Gran Coupé (F36, facelift 2017)
lata produkcji: 2017-2019, 2017-2021 · 20 wersji silnikowych · 136–326 KM
Produkcję modelu BMW w wersji Seria 4 Gran Coupé (F36, facelift 2017) utrzymywano od 2017 roku do 2021 roku. Model BMW Seria 4 z nadwoziem Coupé dostępny był w wersjach 4-drzwiowych. Warianty silnikowe w Seria 4 Gran Coupé (F36, facelift 2017) generacji marki BMW obejmują moc w przedziale od 136 do 326 koni. BMW Seria 4 był oferowany z napędem na tylne koła, na wszystkie koła (4x4) w dostępnych wersjach silnikowych. Osiągi prędkości maksymalnej wahają się od 210 do 250 km/h, co potwierdza różnorodność wersji.
© www.Auto-Data.netWersje silnikowe
Seria 4 Cabrio (F33)
lata produkcji: 2016, 2014-2015, 2014-2016, 2016-2017 · 24 wersje silnikowe · 184–326 KM
BMW Seria 4 Cabrio (F33) pozostawał w produkcji od 2014 roku do 2017 roku. W samochodzie BMW Seria 4 zastosowano nadwozie Kabriolet, które było dostępne w wersji 2-drzwiowej. Silniki w Seria 4 Cabrio (F33) generacji marki BMW oferują moc w przedziale od 184 do 326 koni mechanicznych. W BMW Seria 4 moc silnika przekazywana jest przez napęd na tylne koła, na wszystkie koła (4x4). Prędkość maksymalna tego pojazdu dostępna jest w zakresie 228 - 250 km/h.
© M 93 / CC BY-SA 3.0 (DE) <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/de/>, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Seria 4 Gran Coupé (F36)
lata produkcji: 2014-2015, 2015-2016, 2014-2016, 2016 · 38 wersji silnikowych · 143–326 KM
Seryjną produkcję modelu BMW generacji Seria 4 Gran Coupé (F36) prowadzono od 2014 roku do 2016 roku. Samochód BMW Seria 4 charakteryzował się nadwoziem typu Coupé oraz konfiguracją 5 drzwi. Marka BMW wprowadziła w swojej Seria 4 Gran Coupé (F36) generacji modelu silniki o zróżnicowanej pojemności, zaczynającej się od 1995 cm3. W BMW Seria 4 zastosowano napęd na tylne koła, na wszystkie koła (4x4), co wpływa na charakter prowadzenia samochodu. Różnorodność silników pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie od 4.8 do 9.2 sekund.
Tokumeigakarinoaoshima, CC0, via Wikimedia CommonsWersje silnikowe
Seria 4 Coupé (F32)
lata produkcji: 2015-2016, 2013-2015, 2016, 2013-2016, 2014-2016 · 40 wersji silnikowych · 150–326 KM
BMW w wersji Seria 4 Coupé (F32) produkowany był od 2013 roku do 2016 roku. Nadwozie typu Coupé w samochodzie BMW Seria 4 występowało w konfiguracji 2-drzwiowej. W Seria 4 Coupé (F32) generacji modelu marki BMW najmocniejsze silniki osiągają moc równą 326 koni mechanicznych. BMW Seria 4 oferowany był z napędem: na tylne koła, na wszystkie koła (4x4). Samochód może osiągnąć prędkość maksymalną w przedziale 213 do 250 km/h, co podkreśla jego wszechstronność.
EurovisionNim, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons