Dacia Duster Blackshadow – SUV w miejskim stylu

Udostępnij
Wasza ocena

W artykule przeczytasz

Dacia Duster to SUV cieszący się rosnącym zainteresowaniem kierowców. W wersji Blackshadow auto nabiera zupełnie nowego wyrazu. Stylowe nadwozie i starannie dobrane wyposażenie wnętrza sprawiają, że samochód dorównuje najbardziej eleganckim pojazdom miejskim.

Szykowna stylistyka

Dacia Duster Blackshadow posiada stylowe relingi w odcieniu chromu oraz wzmocnienia podwozia charakterystyczne dla samochodów klasy SUV, które doskonale poradzą sobie nawet w trudniejszym terenie.

Producent zadbał także o elementy dekoracyjne wyróżniające nową wersję na tle nowoczesnej szaty innych SUV-ów. Koła zostały otoczone czarnymi obręczami wykonanymi z lekkich metali, uwagę przykuwają błyszczące obudowy lusterek w ciemnym odcieniu. Szyku konstrukcji nadaje czarna krata wlotu powietrza. Wizytówkę nowej Dacii stanowią również światła przeciwmgielne, których obudowy zostały otoczone błyszczącymi obwódkami (czarnymi).

Zachwycający wystrój wnętrza

Pięciodrzwiowa Dacia Duster Blackshadow jest bardzo komfortowa. Do dyspozycji pasażerów pozostają podgrzewane siedzenia. Fotel kierowcy posiada regulację wysokości. Idealną temperaturę pozwala uzyskać manualna klimatyzacja.

Ekskluzywny charakter wnętrza podkreśla skórzana tapicerka oraz tablica obita skórą. Deska rozdzielcza przyciąga wzrok czarnymi i błyszczącymi elementami. Przednie szyby są sterowane elektrycznie.

Komfort prowadzenia poprawia wspomaganie parkowania tyłem oraz specjalny ogranicznik szybkości. Zestaw głośnomówiący Bluetooth, nawigacja oraz gniazda jack i USB dostępne są już w standardzie.

A co z osiągami?

Elegancka szata miejska wcale nie stanowi ograniczenia w terenie. Dacia Duster Blackshadow nadal pozostaje samochodem pretendującym do grupy pojazdów terenowych. Odpowiednią moc gwarantuje silnik 1,6 16v (moc maksymalna kW 84) o pojemności skokowej 1598 cm3. Do dyspozycji kierowcy pozostaje 5-biegowa skrzynia manualna oraz szereg nowoczesnych technologii wspomagających jazdę.

Prędkość maksymalna auta wynosi 170 km na godzinę, a przyspieszenie do setki pojazd osiąga w 11 sekund. W trasie samochód spala około 5,6 lita/100 km, a w cyklu miejskim 7,7 l/100 km.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 1 Średnio: 3]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.