Vin-Info

Nasz cel

palm Autobaza.pl to najstarszy serwis oraz baza Historii Pojazdu

Historia naszego serwisu sięga 1996 roku, wtedy zdecydowaliśmy się na opracowanie prostej witryny umożliwiającej sprawdzanie historii danego pojazdu. Portal okazał się bardzo pomocnym narzędziem, znacznie ułatwiającym podjęcie decyzji o zakupie używanego samochodu. Na przestrzeni lat serwis się zmieniał, nadal go rozwijamy i rozbudowujemy o nowe funkcjonalności. Dziś stanowi największą, niezależną bazę danych VIN z historią pojazdów dostępną na rynku europejskim.

Zakup powypadkowego lub kradzionego samochodu przysparza mnóstwa problemów, aby ustrzec się przed taką sytuacją, warto poznać jego przeszłość. Sprawdzając numer VIN można dowiedzieć się ilu właścicieli miał pojazd, czy brał udział w wypadku, otrzymamy również dostęp do raportów o akcjach serwisowych oraz informacje o faktycznym stanie licznika.

Autobaza.pl to serwis, który wspiera nabywców samochodów używanych poprzez dostarczanie im rzetelnych informacji o danym pojeździe.


Kupujesz auto używane? Koniecznie sprawdź Historię Pojazdu!

Dowiedz się czy samochód, który chcesz kupić nie brał udziału w wypadku lub nie pochodzi z kradzieży. Sprawdzając numer VIN otrzymasz informacje o faktycznym przebieg pojazdu, jego historii serwisowania oraz przebytych kolizjach. W ten sposób unikniesz nieprzyjemności, nieoczekiwanych problemów i co najważniejsze nie stracisz pieniędzy ani czasu.


Co znajdziesz w naszym Raporcie VIN?

Raport VIN to najbardziej wiarygodne źródło informacji o pojeździe, które są bardzo ważne szczególnie z punktu widzenia potencjalnego nabywcy. Oprócz podstawowych danych dotyczących marki, modelu czy roku produkcji, raport zawiera także szereg dodatkowych informacji, które są dekodowane za darmo.

W raporcie VIN-Info znajdziesz:
  • Dane techniczne: marka, model, rok produkcji, rodzaj paliwa
  • Przebieg pojazdu: rejestr znanych odczytów przebiegu pojazdów
  • Historię uszkodzeń: rejestr znanych uszkodzeń pojazdu
  • Historię sprawdzeń: rejestr sprawdzeń danego numeru Vin w naszym serwisie
  • Sprawdzenie w bazach pojazdów kradzionych: IAATI/VIN info, niemieckiej, włoskiej, słoweńskiej, litewskiej, czeskiej, holenderskiej, rumuńskiej, słowackiej, kanadyjskiej, norweskiej, szwedzkiej, CrimiMail, Kaynine
  • Usterki fabryczne: Ostrzeżenia producenta o wadliwych seriach pojazdów
  • Dane producenta: adres miejsca montażu
  • Historię internetową: dane aukcji internetowych i portali internetowych, gdzie pojazd był prezentowany
  • Opcje wyposażenia: dane dotyczące wyposażenia samochodu zakodowane w numerze VIN
  • Zdjęcia: galeria zdjęć pojazdu.
Nasi partnerzy

Jesteśmy oficjalnymi partnerami wielu światowych serwisów zajmujących się dystrybucją raportów histori pojazdów.

vwe ekspert piskp nmvtis
Więcej
Płatności

Za nasze raporty zapłacisz bezpiecznie i wygodnie za pomocą następujących usług:

payu paypal
Co znajdę w raporcie