Zamawianie raportu krok po kroku

Sprawdzenie pojazdu jest banalnie proste i nie zajmuje więcej niż 5 minut. Do uzyskania naszego raportu prowadzi 5 prostych kroków.


how-to-order-step-1
how-to-order-step-1

Kliknij aby powiększyć

1) Wprowadź numer VIN

W pierwszym kroku proszę wprowadzić prawidłowy 17 znakowy numer VIN w żółte pole na stronie głównej, bądź w mniejsze żółte pola dostępne na każdej stronie serwisu. Następnie klikamy przycisk Sprawdź.

arrow
how-to-order-step-2a
how-to-order-step-2b

2) Sprawdź dostępność raportu

Bezpłatne rozkodowanie pojazdu wyświetla na podstawie systemu ekspertowego informacje na temat: marki, modelu, kraju pochodzenia, rodzaju paliwa, typu nadwozia, miejscu montażu, itp. Informacje te są identyczne jak informacje, które pojawią się w raporcie. Jeśli w darmowym rozpoznaniu pojazdu nie pojawiają się informacje o którymkolwiek elemencie, nie pojawią się one w raporcie.

Sekcja zawartość pojazdu określa informacje jakie posiadamy o pojeździe w naszej bazie danych. Są to: rok modelowy/rok produkcji, przebieg pojazdu, historia sprawdzeń, bazy pojazdów skradzionych, usterki fabryczne, informacje o producencie, zdjęcia pojazdu, inne. Tylko pola, w których pojawia się zielony znacznik dostępności będą wypełnione w raporcie. Pozostałe pola jeśli są puste i pojawia się informacja o braku rekordów, braku danych, braku możliwości sprawdzenia, niedostępności, braku zdjęć pozostaną także puste na raporcie. Więcej informacji na temat zawartości raportu znajdziesz tutaj.

how-to-order-step-2a

Kliknij aby powiększyć

how-to-order-step-2b

Kliknij aby powiększyć

arrow
how-to-order-step-3
how-to-order-step-3

Kliknij aby powiększyć

3) Wybierz typ raportu

Jeśli darmowe rozpoznanie zgadza się z naszymi przypuszczeniami możemy przystąpić do zakupu raportu. Aby kontynuować należy wprowadzić adres email (umożliwiający późniejszy dostęp do raportu) zaznaczyć odpowiednie opcje i wybrać sposób płatności. Po zaznaczeni wybranych opcji na dole strony pojawi się automatycznie suma płatności. Następnie klikamy przycisk Zamów.

arrow
how-to-order-step-4
how-to-order-step-4

Kliknij aby powiększyć

4) Zapłać za raport

W zależności od wybranego sposobu płatności, zostaniemy przekierowani do odpowiedniego serwis płatniczego / odpowiedniej strony banku. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie.

arrow
how-to-order-step-5
how-to-order-step-5

Kliknij aby powiększyć

5) Zobacz zakupiony raport

Po zakończonej płatności zostaniemy automatycznie zalogowani do serwisu przy pomocy podanego wcześniej adresu email i przekierowani na nasze konto. Strona ta zawiera podstawowe informacje o naszym koncie oraz listę zakupionych raportów. Statusy raportów na liście odświeżają się dynamicznie. Ikonki oznaczają status płatności oraz fazę generacji raportu. Jeśli płatność została zaakceptowana i raport został wygenerowany, klikając na numer VIN, przechodzimy na stronę raportu. Wygenerowane raporty przechowywane są w serwisie przez 30 dni. Jeśli mamy zamiar korzystać z takiego raportu przez dłuższy czas należy go zarchiwizować w dowolny sposób wśród swoich zasobach. Uwaga: w przypadku niektórych banków dokonanie płatności w weekend lub święto skutkuje przelaniem pieniędzy w pierwszy dzień roboczy następujący po tym wydarzeniu. Jest to niezależne od naszego serwisu ani od serwisu platności.pl. Do czasu potwierdzenia płatności raport jest niedostępny.


Nasi partnerzy

Jesteśmy oficjalnymi partnerami wielu światowych serwisów zajmujących się dystrybucją raportów histori pojazdów.

vwe ekspert piskp nmvtis
Więcej
Płatności

Za nasze raporty zapłacisz bezpiecznie i wygodnie za pomocą następujących usług:

payu paypal
Co znajdę w raporcie