Ekspercka Wycena Wartości Rynkowej Pojazdu

WVWZZZ9NZ8U004568

VOLKSWAGEN Golf VII

Data: 2019-02-19 08:01:17

ID: 5c6ba9bd-11b0-43d9-a66f-13280a0a0a4f

Parametry Wyceny

Parametry wzięte pod uwagę przy dokonywaniu wyceny pojazdu.

Marka: VOLKSWAGEN Rok produkcji: 2015
Model: Golf VII Data pierwszej rejestracji: 2018-12-11
Wersja: Trendline BMT DSG Data pierwszej rejestracji w Polsce: 2019-02-19
Liczba drzwi: 3 Liczba miejsc: 5
Pojemność: 1197 cm3 Moc: 81 KM
Rodzaj paliwa: Benzyna Typ napędu: Napęd przedni
Rodzaj skrzyni biegów: Automatyczna Liczba biegów: 7
Liczba właścicieli: 1 Data ważności badania technicznego: 2022-02-17
Wycena przy przebiegu: 1200 km Wcześniejsze naprawy: NIE

Wartość pojazdu określona na dzień: 2019-02-19

Wartość netto:
39500 PLN
Wartość brutto:
48585 PLN

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).

Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja):

- na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane;
- na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym za Twoją zgodą z wykorzystaniem profilowania w celu wyświetlania w przyszłości reklam naszych usług na innych stronach internetowych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody.

Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].