Sprawdzenie VIN

Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Co to jest numer VIN?        Gdzie znajdę numer VIN?
Historia Pojazdu

RAPORT HISTORII POJAZDU ZAWIERA

WIELE INFORMACJI O POJEŹDZIE

  • Rejestr przeglądów
  • Odczyty licznika
  • Informacje o wypadkach
  • Zdjęcia pojazdu
  • Akcje serwisowe
  • Informacja kradzieżowa
  • Dane techniczne
  • Wycena pojazdu
Raport VIN - Historia Pojazdu

DLACZEGO WARTO SPRAWDZIĆ HISTORIĘ POJAZDU?

Samochód po wypadku może stać się poważnym zagrożeniem. Zakup skradzionego auta
to ogromne problemy. Przeszłość pojazdu pomoże ci wystrzec się takich zagrożeń.

Z raportu VIN dowiesz się, czy auto nie figuruje w jednej z międzynarodowych baz pojazdów skradzionych, unikniesz straty gotówki oraz problemów z policją.*)

Poznasz szczegółowe dane techniczne pojazdu, jego rok produkcji oraz kraj pochodzenia i nie dasz się oszukać pośrednikowi. Dowiesz się, ilu właścicieli miało auto i na kogo było zarejestrowane, co pozwoli Ci uniknąć zakupu samochodu jeżdżącego jako taxi, wykorzystywanego przez firmy kurierskie lub poleasingowego. Poznasz przebieg i unikniesz aut z kręconym licznikiem.*)

Otrzymasz informacje o przeglądach technicznych i naprawach, dzięki czemu unikniesz samochodów rozbitych, powypadkowych i w złym stanie technicznym. *)

CZEGO SIĘ DOWIEM Z RAPORTU VIN?

Sprawdź VIN i dowiedz się, czy warto zainwestować w samochód, który wybrałeś.

Historia Pojazdu Autobaza

Historia Pojazdu Autobaza

Sprawdź VIN i przekonaj się, czy wybrane auto to nie samochód z "trudną" przeszłością. Przeszłość pojazdu odkryje przed Tobą niewygodne tajemnice

Historia Pojazdu USA

Historia Pojazdu z USA

Poznaj przeszłość auta z USA. Dowiedz się, czy nie było rozbite, jaki ma przebieg. Przekonaj się, czy w ogóle posiada status auta na eksport.

Historia Pojazdu Holandia

Historia Pojazdu z Holandii

Poznaj dane techniczne, zapoznaj się z historią poprzednich właścicieli pojazdu sprowadzonego z Holandii. Dowiedz się, czy nie pochodzi z leasingu.

*) Generujemy Dane Pojazdu wyłącznie na podstawie danych, które posiadamy w Bazie Danych w momencie zlecenia dostarczenia Danych Pojazdu. Dlatego w przypadku korzystania z jakichkolwiek usług na Stronie może się zdarzyć, że niektóre żądane informacje nie będą dostępne lub mogą nie być aktualne lub prawidłowe. Autobaza.pl ni ponosi odpowiedzialności za takie braki informacji w Danych Pojazdu, lub brak możliwości wygenerowania Danych Pojazdu w związku z brakiem żądanych informacji w Bazie Danych lub tym, że są nieaktualne.