Przewodnik po Raporcie Historii Pojazdu z Holandii

Raport pojazdu z Holandii

Raport VWE jest niezbędną pomocą dla osób planujących zakupić pojazd sprowadzony z Holandii. Pozwala zweryfikować ofertę przedstawioną przez sprzedającego w oparciu o informacje wyłącznie z oficjalnych i legalnych żródeł. Dzięku niemu możemy zweryfikować kto i jak długo użytkował oferowany pojazd w Holandii. Raport dostępny jest w języku polskim.

nap-logo UWAGA: Do każdego zamówionego Raportu VWE dodajemy GRATIS Weryfikację przebiegu NAP, która pozwala sprawdzić przebieg sprowadzonego z Holandii pojazdu na podstawie rzetelnych i oficjalnych danych. Aby dowiedzieć się więcej o sprawdzeniu przebiegu przejdź pod ten adres.
Zobacz przykładowy raport

Sekcje raportu

Każdy Raport VWE składa się z następujących sekcji:


1. Status pojazdu

Sekcja ta zawiera zbiorcze informacje o stanie obecnym i historii pojazdu na terenie Holandii. Pozycja Status pojazdu może nas ostrzec przed pojazdem powypadkowym lub przeznaczonym do złomowania. Dowiemy się tu czy ma ważne ubezpieczenie OC i przegląd techniczny. Sekcja zawiera także datę pierwszej i ostatniej rejestracji pojazdu oraz informację czy pojazd nie był w Holandii zarejestrowany jako taksówka.

raport holandia historia pojazdu

2. Informacje podstawowe

Sekcja ta zawiera podstawowe informacje o pojeździe takie jak: marka, model, typ nadwozia, ilość drzwi, miejsc czy kolor.

raport holandia identyfikacja

3. Historia własności

Sekcja ta zawiera chronologię rejestracji pojazdu w Holandii. Dowiemy się stąd ilu i jakich właścicieli miał pojazd. Czy był to pojazd służbowy czy prywatny. Może się okazać, że jest to pojazd poleasingowy lub była tasksówka.

raport holandia historia wlasnosci

4. Dane techniczne

Sekcja ta zawiera szczegółowy wykaz danych technicznych sprawdzanego pojazdu. Kolejne podsekcje dotyczą takich zagadnień jak: silnik, masy, wymiary, przyczepa, osie. Dla kupującego cenna może się okazać informacja o rodzaju paliwa, obecności instalacji gazowej czy klasie emisji spalin.

raport holandia dane techniczne

UWAGA: ilość danych dostępnych w każdej z sekcji raportu zależy od sprawdzanego numeru VIN.

X
ZAMKNIJ

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).
Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja):
na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane;
na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody. Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].