Peugeot rozpoczyna sprzedaż online

Logo Peugeot

W artykule przeczytasz

Marka Peugeot wprowadza nowe rozwiązanie ułatwiające klientom zakup samochodu na polskim rynku. Poprzez stronę https://sklep.peugeot.pl/ każdy może zamówić nowy samochód, a dzięki współpracy marki z PSA Finance Polska, wybrać również dogodny sposób finansowania, zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

25 lutego br. marka Peugeot zmieniła swoje oblicze pokazując nowe logo, za czym poszło wprowadzenie nowych stron internetowych dla dealerów, a następnie nowej strony peugeot.pl.

Proponując nowoczesne formy komunikacji online marka idzie o krok dalej i podążając za nowymi trendami oraz odpowiadając na nowe potrzeby swoich klientów proponuje nie tylko zapoznanie się z ofertą, ale również zakup samochodu online* w dogodnej dla klienta formie finansowania. To zarówno ogromna oszczędność czasu, jak i większe bezpieczeństwo w dobie pandemii COVID-19.

Oferta online

Oferta sprzedaży online dotyczy samochodów osobowych już wyprodukowanych i dostępnych w salonach marki Peugeot, co powoduje, że klient może w bardzo krótkim czasie zasiąść za kierownicą wymarzonego modelu, po jego wyszukaniu na stronie sklep.peugeot.pl, dzięki filtrom umożliwiającym wybór wg ustalonych kryteriów (model, specyfikacja, lokalizacja dealera itp.) oraz intuicyjnemu kalkulatorowi pozwalającemu na proste wyliczenie miesięcznej raty z uwzględnieniem takich parametrów jak wysokość wpłaty wstępnej, okres finansowania czy roczny limit kilometrów, zarówno w przypadku zakupu prywatnego, jak i firmowego.

wirtualny salon Peugeot

Cały proces uzyskania finansowania odbywa się w pełni zdalnie, dzięki dostępnym na stronie formularzom, których skany wysłane również drogą elektroniczną są podstawą do udzielenia klientowi promesy finansowania przez PSA Finance w ciągu zaledwie kilku minut. Jedynie finał zakupu, czyli podpisanie ostatecznych dokumentów i odbiór samochodu, odbywa się fizycznie w salonie sprzedaży.

Klienci kupujący samochód online mogą na każdym etapie zakupu skontaktować się z doradcami handlowymi Peugeot za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych narzędzi online, takich jak Skype, WhatsApp czy Messenger. Mogą też w każdej chwili odwiedzić autoryzowany salon marki i tam dokończyć transakcję. Wszystkie punkty dealerskie marki Peugeot pozostają otwarte z zachowaniem zalecanych środków ostrożności i dodatkowych procedur higienicznych. Autoryzowane serwisy Peugeot oferują klientom usługi posprzedażne.

Bogata gama modeli

Kupując online klienci mogą wybierać samochody spośród bogatej gamy modeli Peugeot w ramach strategii „Power of choice” zakładającej, że klient wybiera w pierwszej kolejności model, a następnie układ napędowy, który odpowiada jego upodobaniom czy potrzebom, bez konieczności pójścia na kompromis jeśli chodzi o design czy inne walory samochodu. Marka Peugeot przechodzi proces elektryfikacji i prawie wszystkie jej osobowe modele są już dostępne, poza klasycznym napędem spalinowym, w wersji w 100% elektrycznej (e-208, e-2008) lub hybrydowej (508 Hybrid, 508 SW Hybrid, 3008 Hybrid oraz 3008 Hybrid4). Z wymienionych modeli aż dwa to laureaci najbardziej prestiżowego konkursu motoryzacyjnego Car Of The Year: 3008 w 2017 roku i 208 w 2020 roku. W najbliższym czasie do oferty trafi najnowszy model marki spod znaku lwa – Peugeot 308 z alternatywnym napędem: spalinowym lub hybrydowym. Będzie on również dostępny w sprzedaży online.

Wszystkie samochody kupione online są objęte dodatkowym, rocznym przedłużeniem gwarancji**.

Grupa Stellantis jest jednym z pierwszych producentów samochodów, którzy zdecydowali się na wprowadzenie sprzedaży online w Polsce. Strona https://sklep.peugeot.pl/ będzie rozwijana o kolejne funkcjonalności.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 0 Średnio: 0]

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Przeczytaj też:

Peugeot 308

Nowy PEUGEOT 308

Od debiutu rynkowego nowy PEUGEOT 308 oferuje dwa napędy hybrydowe typu plug-in (plug-in Hybrid), które poszerzają bardzo bogatą ofertę zelektryfikowanych modeli marki.