Salon aut używanych – Volkswagen

Volkswagen Group Polska

W artykule przeczytasz

W Polsce ruszył pierwszy na świecie salon aut używanych – Volkswagen Financial Services STORE

Volkswagen otwiera pierwszy salon samochodów używanych

1 marca br. został otwarty VWFS STORE – pierwszy salon samochodów używanych pod marką Volkswagen Financial Services. To jedyny na świecie punkt sprzedaży tej firmy, która działa w 51 krajach, a w Polsce jest numerem 1 na rynku firm leasingowych i CFM.

Volkswagen Financial Services STORE ruszył jednocześnie w formie platformy online oraz stacjonarnego autosalonu w Warszawie. Oferta obejmuje poleasingowe samochody marek Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT oraz Porsche, sprawdzone pod względem technicznym, z pewną historią i roczną gwarancją, a przy tym dostępne w rozsądnych ratach kredytu i leasingu.

Otwarcie pierwszego na świecie salonu sprzedaży samochodów poleasingowych pod własną marką Volkswagen Financial Services STORE to pomysł polskiego VWFS.

VWFS to polski pomysł

– Polacy kochają samochody, a ich wybór często pada na używane auta z Grupy Volkswagen. Chcemy klientom zaoferować pewne, pochodzące z krajowej sprzedaży i sprawdzone samochody po leasingu. Dzięki temu możemy podnosić poziom bezpieczeństwa i odmładzać park pojazdów na polskich drogach – mówi Mikołaj Woźniak, Prezes Volkswagen Financial Services Polska.

Volkswagen Financial Services od początku istnienia wspiera i promuje sieć dealerską Grupy Volkswagen, która jest kluczowym partnerem w budowaniu długoterminowych relacji z klientami. Nowo otwarty salon jest uzupełnieniem oferty kierowanej do klientów w Polsce w ramach programów samochodów używanych Grupy – można w nim nabyć auta, które nie zostały zakupione przez sieć dealerską i dotychczas były sprzedawane przez niezależnych dealerów i komisy. – wyjaśnia Mikołaj Woźniak. – VWFS STORE oferuje młode, używane, sprawdzone samochody poleasingowe z pewną historią zupełnie nowej grupie klientów. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie z nimi długoterminowych relacji, które dają możliwość zaoferowania klientom pełnego wachlarza produktów i usług Grupy Volkswagen. – podkreśla Prezes VWFS.

Wszystkie samochody w Volkswagen Financial Services STORE są dostępne w ratach kredytu i leasingu Autonomia.

Chcemy promować trend użytkowania pojazdu bez konieczności kupowania go. Dzięki temu można sobie pozwolić na wymianę samochodu co 2, 3 czy 4 lata. Ta formuła w ostatnich latach doskonale sprawdza się w przypadku nowych aut. Wierzę, że sprawdzi się również w przypadku pewnych, sprawdzonych samochodów poleasingowych. – dodaje Mikołaj Woźniak.

VW Financial Services STORE

Odwiedziny na stronie internetowej store.vwfs.pl, jak i w stacjonarnym VWFS STORE, będą dla klientów przyjemnością. Wszystkie rozwiązania i procedury zostały tu zastosowane zgodnie z potrzebami osób poszukujących używanych samochodów. Strona www jest czytelna i przyjazna, każde auto można obejrzeć w środku i na zewnątrz w trybie 360˚, powiększając detale. Komplet informacji o samochodzie i warunkach finansowych jest łatwo dostępny, podobnie jak kontakt z doradcą w przypadku pytań czy oczekiwań ze strony klientów. Raty na każdy samochód można samodzielnie i zdalnie wyliczyć na kalkulatorach online. Wszystko to pozwala dokładnie poznać samochód bez wychodzenia z domu. Auta z oferty VWFS STORE wystawiamy też na najpopularniejszym obecnie portalu z używanymi samochodami.

– Około stu samochodów – z czterystu, które docelowo obejmie oferta online – można od ręki obejrzeć w VWFS STORE i na przyległym parkingu przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Nasze auta są poleasingowe i w bardzo dobrym stanie. Mają pewną historię, oryginalne przebiegi, pełną dokumentację, serwisowanie w ASO, są także sprawdzone przed sprzedażą w stacji kontroli pojazdów i otrzymują roczną gwarancję. To daje klientom pełne bezpieczeństwo takiego zakupu. – wymienia Jakub Rosłon, manager salonu VWFS STORE w Warszawie.

Volkswagen daje szeroki i elastyczny wybór

Kredyt i leasing Autonomia dają kupującym szeroki i elastyczny wybór, od „niskich rat” do klasycznego finansowania z niskim wykupem. Na miejscu można też ubezpieczyć samochód i dokupić pakiet przeglądów serwisowych. Jeżeli w VWFS STORE nie byłoby pojazdu spełniającego oczekiwania klienta, doradcy będą poszukiwali takiego auta w salonach dealerskich Grupy Volkswagen.

– Zależy nam na tym, żeby w VWFS STORE klienci czuli się naprawdę dobrze i spędzili tu tyle czasu, ile potrzebują. Obok oczywistych udogodnień, takich jak odrębna strefa kafeteryjna z napojami, jest również kącik zabaw dla dzieci. Mamy też oddzielną część wypoczynkowa z dużym ekranem oraz konsolą do gier. Wszystko po to, aby zapewnić dzieciom i młodzieży zajęcie. Przełoży się to na swobodę i czas dla rodziców na komfortowy wybór samochodu. – opisuje Jakub Rosłon.

Według badań, przy zakupie auta najprzyjemniejszym momentem dla klienta jest odbiór kluczyków i wyjazd wymarzonym samochodem z salonu. To chwila prawdziwej radości, niekiedy graniczącej z euforią, dlatego powinniśmy ją wyjątkowo celebrować. – Wydawanie samochodu w VWFS STORE to wyjątkowy moment. Odbywa się w oddzielnym miejscu w salonie, z muzyką w tle, w uroczystym nastroju. To również ukłon w stronę klientów i ich oczekiwań. – podsumowuje Jakub Rosłon z Volkswagen Financial Services.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 0 Średnio: 0]

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Przeczytaj też: