Auto komis

Vosco EV2 – pierwszy polski samochód elektryczny
Auto komis

Vosco EV2. Pierwszy polski samochód elektryczny

Mówimy: polski samochód elektryczny, myślimy: Izera od ElectroMobility Poland. Bezsprzecznie, aczkolwiek dopiero w styczniu 2022 roku poznamy dostawcę platformy do Izery. Tymczasem w Kutnie powstało już polskie auto elektryczne – Vosco EV2. Sprawdzamy, co charakteryzuje ten model i kiedy trafi on do masowej produkcji.

PHEV od Volkswagena
Auto komis

Aż 9 modeli hybrydowych od marki Volkswagen!

Auta elektryczne to najbliższa przyszłość motoryzacji i kierunek, który jednoznacznie obrał Volkswagen. Dlatego oferuje aż 9 modeli hybrydowych typu plug-in!

Toyota Pewne Auto
Auto ekspert

Znacie program Toyota Pewne Auto?

Sukces programu „Pewne Auto” – w sieci komisów Toyoty Motor Poland sprzedaż sprawdzonych używanych Toyot wzrosła o 50%

Strony z samochodami z Niemiec
Auto komis

Strony z samochodami z Niemiec. TOP 5 niemieckich serwisów z autami!

Jeśli szukasz samochodu za granicą, bardzo możliwe, że w pierwszej kolejności swój wzrok kierujesz na rynek niemiecki. To zrozumiałe, dlatego zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze według nas strony z samochodami z Niemiec. Sprawdź, na jakich portalach internetowych szukać sobie auta na największym rynku motoryzacyjnym w Europie.

Cyfrowy Paszport Pojazdu. Nowa usługa OTOMOTO
Auto komis

Cyfrowy Paszport Pojazdu. Nowa usługa OTOMOTO

Nie jest tajemnicą, że na rynku aut używanych w Polsce nie brakuje pojazdów, w których przypadku dalsza eksploatacja jest niebezpieczna. Naprawić rynek motoryzacyjny próbuje OTOMOTO. Serwis, w którym możesz kupować i sprzedawać samochody, inne pojazdy oraz części wprowadza tzw. Cyfrowy Paszport Pojazdu. Sprawdź, czym jest i kogo obowiązuje ten dokument.

Volkswagen Polo GTI
Auto komis

Nowy Volkswagen Polo GTI

Nowoczesny samochód sportowy, który nawiązuje do bogatej tradycji

Toyota Yaris Cross
Auto komis

Toyota rozpoczyna produkcję nowego modelu Yaris Cross

Toyota uruchomiła produkcję nowego hybrydowego Yarisa Cross w fabryce TMMF w Valenciennes we Francji. Model został zaprojektowany z myślą o europejskich klientach i jest to drugi model hybrydowy opracowany na subkompaktowej platformie GA-B

Nowa Honda Civic 2021
Auto komis

Nowa Honda Civic 2021. Co wiemy o Civiku XI generacji?

Honda Civic 2021 (na zdjęciu, źródło: hondanews.eu), a więc już 11. generacja tego modelu ma pojawić się w sprzedaży wiosną tego roku. Jaka będzie więc Honda Civic XI i czym zaskoczy kierowców? Ocena naszych czytelników

Audi A4 B8
Auto komis

Audi A4 B8 – opinie, dane techniczne, usterki

Audi A4 to najpopularniejszy samochód importowany do Polski w 2020 roku. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że średni wiek sprowadzonego auta ma nieco ponad 13 lat, wiele egzemplarzy A4 to jego czwarta generacja – Audi A4

Toyota Corolla XI
Auto komis

Toyota Corolla XI – opinie, silniki, dane techniczne

Wprawdzie obecnie w sprzedaży jest już 12. generacja Toyoty, w tym wpisie przyjrzymy się poprzedniemu modelowi. Jaka jest więc Toyota Corolla XI? Co wyróżnia ten model na rynku wtórnym i dla kogo ta generacja Toyoty

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Kategoria auto komis przeznaczona jest dla wszystkich poszukiwaczy informacji o pojazdach z rynku wtórnego.

Omawiamy tu szczegółowo popularne modele aut na rynku wtórnym w Polsce. Poznasz dokładnie czym się charakteryzują opisywane tutaj modele, ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny a także wyposażenie. Opiszemy charakterystyczne usterki, szczegółowe dane techniczne oraz dostępne wersje.

W kategorii Auto Komis znajdziesz opisy i recenzje naprawdę wielu aut z rynku wtórnego. Wskażemy naszym zdaniem godne polecenia auta w wybranych przedziałach cen. Prześwietlimy opinie, ceny i charakterystyczne usterki oraz podpowiemy na co zwrócić uwagę decydując się na zakup konkretnego modelu.

Zajmiemy się też ogólnie przeglądem aktualnych ofert na rynku. Zwrócimy uwagę na panujące trendy i omówimy charakterystykę aut spalinowych, hybrydowych czy elektrycznych.

Znajdziesz tu również video testy od autobaza.pl