Yanosik XS – tak mały, a tak wiele potrafi!

test yanosik xs

W artykule przeczytasz

Yanosik XS to rozwiązanie dla kierowców spędzających zdecydowanie dużo czasu za kółkiem. Chcesz być zawsze na bieżąco z utrudnieniami na drodze, kontrolą drogową czy też poinformować pozostałych kierowców o utrudnieniach? Z Yanosik XS zrobisz to bez problemu!

Yanosika zapewnię niewielu trzeba przedstawiać – większość doświadczonych kierowców go zna chociażby z aplikacji, z którą można bezpiecznie jeździć po Polsce. Jednak Yanosik to nie tylko aplikacja. W ofercie firmy znajdują się urządzenia lokalizujące, oraz takie jak np. Yanosik XS. Naprawdę warto się z nimi zapoznać!

Yanosik XS – co to takiego?

Yanosik XS

Urządzenie Yanosik XS to rozwiązanie dla kierowców spędzających zdecydowanie dużo czasu za kółkiem. Chcesz być zawsze na bieżąco z utrudnieniami na drodze, kontrolą drogową czy też poinformować pozostałych kierowców o utrudnieniach? Z Yanosik XS zrobisz to bez problemu! Niewielkich rozmiarów urządzenie zawsze pomoże ci bezpiecznie dojechać do celu. I to bez konieczności łącza internetowego! Urządzenie wystarczy jedynie podłączyć do zapalniczki samochodowej! Od tej pory będzie się uruchamiało za każdym razem, gdy ty uruchomisz samochód.

Nie będziesz musiał więcej tracić czas na logowanie do aplikacji, albo martwić się gdy zawczasu nie zdążysz uruchomić urządzenia. Z Yanosik XS te problemy cię nie dotyczą!

Rozmiar Yanosika sprawi, że bez problemu przytwierdzisz go do deski rozdzielczej, a wygodny rzep zapewni bezproblemowy montaż. Prosta budowa zapewnia równie łatwe użytkowanie. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, aby wykonać żądaną akcje.

A co można zgłosić…?

 • Fotoradar,
 • Kontrolę prędkości,
 • Nieoznakowany patrol,
 • Wypadek,
 • Roboty drogowe
 • Inne zagrożenia.

Takie same ostrzeżenia będą udzielane Tobie w czasie jazdy, jeżeli znajdziesz się w ich zasięgu. Jednak to nie wszystko. Yanosika XS możesz zabierać też w zagraniczne podróże. Otrzymasz wtedy powiadomienia (w trybie offline) o fotoradarach stacjonarnych w niemal całej Europie. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz na stronie Yanosika.

Zamiast CB radio…

Urządzenie można porównać do CB radia lub komunikatora drogowego. Z tym, że od Yanosika dostajesz dokładne informacje, bez zakłóceń, paplania na inne tematy i bez zbędnych wulgaryzmów. Ponadto inni użytkownicy potwierdzają lub nie zgłoszenia trafiające do systemu…

Ilość użytkowników, również gwarantuje poniekąd dostęp do bieżących wydarzeń na drodze. Co dzień do Yanosika loguje się ponad 100 tyś. kierowców, a w skali miesiąca jest to nawet 1,5 mln użytkowników. Jak sami zatem widzicie społeczność Yanosika jest imponująca. Daje ona gwarancję uzyskania powiadomień na czas.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Wymiary: 55mm x 65mm x 16mm
 • Wbudowany odbiornik GPS
 • Wbudowany odbiornik GPRS
 • Podświetlane przyciski
 • Długość kabla zasilającego – 1m .

ZESTAW YANOSIK XS OBEJMUJE:

 • Urządzenie Yanosik XS
 • Kabel microUSB
 • Instrukcję obsługi
 • Naklejkę Yanosik.pl
 • Ściereczkę do czyszczenia deski rozdzielczej
 • Rzep mocujący

CENA: 399 PLN. Urządzenie można kupić na raty.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 0 Średnio: 0]

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Przeczytaj też:

Yanosik w Android Auto

Yanosik w Android Auto. Co oferuje apka?

Aplikacja Yanosik cieszy się dużą popularnością wśród polskich kierowców. Korzysta z niej nawet 2 mln zmotoryzowanych, stąd wielu na pewno ucieszy fakt, że apka przeszła certfikację Google i jest już dostępna w systemie Android Auto. Sprawdzamy, jak wygląda aplikacja Yanosik w Android Auto i jak korzystać z niej na ekranie swojego samochodu.

recenzja Yanosik GTR

Yanosik S-clusive GTR – przydatny czy nie?

Yanosik to swoisty komunikator drogowy posiadający społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie. Z urządzeniem Yanosik s-clusive GTR dostajesz informację o każdej nieoczekiwanej sytuacji na trasie: kontroli, pracach drogowych, wypadkach. To nieodłączne urządzenie każdego kierowcy.

Pozycja za kierownicą

Jak prawidłowo zająć miejsce w samochodzie?

Właściwa pozycja ciała, ułożenie rąk na kierownicy oraz ustawienie fotela mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. ŠKODA prezentuje najważniejsze zasady dotyczące ułożenia ciała podczas podróży. Marka pokazuje również, jak odpowiednio przewozić dzieci, kto powinien siedzieć z tyłu pojazdu oraz jak prawidłowo korzystać z pasów bezpieczeństwa.