NEO TOOLS – moc możliwości

NEO TOOLS - narzędzia
Nie ma znaczenia, czy kupujesz wyposażenie własnego domowego warsztatu, czy też szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby. Nie ma znaczenia, czy osoby otrzymujące takie produkty to profesjonaliści czy po prostu miłośnicy domowego majsterkowania. W każdym przypadku wyposażenia warsztatu powinno cechować się wysoką jakością i dopasowaniem do charakteru prowadzonych prac. Możliwości jest przecież wiele, bo po narzędzia sięgają mechanicy, stolarze, hydraulicy czy tzw. złote rączki. Wszyscy oni niewątpliwie powinni zwrócić uwagę na narzędzia, które dostarcza producent Neo Tools. Wyjaśniamy, dlaczego.

W artykule przeczytasz

Nie bez znaczenia jest fakt, że NEO TOOLS na swoje produkty daje aż 25 lat gwarancji. To wystarczający czas, by przekonać się o wysokiej jakości.

Neo Tools – co to za marka?

Nawet jeżeli marka Neo Tools niewiele ci mówi, wystarczy wspomnieć, że należy ona do portfolio Grupy Topex, by przekonać się o wysokiej jakości dostarczanych narzędzi. Sama firma działa na rynku od ponad 25 lat, od wielu będąc liderem branży narzędziowej. Obecna jest również na rynkach zagranicznych w ponad 40 krajach.

Grupa Topex, tworząc produkty Neo Tools, za cel postawiła sobie dostarczanie produktów dla najbardziej wymagających użytkowników. Każde narzędzie, zanim dotrze do użytkownika ostatecznego, jest kontrolowane w laboratoriach. Badania takie obejmują między innymi specjalistyczne testy wytrzymałościowe czy kontrolę przez użytkownika ostatecznego. Narzędzia Neo Tools mogą poszczycić się wszystkimi kluczowymi certyfikatami, między innymi TÜV T+M, ISO czy DIN.

Produkty Neo Tools godne uwagi

Każdy, kto kiedykolwiek pracował na narzędziach – czy to profesjonalnych czy przeznaczonych do użytku codziennego – wie, jak ważne jest właściwe dopasowanie sprzętu. Narzędzia powinny spełniać nie tylko określone, niekiedy surowe wymagania, ale również być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niektórzy fachowcy preferują narzędzia bardziej uniwersalne, pozwalające im szybko i skutecznie wykonywać prace różnego typu. Dla innych liczy się specjalistyczne sprofilowanie w różnych warunkach.

Narzędzia Neo Tools spełniają wymagania jednych i drugich. Narzędzia Neo Tools spełniają wymagania jednych i drugich. Same produkty są bardzo zróżnicowane. Nie brakuje tu narzędzi budowlanych, narzędzi hydraulicznych czy narzędzi dla budowlańców. W asortymencie Neo Tools znajdziesz również przydatny asortyment dekoratorski, taki jak pistolety do pianki czy wyciskacze silikonu), czy nawet narzędzia ogrodowe, które sprawdzą się na działce i w okolicach domu (łopaty, szpadle, siekiery). Na uwagę zasługują także wysokiej jakości i precyzyjne akcesoria pomiarowe (odległościomierze, miarki, poziomice).

Marka Neo Tools to przede wszystkim bardzo szeroki wybór produktów wykonanych z odpowiednich materiałów, wyposażonych w ergonomiczne uchwyty, precyzję wykonania i wytrzymałość. Jak wspomnieliśmy już wcześniej, markę wyróżnia 25 lat gwarancji na większość produktów. Taka gwarancja jest możliwa dzięki pieczołowitej weryfikacji jakości narzędzi.

Warto podkreślić, że Neo Tools to nie tylko narzędzia. W swojej ofercie marki znajdziesz także praktyczną i wytrzymałą odzież ochronną, która sprawdzi się i u profesjonalistów, i u hobbystów. Dodatkowym bonusem są praktyczne szafki narzędziowe, skrzynki, torby i organizery.

Neo Tools – dla kogo?

Każdy, kto kiedykolwiek pracował na narzędziach – czy to profesjonalnych czy przeznaczonych do użytku codziennego – wie, jak ważne jest właściwe dopasowanie sprzętu. Narzędzia powinny spełniać nie tylko określone, niekiedy surowe wymagania, ale również być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Niektórzy fachowcy preferują narzędzia bardziej uniwersalne, pozwalające im szybko i skutecznie wykonywać prace różnego typu. Dla innych liczy się specjalistyczne sprofilowanie w różnych warunkach.

Narzędzia Neo Tools spełniają wymagania jednych i drugich. Same produkty są bardzo zróżnicowane. Nie brakuje tu narzędzi budowlanych, narzędzi hydraulicznych czy narzędzi dla budowlańców. W asortymencie Neo Tools znajdziesz również przydatny asortyment dekoratorski, taki jak pistolety do pianki czy wyciskacze silikonu), czy nawet narzędzia ogrodowe, które sprawdzą się na działce i w okolicach domu (łopaty, szpadle, siekiery). Na uwagę zasługują także wysokiej jakości i precyzyjne akcesoria pomiarowe (odległościomierze, miarki, poziomice). Ważną gałąź kolekcji marki należącej do Neo Tools stanowią wyroby wykorzystywane w motoryzacji – i przez profesjonalnych mechaników i przez hobbystów.

Gdzie kupić Neo Tools?

Narzędzia Neo Tools dostępne są w wielu sklepach z tego rodzaju asortymentem. Możesz także kupić je online, gdzie zwykle są od razu pogrupowane w wygodne kategorie, z punktu widzenia usługi, przy której się sprawdzają.

Artykuł partnera

Ocena naszych czytelników
[Suma: 1 Średnio: 5]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Przeczytaj też: