Tanie przesyłki kurierskie – jakiego przewoźnika wybrać?

Udostępnij
Wasza ocena
Coraz więcej osób decyduje się na wysyłanie paczek kurierem, co jest zdecydowanie wygodniejszym, tańszym i bezpieczniejszym sposobem niż Pocztą Polską. Paczki docierają do odbiorcy w ciągu kilkudziesięciu godzin od jej nadania, często nawet w przypadku wysyłki zagranicznej. Warto porównać ze sobą oferty różnych przewoźników, co ułatwi wybór i pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

W artykule przeczytasz

Z usług jakiej firmy kurierskiej warto skorzystać?

Do wyboru jest wiele firm kurierskich, dzięki czemu można z łatwością znaleźć dla siebie najbardziej korzystną ofertę w danym momencie. Duża konkurencja na rynku sprawia, że przewoźnicy muszą dbać o zadowolenie klientów, aby pozyskać nowych i nie stracić stałych. Można wobec tego liczyć na atrakcyjne ceny, szybkość, profesjonalizm. Dużą popularnością cieszy się Firma kurierska DPD Polska, która działa na terenie nie tylko Polski czy Europy, ale rozwozi paczki po całym świecie. Ma aż kilkadziesiąt oddziałów w różnych krajach całego świata, co usprawnia całą procedurę i przyspiesza dostarczenie paczki do miejsca docelowego. Można liczyć na to, że przesyłka zostanie dostarczona do adresata nawet przed upływem 24 godzin.

Niezawodnego przewoźnika działającego na terenie międzynarodowej, który dostarczy szybko i bezpiecznej paczkę do najdalszego zakątka świata, jest kurier UPS. Od wielu już lat może pochwalić się pozycją lidera w transporcie i logistyce. Firma kurierska UPS świadczy swoje usługi w aż 220 krajach, ma ogromne doświadczenie, bezustannie się rozwija i podnosi jakość obsługi, przez co liczba zadowolonych klientów cały czas rośnie. Jeżeli chce się wysłać paczkę do dalekiego kraju, można mieć pewność, że z firmą UPS będzie to możliwe. Międzynarodowym przewoźników jest także DHL Express, czyli kolejny lider na rynku polskim i europejskim. Firma bezustannie poszerza swoje już ogromne zaplecze, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów. Można liczyć na wysoką jakość obsługi.

W Polsce dynamicznie rozwija się firma kurierska InPost, dzięki której można wysłać i odbiera swoje paczki samodzielnie, bez bezpośredniego angażowania w to kuriera. Paczkomaty są już niemalże wszędzie, w miastach można spotkać je niemalże na każdym kroku. Można oczywiście też wybrać kuriera Inpost i usługę door to door, dzięki czemu przesyłka zostanie dostarczona pod wskazy adres. Z firmą Inpost można też wysyłać paczki do kilkunastu krajów w Europie, ale skupia się przede wszystkim na świadczeniu usług na terenie Polski. Pomimo relatywnie dużego doświadczenia firma kurierska Inpost może pochwalić się już własnym zapleczem logistycznym i technicznym, dynamicznym rozwojem. W Polsce popularnymi firmami kurierskimi są też: FedEx, GLS, Pocztex, Geis Parcel, Paczka w Ruchu.

Wysyłki krajowe i zagranicznie przez pośrednika sposobem na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy

Zamawianie kuriera jest niezwykle łatwe, wszystko można załatwić przez Internet, bez wychodzenia z domu. Broker kurierski skupia oferty rozmaitych przewoźników, oczywiście tylko sprawdzonych i renomowanych. Można liczyć na to, że paczka zostanie dostarczona do miejsca docelowego szybko i bezpiecznie. AlleKurier współpracuje z największymi firmami kurierskimi, a szeroki wachlarz wyboru sprawia, że wszyscy znajdą dla siebie najkorzystniejszą ofertę. Każdy przewoźnik oferuje inny cennik, termin realizacji usługi, cieszy się większą lub mniejszą renomą. Klient ma pełną swobodę w wyborze kuriera, może dostosować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji. Jeśli paczka nie jest ciężka i ma standardowe wymiary, to koszt jej wysyłki jest niewielki. Mnogość firm kurierskich sprawia, że bez problemu znajdzie się przewoźnika, który zajmie się dostarczeniem nawet większej i cięższej paczki za granicę.

Wystarczy sprawdzić cennik paczek, aby poznać szacowany koszt usługi. Niezależnie od tego, czy przesyłka jest krajowa, czy zagraniczna, z Allekurier.pl można liczyć na atrakcyjne ceny, nawet do 70% taniej niż w przypadku zamawiania kuriera bezpośrednio na stronach przewoźników. W celu wycenienia przesyłki wystarczy wypełnić krótki formularz online, wpisując podstawowe dane paczki i adresu doręczenia. Następnym krokiem jest wybranie firmy kurierskiej, uzupełnienie niezbędnych informacji o nadawcy i adresacie, opłacenie paczki i przygotowanie jej do odbioru przez kuriera. Jak widać, przesyłkę można nadać w zaledwie kilku krokach, jest to banalnie proste i zajmuje dosłownie chwilę.

Artykuł sponsorowany

Ocena naszych czytelników
[Suma: 1 Średnio: 5]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.