Raport historii pojazdu od teraz z danymi grupy Fiat

Udostępnij
Wasza ocena
dane z aso grupy fiata
Szukasz najlepszych raportów dotyczących historii pojazdu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Właśnie uzupełniliśmy nasze raporty o nowe dane z Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO) grupy Fiata. Jesteśmy dumni, że jako lider w kategorii raportów historii pojazdu, możemy zaoferować jeszcze bardziej kompleksowe informacje przed zakupem pojazdu. Teraz dołączyły do nas pojazdy z grupy Fiata, zwiększając pewność i bezpieczeństwo zakupu. Sprawdź już teraz co wiemy o Twoim aucie!

W artykule przeczytasz

Najdokładniejszy raport historii pojazdu

Serwis samochodu to nie tylko wymiana oleju czy wymiana klocków hamulcowych. Podczas serwisu pojazdu, mechanicy oraz doradcy serwisowi mogą pozyskać szereg ważnych informacji dotyczących stanu technicznego pojazdu, które są nieocenione dla potencjalnego kupującego.

Weźmy za przykład przysłowiowy olej. Jedną z korzyści, jakie płyną z wiedzy o tym, czy olej był wymieniany na czas i przeglądy robione zgodnie z zaleceniami producenta, jest lepsze zrozumienie stanu technicznego pojazdu. Jeśli wiadomo, że olej był regularnie wymieniany i przeglądy były robione na czas, można być pewnym, że silnik jest w dobrym stanie i nie ma oznak zaniedbania pod względem konserwacji.

Kolejną korzyścią jest to, że regularna wymiana oleju i przeglądy zgodne z zaleceniami producenta pozwala na lepsze zabezpieczenie silnika przed uszkodzeniem. Olej jest odpowiedzialny za smarowanie i chłodzenie silnika, dlatego ważne jest, aby był on regularnie wymieniany, aby uniknąć problemów związanych z brakiem smarowania i tak dalej.

Regularne przeglądy pozwalają na wykrycie problemów na wczesnym etapie, co pozwala na szybsze i tańsze naprawienie pojazdu. W przypadku, gdy usterka jest wykryta w późniejszym stadium, może być konieczne wymiana droższych podzespołów, co przekłada się na wyższe koszty naprawy. Często mogą one obciążać już nasz budżet – kolejnego właściciela.

Innym plusem jest możliwość przedłużenia gwarancji producenta, która jest ważna tylko przy przestrzeganiu zaleceń serwisowych.

To tylko fragment, przecież w serwisach ASO przez pierwsze lata eksploatacji samochodu wykonuje się wiele innych czynności.

 • wymiana płynu hamulcowego
 • klocki
 • świece
 • cewki

Mogą to być poważniejsze naprawy o których sprzedający nam nie mówił, wymiana poduszki powietrznej czy napinaczy pasów bezpieczeństwa.

dane serwisowe grupy fiat na autobaza

 

Wiedza o tym, że pojazd był regularnie serwisowany pozwala na bardziej świadomy zakup i większe zaufanie do pojazdu, który jest zdrowy i bezpieczny technicznie.

Dane serwisowe z grupy BMW

ASO, czyli Autoryzowane Stacje Obsługi, to stacje serwisowe, które zostały zatwierdzone przez producenta pojazdu do obsługi i naprawy samochodów danej marki. ASO posiada specjalistyczne narzędzia i wykwalifikowany personel, co pozwala na bardziej profesjonalną i skuteczną naprawę pojazdu.

Dlaczego jest to ważne, aby mieć dostęp do danych z ASO przed zakupem samochodu? Przede wszystkim, pozwala to na uzyskanie informacji o historii serwisowej pojazdu, co pozwala na ocenę jego stanu technicznego. Dzięki temu, możemy dowiedzieć się, czy pojazd był regularnie serwisowany, czy były jakieś poważne usterki, czy były wymieniane ważne podzespoły. Te informacje pozwalają na lepsze rozeznanie się w sytuacji i na bardziej świadomy zakup.

W 2022 roku dodaliśmy do naszych raportów dane z ASO grupy BMW. Nie wszyscy muszą wiedzieć jakie marki wchodzą w jej skład, dlatego przypomnijmy:

 • BMW,
 • Mini,
 • Rolls-Royce
 • oraz motocykli BMW Motorrad.

Nowe dane z ASO grupy Fiata

Od tego roku, wprowadziliśmy do naszych raportów historii pojazdu dane z Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO) grupy Fiata. Jesteśmy dumni, że udało nam się rozszerzyć naszą ofertę o te marki, jednocześnie utrzymując niską cenę raportów, niezależnie od inflacji.

Grupa Fiata składa się z wielu popularnych marek, takich jak:

 • Fiat,
 • Alfa Romeo,
 • Lancia,
 • Abarth,
 • Jeep,
 • Ram oraz Maserati.

Samochody te są szczególnie popularne w Europie, warto przy tej okazji zaznaczyć, że nasze dane obejmują ASO z całej Europy. Kupując samochód importowany również informacje znajdą się w raporcie historii pojazdu.

Odkrywamy sekrety sprzedawców

Odkrywanie tajemnic skrywanych przez historię samochodu jest niezbędne przed podjęciem decyzji o zakupie. Wiele osób wierzy sprzedającemu, że pojazd był regularnie serwisowany i jest w dobrym stanie technicznym, jednak często okazuje się to nieprawdą. Dlatego ważne jest, aby mieć dostęp do rzetelnych informacji dotyczących historii pojazdu.

Dzięki naszym raportom po numerze VIN, możecie uzyskać pełny obraz historii samochodu bez wychodzenia z domu. Raporty zawierają informacje dotyczące:

 • przebiegu pojazdu,
 • historii serwisowej,
 • liczby właścicieli,
 • czy też ewentualnych uszkodzeń.

Dzięki naszym raportom, możemy dowiedzieć się, czy pojazd był regularnie serwisowany, czy były jakieś poważne usterki, czy były wymieniane ważne podzespoły. Dzięki temu, możemy lepiej rozeznać się w sytuacji i podjąć bardziej świadomą decyzję o zakupie pojazdu.

Raporty te są szczególnie przydatne przy zakupie pojazdu używanego, ponieważ pozwala to na uzyskanie informacji o stanie technicznym pojazdu, co pozwala na ocenę jego wartości. Dzięki temu, możemy uniknąć przepłacenia za pojazd lub też kupić pojazd, który jest w gorszym stanie niż się spodziewaliśmy.

Wniosek jest jeden: przed zakupem samochodu, warto skorzystać z raportów po numerze VIN, aby mieć pełen obraz historii pojazdu i mieć pewność, że dokonujemy dobrego zakupu.

Nie zwlekaj, zamów już dziś raport historii pojazdu z danymi z ASO grupy Fiata i miej pewność, że dokonujesz przemyślanego i bezpiecznego zakupu.

Ocena naszych czytelników
[Suma: 1 Średnio: 5]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Przeczytaj też: