Lista

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

nagłówek

Lista to wykaz treści o tematyce motoryzacyjnej podana w przystępnej formie spisu najważniejszych rzeczy. W tej kategorii kładziemy nacisk na najważniejsze naszym zdaniem kwestie związane z zakupem auta na rynku wtórnym.

Rozwiniemy tu również inne ważne kwestie związane bezpośrednio z wiedzą dotyczącą motoryzacji. Na pewno znajdą się tu bogate zestawienia newsów i najświeższych doniesień z rynku moto.

Ta podkategoria ma także w przystępny sposób zapoznać naszego użytkownika z omawianym problemem i wskazać mu możliwe i korzystne dla niego rozwiązania.

Omówimy tu oczywiście wszelkie tematy związane bezpośrednio lub pośrednio z numerem VIN pojazdu. Np. Jak sprawdzać VIN, czy gdzie szukać numeru VIN. Wskażemy również najważniejsze przykazania zawierające wskazówki jak uniknąć zakupu kradzionego pojazdu.

Lista może mieć również charakter poradnikowy – zamieścimy przydatne wskazówki, takie jak np. check-lista – czyli co trzeba sprawdzić podczas oględzin samochodu.

Znajdą się tu również wykazy i spostrzeżenia z testów aut. Np. zestawienie najbardziej awaryjnych aut, silników, najszybsze auta na świecie itp….

Nasze spisy będą dla czytelnika wyjątkowo ciekawe i użyteczne. Postaramy się aby trafiły zarówno do osób zainteresowanych tematami motoryzacyjnymi, jak i takich które okazyjnie poszukują informacji.

Nasze wpisy w tej kategorii zawierać będą również ciekawe statystyki dotyczące wtórnego rynku aut w Polsce ale i w Europie oraz najnowsze doniesienia medialne z sytuacji panującej na rynku.
Kategoria ta to swoisty katalog zarówno najważniejszych rzeczy jak i wydarzeń w branży motoryzacyjnej. Dostarczy  mnóstwo informacji, spostrzeżeń naszych ekspertów i analityków podane w przystępnej formie.

Tutaj znajdziesz:

  • zestawienie wiadomości i doniesień
  • wykaz najważniejszych zmian w prawie drogowym
  • spis rzeczy do sprawdzenia przy zakupie samochodu
  • wyszczególnienie najciekawszych statystyk z rynku

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.