Yanosik S-clusive GTR – przydatny czy nie?

recenzja Yanosik GTR

W artykule przeczytasz

Yanosik to swoisty komunikator drogowy posiadający społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie. Z urządzeniem Yanosik s-clusive GTR dostajesz informację o każdej nieoczekiwanej sytuacji na trasie: kontroli, pracach drogowych, wypadkach. To nieodłączne urządzenie każdego kierowcy.

Yanosik S-clusive GTR to urządzenie, które polecamy każdemu kierowcy

Zdaje się, że firmy Yanosik nie musimy specjalnie nikomu przedstawiać. Znana jest ona od kilku dobrych lat polskim kierowcom. Jednak tym, którzy pierwszy raz o niej słyszą polecam szczególnie nasz wpis. Koniecznie przeczytajcie go do końca, a dowiecie się szczegółów działania urządzenia Yanosik S-clusive GTR oraz do czego ono się wam przyda.

Kiedyś w formie aplikacji Yanosik, dzisiaj pod nazwą aplikacji Y24 oraz urządzeń takich jak Yanosik XS czy Yanosik S-clusive GTR, Yanosik dba o bezpieczeństwo kierowców. Urządzenie udziela wskazówek w czasie jazdy, ostrzega przed niespodziewanymi sytuacjami na drodze, przestrzega przed wypadkami, informuje o kontroli drogowej, czy innych utrudnieniach występujących na trasie naszego przejazdu. Jest naprawdę niezastąpione w ostrzeganiu o zdarzeniach drogowych.

Yanosik GTR

Nieodzowny w trasie, niezależny od telefonu

Yanosik S-clusive GTR to z całą pewnością urządzenie wspomagające kierowców. Można je do porównać nowoczesnego CB radia.

Dlaczego…?

Ponad milion użytkowników w skali miesiąca – ok. 130 tys użytkowników dziennie, przekazuje na bieżąco informacje o wydarzeniach na drodze.  One natychmiast trafiają do ciebie – o ile znajdziesz się w tym właśnie regionie. Dodatkowo ty również stajesz się częścią tej społeczności i ty też możesz przekazywać ostrzeżenia dla innych. Urządzenie daje ci bowiem możliwość potwierdzania i odwoływania zdarzeń, w tym pomiarów kontroli prędkości :-).

Aby korzystać z możliwości systemu, wystarczy jedynie podłączyć urządzenie do gniazda zapalniczki. Urządzenie Yanosik bez potrzeby regularnego ładowania będzie ci służyło zawsze, gdy jedziesz.
yanosik gtr zawartość pudełka

Stworzony dla potrzeb użytkowników…

Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, otrzymujesz informacje o położeniu samochodu. Dodatkowo podczas postoju dowiesz się, czy znajdujesz się w strefie płatnego parkowania, a w razie potrzeby za nie zapłacisz. To dlatego, że urządzenie Yanosik S-clusive GTR ma wbudowaną aplikację Mobi Parking i rozpoznaje strefy płatnego parkowania.

Możliwości systemu powiadomień Yanosik z pewnością uchronią was przed złapaniem mandatu. Czy to za brak bilecika parkingowego, czy też z powodu nadmiernej prędkości…

Co ciekawe, jeśli jedziesz jednośladem, możesz skorzystać ze specjalnego rodzaju interfejsu ułatwiającego korzystanie z urządzenia podczas jazdy na motocyklu. A tu ostrzeżenia przed kontrolą drogową mogą być szczególnie przydatne!

Ceny Yanosika gtr

Cena urządzenia – szczerze – nie jest mała. Ceny na Internecie wahają się od 650 do 1000 PLN. Ale warto wydać te kilka stówek i mieć zapewnioną dożywotnią licencję bez potrzeby regularnego przedłużania abonamentu. Czyli kupujecie raz, płacicie raz i używacie dożywotnio. Czyli dożywotnio macie bieżące informacje drogowe, w tym ostrzeżenia o kontrolach ustawionych na waszej trasie przejazdu, czy pracach drogowych.

W obliczu nadchodzących zmian dot. wysokości mandatów, Yanosik GTR jest tym bardziej warte rozpatrzenia zakupu…

Dla niezorientowanych w temacie mandatów polecamy nasz wpis: “Mandat karny – ile zapłacisz od grudnia 2021?”

Może się bardzo szybko okazać, iż s-clusive GTR uchroni was przed zapłatą kosztownego mandatu, a pieniądze wydane na zakup urządzenia zwrócą się z nadwyżką… Tym bardziej, że model S-clusive posiada wbudowaną lokalizację fotoradarów rozmieszczonych na terenie państw Europy.

Jedną z funkcji Yanosika jest też informowanie was  jaki styl jazdy reprezentujecie. Jeśli jedziecie eko to urządzenie was o tym poinformuje. Dodatkowo otrzymasz informacje o ograniczeniu prędkości zawczasu, tak abyś mógł się przystosować.

Podsumowanie

Urządzenie jest intuicyjne w obsłudze, bezproblemowe i z pewnością będziemy je polecać każdemu kierowcy. Bez względu na to czy jesteś początkującym kierowcą, czy masz za sobą tysiące przejechanych km bez wątpienia urządzenie ci się przyda. Po prostu zamawiasz, wyciągasz z pudełka i instalujesz w samochodzie podłączając do gniazda zapalniczki. A ono już dalej odwalą całą robotę dla ciebie.

Możesz je również połączyć z aplikacją Y24 i otrzymywać powiadomienia dot. położenia samochodu, jeżeli np. nie jesteś jedynym użytkownikiem auta…

Na pewno urządzenie niejednokrotnie pozytywnie cię zaskoczy i pomoże bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

Zobacz jak urządzenie ocenił nasz kolega z teamu autobaza:

Wideo recenzja Yanosik s-clusive GTR

 

Ocena naszych czytelników
[Suma: 0 Średnio: 0]

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Newsletter

Klikając “Zapisz się” zamawiasz newsletter e-mailowy, zawierający także informacje handlowe, w szczególności o usługach i produktach związanych z pojazdami. Zgodę można cofnąć w e-mailu od nas lub informując nas e-mailem. Administrator danych: Autoiso Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Więcej w Polityce Prywatności.

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Najnowszy film

Przeczytaj też:

Yanosik w Android Auto

Yanosik w Android Auto. Co oferuje apka?

Aplikacja Yanosik cieszy się dużą popularnością wśród polskich kierowców. Korzysta z niej nawet 2 mln zmotoryzowanych, stąd wielu na pewno ucieszy fakt, że apka przeszła certfikację Google i jest już dostępna w systemie Android Auto. Sprawdzamy, jak wygląda aplikacja Yanosik w Android Auto i jak korzystać z niej na ekranie swojego samochodu.

test yanosik xs

Yanosik XS – tak mały, a tak wiele potrafi!

Yanosik XS to rozwiązanie dla kierowców spędzających zdecydowanie dużo czasu za kółkiem. Chcesz być zawsze na bieżąco z utrudnieniami na drodze, kontrolą drogową czy też poinformować pozostałych kierowców o utrudnieniach? Z Yanosik XS zrobisz to bez problemu!

Samochodem na wakacje po Europie? Wiemy, gdzie się nie rozpędzisz!

Wyruszając w trasę samochodem po Europie dobrze się przygotuj. W różnych krajach obowiązują inne limity prędkości, niż w Polsce, a do tego zmienia się zagęszczenie fotoradarów. Mandat, który możesz otrzymać za niestosowanie się do obowiązujących przepisów może Cię słono kosztować. Yanosik sprawdził, gdzie znajdziesz najwięcej punktów stacjonarnego pomiaru prędkości.