Przewodnik

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Kategoria “Przewodnik” ma na celu opisywać i wyjaśniać różne zagadnienia o tematyce motoryzacyjnej. Przekażemy i opiszemy tu zarówno:

 • ważne informacje,
 • zmiany w prawie,
 • nowe zagadnienia w branży,
 • jak również opiszemy krok po kroku adekwatne rozwiązania.

Przeprowadzimy naszych użytkowników przez zawiłości prawa drogowego i najnowszych zmian legislacyjnych. Oprócz tego w naszym przewodniku znajdą się liczne konsultacje ze specjalistami motoryzacyjnymi. Będziemy szerzyć wiedzę o motoryzacji, serwować użytkownikom liczne podpowiedzi i oferować wsparcie w trudnych zagadnieniach. Postaramy się aby była to realna pomoc i wartość sama w sobie.

Nasze rady możesz traktować jako sugestie czy też zalecenia, nie mniej jednak warto będzie brać je pod uwagę podejmując decyzje. Przewodnik autobaza jest dostępny i zrozumiały dla każdego, nawet osób nie interesujących się na co dzień motoryzacją.

Prezentowane tu porady będą zawsze na czasie. Przewodnik będzie na bieżąco aktualizowany o nowe i ciekawe tematy. Zamieścimy w nim:

 • wskazówki
 • rady
 • zalecenia
 • podpowiedzi
 • konsultacje
 • pomoc
 • wsparcie.

Znajdą się tu takie tematy jak np. zarejestrować czy wyrejestrować samochód, ale również jak uzyskać zielone tablice rejestracyjne…?

Z naszym poradnikiem łatwiej przebrniesz przez skomplikowane procedury związane z zakupem pojazdów, rejestracją czy wyrejestrowaniem.

Jednak naszym głównym tematem zawsze będzie przewodnik dla osób pragnących kupić pojazd na rynku wtórnym. Pragniemy nadal przyczyniać się do poprawy jakości pojazdów oferowanych na rynku wtórnym w Polsce i dlatego mamy zamiar edukować i przekazywać ważne treści w tym temacie.

Znajomość naszych praw i obowiązków, świadomość kluczowych do sprawdzenia przy zakupie auta rzeczy, czy dobre sugestie i porady dadzą naszym użytkownikom realną wartość i pomogą dokonać dobrego wyboru.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.