Auto na abonament – czy to się opłaca?

Udostępnij
Wasza ocena
auta na wynajem
Wynajem auta, czyli auto na abonament to innowacyjna usługa, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. To wygodne rozwiązanie dla osób prywatnych i fizycznych, które chcą korzystać z samochodu bez długoterminowych zobowiązań finansowych. W artykule przyjrzymy się zaletom, jakie może przynieść wybór opcji, jaką są auta na wynajem.

W artykule przeczytasz

Auto na abonament to forma finansowania pozwalająca na korzystanie z fabrycznie nowego auta, na gwarancji producenta, za niezmienną miesięczną opłatą abonamentową. Stałe koszty i minimalizacja ryzyka związanego z eksploatacją samochodu sprawiają, że może to być atrakcyjna opcja dla wielu osób. Jedną z firm, która oferuje takie rozwiązanie jest Qarson.

Auto na abonament – czy to się opłaca?

Pierwszą zaletą wynajmu auta jest elastyczność. W Qarson klienci wybierają pakiet kilometrów na 12 miesięcy, dopasowany do indywidualnego stylu jazdy i potrzeb. Na start jest to 10 tysięcy kilometrów. Na etapie zawierania umowy abonamentowej pakiet ten można zwiększyć do 12 500, 15 000, 20 000 lub 25 tys. kilometrów. Wynajem auta to również szansa na korzystanie z fabrycznie nowego samochodu, które jest objęte gwarancją producenta. Klienci mogą zatem cieszyć się z najnowszych i najbardziej zaawansowanych modeli aut, co przekłada się na wyższy komfort oraz bezpieczeństwo.

Auto na abonament to także dobra opcja dla osób, które nie chcą martwić się o utrzymanie samochodu. Miesięczna opłata abonamentowa w Qarson zawiera (oprócz fabrycznie nowego auta, pakietu 10 000km, opon letnich) rejestrację pojazdu, serwis przeglądy i naprawy gwarancyjne. Dodatkowo wybierając ubezpieczenie Qarson, w cenie jest Assistance oraz auto zastępcze. Daje to duży spokój i bezpieczeństwo, wiedząc, że w razie potrzeby doradca Qarson zadba o wszelkie formalności i naprawy.

Auta na abonament to także opony do wyboru. Klienci mogą dostosować swój samochód do warunków na drodze, uwzględniając porę roku, jak i indywidualne preferencje. To kolejny czynnik przyczyniający się do zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie podróży.

Wysoka jakość usług

Jakość, zaufanie i renoma to wartości, za które wyróżniania jest marka Qarson. Świadczą o tym otrzymane nagrody takie jak Laur Klienta 2022Dobra Marka 2023Diamenty Miesięcznika Forbes 2023 czy Fleet Derby 2023 w kategorii „Usługa finansowa dla MŚP”. Również pozytywne opinie klientów są najlepszą rekomendacją dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem tej opcji finansowania. Warto wspomnieć, że aż 8 na 10 klientów Qarson decyduje się na przedłużenie umowy.

Auto na abonament może być atrakcyjną opcją dla osób, które cenią sobie fabrycznie nowe auta, ubezpieczenie z samochodem zastępczym w cenie, świadomość kosztów czy kompleksową opiekę. Auto na wynajem to wygoda, komfort i elastyczność bez dodatkowych problemów i bez zmartwień. Dodatkowo auto na abonament od Qarson to doskonała alternatywa dla zakupu, kredytu czy leasingu.

Artykuł sponsorowany

Ocena naszych czytelników
[Suma: 0 Średnio: 0]

OBSERWUJ nas na Wiadomości Google.

Kliknij i dodaj nasz kanał do swoich Wiadomości Google i bądź na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych jest AutoISO Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 12, Katowice 40-142, Polska, pomoc@autoiso.pl). Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko oraz treść wiadomości) na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów: w celu komunikacji z Tobą i dla ochrony przed roszczeniami, przez okres do 10 lat od roku, w którym zakończono korespondencję. Współpracujemy z firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityka Prywatności i Cookies.

Porównaj oferty wielu Towarzystw i oszczędzaj na OC/AC!

Darmowe sprawdzenie
Historii Pojazdu

Zobacz nasz kanał YouTube

Odtwórz wideo

Przeczytaj też:

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest Autoiso Sp. z o.o., nr KRS: 0000840558, adres: ul. Gnieźnieńska 12, 40-142 Katowice, Polska. Możesz się z nami kontaktować również przez e-mail: pomoc@autoiso.pl.

Możemy przetwarzać Twoje dane udostępniane nam podczas kontaktu z nami, które mogą stanowić dane osobowe, w szczególności: adres e-mail, nr telefonu, imię i nazwisko, dane z portali społecznościowych oraz treść wiadomości. Robimy to na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów, w celu komunikacji z Tobą, dla ochrony przed roszczeniami i realizacji roszczeń, przez okres do 6 lat od roku, w którym zakończono korespondencję, lub do zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu. Udostępnienie tych danych jest konieczne do komunikacji.

Możemy ujawniać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy i które przetwarzają te dane w naszym imieniu (odbiorcy danych) w celu świadczenia dla nas usług z zakresu: hostingu, informatyki, statystyki i analityki, marketingu, oprogramowania do zarządzania firmą i bazą kontaktów oraz komunikacji elektronicznej, księgowości i doradztwa prawnego. Dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, jedynie do Państw lub podmiotów zapewniających stopień ochrony danych osobowych odpowiadający regulacjom UE, w szczególności stosujących tzw. standardowe klauzule umowne UE.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich, a także do skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.