W CYBER MONDAY aż 50% zniżki na raporty historii pojazdu!

Skorzystaj z promocji i sprawdź historię pojazdu. Użyj kodu naliczającego zniżkę!

Nie zdążyłeś skorzystać z naszej promocji na black friday? Nic straconego! Z okazji CYBER MONDAY również dajemy 50% zniżki na zakup raportu historii pojazdu!

 

Użyj kodu CYBER50. Oferta ważna tylko w poniedziałek 2 grudnia!

 

Zniżka dotyczy raportów dostępnych na autobaza.pl dotyczących historii pojazdu z rodzimego rynku oraz historii pojazdów z USA, Holandii i Belgii. 

 

Jak zamówić raport VIN ze zniżką?

 

  1. Wpisz numer VIN w przeznaczone do tego pole. Nasz darmowy dekoder VIN pokaże ci podstawowe informacje o tym pojeździe oraz jakie informacje będą dostępne za opłatą. 
  2. Zaznacz interesujące cię raporty i podaj swój e-mail.
  3. W pole “kod rabatowy” wpisz CYBER50 i zatwierdź. Rabat zostanie naliczony automatycznie przy składaniu zamówienia.
  4. Wybierz formę płatności. 

 

W twoim interesie jest gruntowne sprawdzenie historii pojazdu jeszcze przed zakupem.  Pamiętaj, że kwota jaką zapłacisz za raport, jest jedynie małym ułamkiem wydatków, jakie możesz ponieść w przypadku niefortunnego zakupu.

Nie daj się oszukać i sprawdź historię pojazdu na autobaza.pl. Nasze raporty pomogą ci dokonać właściwego wyboru. Nie zwlekaj! Użyj kodu CYBER50 i kup raport ze zniżką! Zniżka obowiązuje jedynie w CYBER MONDAY.

Wpisz numer VIN tutaj i przekonaj się jakie informacje mamy o wybranym przez ciebie pojeździe. Sprawdzenie numeru VIN nic cię nie kosztuje, a może uratować twoje finanse!

 

 

 

Ocena naszych czytelników
[Suma: 1 Średnio: 5]
Darmowe sprawdzenie VIN? Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i nie daj się oszukać!
Sprawdzenie VIN

Odpowiedz