Akcja urodzinowa e-kantoru Walutomat! Odbierz darmowe 30 zł za rejestrację!

Zaliczka a zadatek na zakup samochodu - co je od siebie różni?

Walutomat to pierwsza platforma społecznościowa wymiana walut, założona w listopadzie 2009 roku. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś w serwisie i nie korzystałeś z jego usług, teraz jest do tego dobra okazja. Zwłaszcza że z okazji 11. urodzin serwis podaruje Ci darmowe 30 zł. Sprawdź, jak odebrać darmowe granty!

Walutomat – innowacyjna platforma wymiany walut XXI wieku

Jeśli dopiero teraz usłyszałeś o platformie Walutomat lub nie interesowałeś się jej ofertą, pokrótce przedstawimy Ci zasadę działania serwisu. Otóż Walutomat to największa internetowa platforma wymiany walut w Europie, gdzie transakcje odbywają się błyskawicznie i zamykają nawet w 15 minut.

To nie koniec dobrych wiadomości. Za pośrednictwem platformy każdego dnia walutami wymienia się tysiące użytkowników, a łączny dzienny obrót sięga kilka milionów złotych. System anonimowo dopasowuje oferty użytkowników, którzy chcą sprzedaż i kupić waluty, środki kierując bezpośrednio na ich konta walutowe.

Platforma obsługuje następujące waluty:

  • PLN (polski złoty),
  • EUR (euro),
  • GBP (brytyjski funt szterling),
  • USD (dolar amerykański),
  • CHF (frank szwajcarski).

Co więcej, sam wpisujesz pożądany kurs wymiany dla swojej oferty. Dzięki temu dokładnie wiesz, ile wpłacasz i otrzymasz, mając gwarancję, że transakcja nastąpi dopiero w momencie zaakceptowania Twoich warunków przez innego użytkownika.

Bezpieczeństwo. Czy moje środki są bezpieczne?

Jeśli obracasz swoimi pieniędzmi w sieci, z pewnością dwa razy zastanowisz się nad tym, czy będą one bezpieczne podczas internetowych transakcji. Słusznie, ale platforma Walutomat zadbała o należyte zabezpieczenie danych osobowych użytkowników, podobnie jak samych transakcji finansowych. Poziom bezpieczeństwa jest tu na równi z tym, co oferują banki w zakresie bankowości elektronicznej. Jeśli więc nie podarujesz komuś swojego hasła do konta, na pewno nie zostanie ono wykradzione przez osobę trzecią.

W celu zabezpieczenia interesów użytkowników Walutomat korzysta m.in. z następujących narzędzi:

  1. Weryfikacja zgodności danych użytkowników.
  2. Zabezpieczone zlecenia wymiany wpłatą środków na wydzielone rachunki w największych polskich bankach.
  3. Autoryzacja SMS dla Twojego Konta i przeprowadzanych transakcji.
  4. Protokół SSL z 256-bitowym kluczem wystawiony przez renomowaną firmę Unizeto Technologies.
  5. Transakcje z pełnym pokryciem środków.

Wiarygodność transakcji jest potwierdzona przez tysiące opinii zadowolonych klientów oraz certyfikaty wystawione przez odpowiednie instytucje finansowe. Między innymi Walutomat posiada licencję Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Akcja urodzinowa. 30 zł za rejestrację!

Jeśli szukasz bezpiecznej, stabilnej i zweryfikowanej platformy do wymiany PLN, EUR, GBP, USD czy CHF Walutomat na pewno spełni Twoje wymagania i oczekiwania. Zwłaszcza że dziś, rejestrując się w serwisie, możesz otrzymać w pełni darmowe 30 zł w formie karty do wykorzystania na największej platformie transakcyjnej, jaką jest Allegro.

Wystarczy, że założysz konto, korzystając z naszego linka polecającego lub klikniesz TUTAJ , a następnie wymienisz 500 jednostek wybranej waluty po ustalonym przez Ciebie kursie. 

Jako nagrodę dodatkową otrzymasz kartę do wykorzystania na platformie Allegro o wartości całych 30 zł. Sam zdecyduj, na co ją wykorzystasz. Czy może będzie to jakaś lektura, która wprowadzi Cię w świat finansów, ekonomii i walut? Dlaczego nie! Niczym nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać!

Artykuł sponsorowany

Ocena naszych czytelników
[Suma: 0 Średnio: 0]
Dowiedz się, czym jest numer VIN. Nie daj się oszukać przy zakupie nowego samochodu!
Numer VIN

Odpowiedz