Darmowe sprawdzenie historii pojazdu

Zrób trzy proste kroki:
1. Wpisz numer VIN lub rejestracyjny 2. Wybierz Raport  3. Przeglądaj Historię Pojazdu

MAMY JEDNE Z NAJLEPSZYCH DANYCH O SZKODACH POJAZDÓW!

Zwrócimy 100% wartości naszego raportu jeśli znajdziesz inny, który będzie miał lepsze dane o szkodach pojazdu.

Co znajdziesz w raporcie Autobaza?

Raport Autobaza* stanowi jedno z najbardziej zaufanych źródeł informacji dotyczących pojazdu, co jest niezwykle istotne z perspektywy potencjalnego nabywcy. Poza podstawowymi danymi na temat marki, modelu oraz roku produkcji, raport udostępnia również wiele innych szczegółów. W Raporcie odnajdziemy między innymi:

Uzupełnieniem, są dedykowane Raporty dla poszczególnych krajów oraz usługi dodatkowe tj. ekspercka inspekcja pojazdu, czy wycena wartości rynkowej pojazdu.

Odtwórz wideo

*) Zakres danych w raporcie, w tym wystąpienie incydentów, udostępniany jest przed zakupem raportu, w jego bezpłatnej części. Zakres danych w raporcie prezentowany jest na podstawie dostępnych nam w danej chwili informacji dotyczących określonego numeru VIN lub tablicy rejestracyjnej.

Dlaczego warto skorzystać z Autobazy?

Oferujemy jedne z najbardziej szczegółowych raportów dotyczących historii pojazdu, z opcją weryfikacji przez dekoder VIN lub na podstawie tablicy rejestracyjnej. Pozyskaj cenne informacje o samochodzie, który planujesz nabyć, dzięki naszemu narzędziu do dekodowania VIN. Nie daj się oszukać nieuczciwym sprzedawcom – zbadaj historię pojazdu i dowiedz się, czy nie ma on niejasnej przeszłości czy uczestnictwa w poważnych wypadkach. Nasze narzędzia są przydatne, zwłaszcza podczas zakupu samochodu używanego. Dostarczamy głęboką analizę i rzetelne informacje poprzez sprawdzenie numeru VIN czy tablicy rejestracyjnej

Jak rozkodować numer VIN? Sprawdź nasz dekoder.

Nasz serwis pobiera informacje ze specjalnie stworzonego systemu ekspertowego. Po wprowadzeniu numeru VIN do systemu, otrzymasz wstępne rozpoznanie Twojego samochodu. Jeśli rozpoznanie zostało przeprowadzone prawidłowo, możesz przejść do kolejnego etapu. Znajdziesz w nim dostępne raporty na temat Twojego auta. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i przejdź do zakupu. Po zaakceptowaniu płatności online, otrzymasz powiadomienie o zakupionym Raporcie Historii Pojazdu na email.

PATRYK
PATRYKFacebook
Czytaj więcej
Szanowni, ze dwa razy wcześniej zdarzyło mi się kupić u Was raport, który nie przyniósł żadnej istotnej informacji, ale tydzień temu uratowaliście mnie przed zakupem Volvo z Belgii, cofniętego o co najmniej 70 000km. Dziękuję
CHARIOTTI
CHARIOTTIForum
Czytaj więcej
Zawsze warto sprawdzić wstępnie na paru stronach, ja w swoim aucie na dna nic nie mam za to autobaza.pl pokazuje mi 3 szkody które zgadzają się z historią lesingową, ...
LGRZEG
LGRZEGForum
Czytaj więcej
Kupiłem parę raportów w tym do obecnego auta i wszystko się zgadza, 3 szkody w czasie lesingu i na autobaza.pl te same szkody więc polecam jako wstępną weryfikację.
MICHAL
MICHALForum
Czytaj więcej
... Dostałem umowę kredytową, z ciekawości wpisałem numer VIN w wyszukiwarkę na autobaza.pl . Pojawił się trójkącik. Pomyślałem pewnie że naciągacze, gdzie w nowym aucie szkoda!? 30zl pomyślałem nie zbiednieje. Pojawił się raport, samochód miał szkodę ...
Poprzedni
Następny

Aktualności

Poradniki

Historia samochodu po VIN przez Internet

Zapraszamy do oglądania naszego filmu, który odpowie na dwa bardzo ważne pytania: - Jak uchronić się przed kupnem kradzionego pojazdu? - Jak sprawdzić Historię Pojazdu w Internecie?

Nie wpadnij na minę - Sprawdź jak kupić używany samochód - część 1

Zdecydowałeś się na zakup używanego samochodu? Sprawdź jak nie dać się oszukać przez sprzedawcę oraz jak najlepiej przeszukiwać systemy ogłoszeń.

Nie wpadnij na minę - Sprawdź jak kupić używany samochód - część 2

W poprzedniej części opowiedzieliśmy jak najlepiej przeszukiwać systemy ogłoszeń oraz jakiego auta nie kupować i na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie.

ABC wypadku i kolizji drogowej. Czyli co powinniśmy wiedzieć.

Dla przeciętnego kierowcy te dwa pojęcia w zasadzie niczym się nie różnią. Jednak różnica między nimi jest jednak ogromna. Kiedy mamy do czynienia z wypadkiem, a kiedy z kolizją? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu.

Nasi partnerzy