vw-report
terms

Raport VWE jest niezbędną pomocą dla osób planujących zakupić pojazd sprowadzony z Holandii. Pozwala zweryfikować ofertę przedstawioną przez sprzedającego w oparciu o informacje wyłącznie z oficjalnych i legalnych żródeł. Dzięku niemu możemy zweryfikować kto i jak długo użytkował oferowany pojazd w Holandii. Raport dostępny jest w języku polskim.


nap-logo UWAGA: Do każdego zamówionego Raportu VWE dodajemy GRATIS Weryfikację przebiegu NAP, która pozwala sprawdzić przebieg sprowadzonego z Holandii pojazdu na podstawie rzetelnych i oficjalnych danych. Aby dowiedzieć się więcej o sprawdzeniu przebiegu przejdź pod ten adres.

Zobacz przykładowy raport


Sekcje raportu

Każdy Raport VWE składa się z następujących sekcji:


status
status

Kliknij aby powiększyć

1. Status pojazdu

Sekcja ta zawiera zbiorcze informacje o stanie obecnym i historii pojazdu na terenie Holandii. Pozycja Status pojazdu może nas ostrzec przed pojazdem powypadkowym lub przeznaczonym do złomowania. Dowiemy się tu czy ma ważne ubezpieczenie OC i przegląd techniczny. Sekcja zawiera także datę pierwszej i ostatniej rejestracji pojazdu oraz informację czy pojazd nie był w Holandii zarejestrowany jako taksówka.


basic
basic

Kliknij aby powiększyć

2. Informacje podstawowe

Sekcja ta zawiera podstawowe informacje o pojeździe takie jak: marka, model, typ nadwozia, ilość drzwi, miejsc czy kolor.


history
history

Kliknij aby powiększyć

3. Historia własności

Sekcja ta zawiera chronologię rejestracji pojazdu w Holandii. Dowiemy się stąd ilu i jakich właścicieli miał pojazd. Czy był to pojazd służbowy czy prywatny. Może się okazać, że jest to pojazd poleasingowy lub była tasksówka.


details
details

Kliknij aby powiększyć

4. Dane techniczne

Sekcja ta zawiera szczegółowy wykaz danych technicznych sprawdzanego pojazdu. Kolejne podsekcje dotyczą takich zagadnień jak: silnik, masy, wymiary, przyczepa, osie. Dla kupującego cenna może się okazać informacja o rodzaju paliwa, obecności instalacji gazowej czy klasie emisji spalin.


UWAGA: ilość danych dostępnych w każdej z sekcji raportu zależy od sprawdzanego numeru VIN.

Płatności

Za nasze raporty zapłacisz bezpiecznie i wygodnie za pomocą następujących usług:

payu paypal
Co znajdę w raporcie