Zamawianie wyceny krok po kroku

Zamówienie wyceny pojazdu jest banalnie proste i nie zajmuje więcej niż 5 minut.


Kliknij aby powiększyć

1) Wprowadź numer VIN

W pierwszym kroku proszę wprowadzić prawidłowy 17 znakowy numer VIN w żółte pole na stronie głównej, bądź w mniejsze żółte pola dostępne na każdej stronie serwisu. Następnie klikamy przycisk Sprawdź.

2) Sprawdź darmowe rozkodowanie

Bezpłatne rozkodowanie pojazdu wyświetla na podstawie systemu ekspertowego informacje na temat: marki, modelu, kraju pochodzenia, rodzaju paliwa, typu nadwozia, miejscu montażu, itp. Informacje te są identyczne jak informacje, które pojawią się w raporcie. Jeśli w darmowym rozpoznaniu pojazdu nie pojawiają się informacje o którymkolwiek elemencie, nie pojawią się one w raporcie.

Sekcja zawartość pojazdu określa informacje jakie posiadamy o pojeździe w naszej bazie danych. Są to: rok modelowy/rok produkcji, przebieg pojazdu, historia sprawdzeń, bazy pojazdów skradzionych, usterki fabryczne, informacje o producencie, zdjęcia pojazdu, inne. Tylko pola, w których pojawia się zielony znacznik dostępności będą wypełnione w raporcie. Pozostałe pola jeśli są puste i pojawia się informacja o braku rekordów, braku danych, braku możliwości sprawdzenia, niedostępności, braku zdjęć pozostaną także puste na raporcie. Więcej informacji na temat zawartości raportu znajdziesz tutaj.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

3) Sprawdź dostępność wyceny

Następnie na liście raportów zewnętrznych należy sprawdzić dostępność wyceny dla danego numeru VIN. Jeśli tak zaznaczamy ją i wypełniamy adres email (umożliwiający późniejszy dostęp do raportu) oraz wybieramy sposób płatności. Następnie klikamy przycisk Zamów.

UWAGA: Możliwość zamówienia wyceny pojazdu jest dostępna tylko dla klientów zamawiających Raport VIN-Info.

Kliknij aby powiększyć

4) Zapłać za zamówienie

W zależności od wybranego sposobu płatności, zostaniemy przekierowani do odpowiedniego serwis płatniczego / odpowiedniej strony banku. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Kliknij aby powiększyć

5) Poczekaj na akceptację płatności

Po zakończonej płatności zostaniemy automatycznie zalogowani do serwisu przy pomocy podanego wcześniej adresu email i przekierowani na nasze konto. Tutaj znajdziemy listę zamówionych raportów, na której należy odnaleźć poyzcję Wycena INFO-EKSPERT (patrz legenda poniżej listy). Gdy płatność za wycenę zostanie zaakceptowana, należy kliknąć przycisk Uzupełnij.

Kliknij aby powiększyć

6) Uzupełnij parametry wyceny

Następnie wypłeniamy formularz z danymi koniecznymi do sporządzenia wyceny i klikamy na przycisk Wyślij.

Kliknij aby powiększyć

7) Poczekaj na wygenerowanie wyceny

Po uzupełnieniu danych wracamy na listę naszych raportów. Gdy zamawiania wycena osiągnie status gotowości, możemy kliknąć na numerze VIN, by zobaczyć wycenę.

Kliknij aby powiększyć

8) Zobacz zakupioną wycenę

Na ekranie wyceny zobaczymy zestawienie parametrów oraz sugerowaną wartość pojazdu.


Nasi partnerzy

Jesteśmy oficjalnymi partnerami wielu światowych serwisów zajmujących się dystrybucją raportów histori pojazdów.

Więcej
Płatności

Za nasze raporty zapłacisz bezpiecznie i wygodnie za pomocą następujących usług:

Co znajdę w raporcie