Zamawianie weryfikacji krok po kroku

Zamówienie weryfikacji przebiegu pojazdu jest banalnie proste i nie zajmuje więcej niż 5 minut.


nap_step_1
nap_step_1

Kliknij aby powiększyć

1) Wprowadź numer VIN

W pierwszym kroku proszę wprowadzić prawidłowy 17 znakowy numer VIN w żółte pole na stronie głównej, bądź w mniejsze żółte pola dostępne na każdej stronie serwisu. Następnie klikamy przycisk Sprawdź.

arrow
nap_step_2a
nap_step_2b

2) Sprawdź darmowe rozkodowanie

Bezpłatne rozkodowanie pojazdu wyświetla na podstawie systemu ekspertowego informacje na temat: marki, modelu, kraju pochodzenia, rodzaju paliwa, typu nadwozia, miejscu montażu, itp. Informacje te są identyczne jak informacje, które pojawią się w raporcie. Jeśli w darmowym rozpoznaniu pojazdu nie pojawiają się informacje o którymkolwiek elemencie, nie pojawią się one w raporcie.

Sekcja zawartość pojazdu określa informacje jakie posiadamy o pojeździe w naszej bazie danych. Są to: rok modelowy/rok produkcji, przebieg pojazdu, historia sprawdzeń, bazy pojazdów skradzionych, usterki fabryczne, informacje o producencie, zdjęcia pojazdu, inne. Tylko pola, w których pojawia się zielony znacznik dostępności będą wypełnione w raporcie. Pozostałe pola jeśli są puste i pojawia się informacja o braku rekordów, braku danych, braku możliwości sprawdzenia, niedostępności, braku zdjęć pozostaną także puste na raporcie. Więcej informacji na temat zawartości raportu znajdziesz tutaj.

nap_step_2a

Kliknij aby powiększyć

nap_step_2b

Kliknij aby powiększyć

arrow
nap_step_3
nap_step_3

Kliknij aby powiększyć

3) Sprawdź dostępność Raportu VWE

Następnie na liście raportów zewnętrznych należy sprawdzić dostępność Raportu VWE dla danego numeru VIN, do którego dołączana jest weryfikacja przebiegu. Jeśli tak zaznaczamy go i wypełniamy adres email (umożliwiający późniejszy dostęp do raportu) oraz wybieramy sposób płatności. Następnie klikamy przycisk Zamów.

UWAGA: Weryfikacja przebiegu NAP nie jest dostępna na liście raportów zewnętrznych, ponieważ jest automatycznie dołączana do Raportu VWE.

arrow
nap_step_4
nap_step_4

Kliknij aby powiększyć

4) Zapłać za zamówienie

W zależności od wybranego sposobu płatności, zostaniemy przekierowani do odpowiedniego serwis płatniczego / odpowiedniej strony banku. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie.

arrow
nap_step_5
nap_step_5

Kliknij aby powiększyć

5) Poczekaj na akceptację płatności

Po zakończonej płatności zostaniemy automatycznie zalogowani do serwisu przy pomocy podanego wcześniej adresu email i przekierowani na nasze konto. Tutaj znajdziemy listę zamówionych raportów, na której należy odnaleźć poyzcję Weryfikacja przebiegu NAP (patrz legenda poniżej listy). Gdy płatność za wycenę zostanie zaakceptowana, należy kliknąć przycisk Uzupełnij.

arrow
nap_step_6
nap_step_6

Kliknij aby powiększyć

6) Uzupełnij przebieg do sprawdzenia

Następnie na formularzu wprowadzamy dokładną wartość przebiegu w kilometrach i klikamy na przycisk Wyślij.

arrow
nap_step_7
nap_step_7

Kliknij aby powiększyć

7) Poczekaj na wygenerowanie wyniku

Po uzupełnieniu danych wracamy na listę naszych raportów. Gdy zamawiania wycena osiągnie status gotowości, możemy kliknąć na numerze VIN, by zobaczyć raport z weryfikacji.

arrow
nap_step_8
nap_step_8

Kliknij aby powiększyć

8) Zobacz wynik weryfikacji

Na ekranie raportu z weryfikacji zobaczymy dane identyfikacyjne pojadu oraz wynik sprawdzenia.


Płatności

Za nasze raporty zapłacisz bezpiecznie i wygodnie za pomocą następujących usług:

payu paypal
Co znajdę w raporcie